Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ábrándultàl már ki valakiből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ábrándultàl már ki valakiből a kutyájával való kapcsolata miatt?

Figyelt kérdés
Függetlenül attók, hogy egy kutya aranyos vagy nem aranyos, nem ez a lényeg. Ez a kutya ùgy van nevelve, hogy mindent szabad neki. Bent van a lakásban. Extrém elkényeztetett. Ha apuka átmegy a màsik szobába már koslat utána, túlzàs nélkül: NEM LEHET APUKÁRÓL LEVAKARNI. A lakàs nem tùl nagy, komolyan a kutya mindig benne van a szánkban. A kanapéra lefekszik probléma nélkül - mert apuka megengedi neki, sőt még fel is hívja. Egy nagy testű hosszúszőrű, soha életében nem fürdetett, nem kutyakozmetikázott husky-ról van szó. 14 éves. Megfigyelés alatt èrzem magam a nap 24 óràjàban, folyton bambul ránk, liheg, van mikor pukizik, minden testi folyamatait prámierplánban 2 méteres távolsàgbòl élvezhetem az állatnak. Folyamatos viták vannak, hogy bejöhet-e a hálòszobába, tehát már aludni se lehet nélküle. Mondtam többször hogy szakítsunk, keressen magának egy barátnőt akivel 3asban bùjhatnak ágyba. Nem akar szakítani, ragaszkodik hozzám. (is)

2022. jan. 3. 04:23
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
Mit vakerálsz itt össze? Ha te szeretsz valakit és együtt akarsz vele élni, akkor természetesen érdekel téged is, hogy a másik hogy érzi otthon jòl magát. Nem csak elvárod, hogy költözzön hozzád ès mindenben ùgy ès azt szeresse, mint te. Ha tényleg szereted azt az embert és szeretnél vele időt tölteni, akkor az ajtó becsukása és a kutya kint hagyàsa a másik szobában nem kell, hogy problémát jelentsen. Mi van akkor ha az illető súlyos beteg lesz, mondjuk rákos..akkor is a kutya a legfontosabb mikor a szerelmed ápolni kellene és nyugalomra lenne szüksége? Na látod, itt mutatkozik meg igazàn az intelligencia és hogy ki mennyire szereti a másikat.
2022. jan. 3. 18:14
 32/46 anonim ***** válasza:
67%
Kerdezo ! Sehol nem volt szo sulyos betegsegrol , csak arrol rinyaltal , hogy zavar a kutya! Szoval, senki masnak nem kellettel , ezert csimpaszkodsz ra erre a ferfira , ez mar vilagos szamomra!
2022. jan. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
0%
32: Ja, valaki valami konfliktus ellenére fontos neked és hezitálsz szakítani akkor már csimpaszkodsz, meg senki másnak nem kellettél. Gratulálok.
2022. jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
Milyen csimpaszkodsz?🤣🤣🤣🤣🤣 pont hogy ő csimpaszkodik rám. Vagy ott voltál esetleg mikor megismerkedtünk? Már csak vergődsz itt, mert nem tudsz normális észérvekkel jönni. Egy felnött férfire nem lehet 'csimpaszkodni' , ő dönti el kit hív és enged a lakásába, nem törtem be. Kulcsot adott a lakáshoz. Amit már 3 szor visszaadtam veszekedések után. Ragaszkodott hozzá, hogy tegyem el megint. Nem is èrtem mire fel az alpári stílusod. Te nem viselsz el senkit csak a kutyàdat, hát kit èrdekel, hálj is együtt vele, testestül-lelkestül vâljatok eggyè. Vagy csinàljátok a balek barátoddal 3asban. De itt vegyêl vissza.
2022. jan. 3. 18:24
 35/46 A kérdező kommentje:
Ja, és légyszives a kérdés megválaszolàsánál maradni. Ábrándultál már ki? Nem. Oké. Köszi a választ. Agyő.
2022. jan. 3. 18:27
 36/46 anonim ***** válasza:
82%

"Te nem viselsz el senkit csak a kutyàdat, hát kit èrdekel, hálj is együtt vele, testestül-lelkestül vâljatok eggyè. Vagy csinàljátok a balek barátoddal 3asban. De itt vegyêl vissza."



Nem azt mondtad , hogy te vagy a felsobbrendu , az intelligencia szobra? Ez azert nem azt tukrozi!

Szerintem ez a kerdes kamu ! Egy felnott ," intelligens" no , nem maradna ott , ahol neki rossz ! Az meg nem erv , hogy - o konyorog, - o tukmalta ram a kulcsot, - o neki van szuksege ram!

2022. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:

Biztos kamu ja. Attòl, hogy te kukutyinban semmit nem tapasztalsz csak egy síkú dolgokat, arról nem én tehetek. A màsik meg: nyilván vannak dolgok amik nagyon jók vele, a vonzalom meg van. De a többi körülmény nem teszi lehetővé a békès együttélést.

Tudod, vannak helyzetek az életben, amik sokszor sajnos elèg komplexek.

No mindegy, szerintem ezt lezárhatjuk. Mondtam neki, hogy miután elhunyt az eb majd hívjon fel. Vagy ne hívjon, majd dönt belàtàsa szerint. Erre már egyböl jött hozzám, ölelgetett, szeretgetett. Szerintem ez egy kicsit érzelmi függés-szerű és biztos, hogy pszichológiailag lehetne rajta mit elemezni.

2022. jan. 3. 18:46
 38/46 anonim ***** válasza:
63%
37# nah, most mar azt is sejteni , hogy miert nem kellettel masnak ! A pszichologiat hagy meg az orvosoknak , te ahoz tul egyszeru vagy , mont a faek !
2022. jan. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy nem kellettem màsnak? Nem kell engem félteni. A feltételezéseid meg irtó kicsinyesek. Maradjunk annyiban, hogy fogalmad sincs hogy ki vagyok ès hogy nézek ki.

De ez sem kapcsolódik a kérdéshez. A kérdés szempontjábòl tök mindegy, hogy kit találok, kit nem találok magamnak. A kèrdés teljesen màsra vonatkozik.

Nem vagy te egy kicsit frusztrált? Lehet rád férne màr hogy a lábad között valaki leszedje vègre a pókhálókat. Kutyikàddal nem sikerül megtalálni a herceget? Ki hitte volna. Egyre inkább az az érzésem, hogy féltékeny vagy.

2022. jan. 3. 19:57
 40/46 anonim ***** válasza:
16%
Kerdezo ! Kerj segitseget valakitol! Menj el egy orvoshoz! Minden bantas nelkul mondom ! Neked borzaszto problemak vannak a fejedben , ha az , hogy valaki allatot tart , az egyenlo azzal ,hogy az az ember maganyos es a kutyajaval szexel ! Vagy kamu , vagy szukseged van orvosi segitsegre!
2022. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!