Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet felülkerekedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet felülkerekedni ezeken az érzéseken?

Figyelt kérdés

A barátnőm egyetemista és elég nagy szociális életet él. Rengeteg szaktársa, barátja van, tele fiúkkal, akikkel el szokott menni egyetemi buliba, moziba, stb. Amit érzek, azt nem nevezném féltékenységnek, mert úgy gondolom, hogy mindent meg tudok neki adni, és nem nő minden bokorban jobb parti nálam, nem félek attól, hogy megcsalna.

Viszont rossz érzés valamiért az, amikor más fiúkkal (nem kettesben, csoportosan) csinál programokat és jól érzi magát. Mintha az okozna fájdalmat, hogy nincs szüksége rám a boldogsághoz, és nem lennék elég fontos neki. Emiatt hajlamos vagyok kisajátítani, amivel tudom, hogy pont elüldözöm magamtól. Tisztában vagyok azzal, hogy ez rossz így, és próbálok tenni ellene, de nagyon szenvedek.

Aki volt már hasonló helyzetben, az hogy kerül ki belőle?


2022. jan. 7. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem probálj másként gondolni a kapcsolatodra. Attól, hogy még nem vagytok együtt 0-24 nem jelenti azt, hogy nem is lehetsz te vagy ő boldog.


"Mintha az okozna fájdalmat, hogy nincs szüksége rám a boldogsághoz, és nem lennék elég fontos neki"


Ezt meg szerintem először magadban tisztázd le.

2022. jan. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%

Esetleg közösen mennétek ezekre a programokra ?

Vagy nem is hív el?

2022. jan. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!