Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ignorál vki miért teszi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ignorál vki miért teszi? Ekkor nem vagyok közömbös neki, csak haragszik és büntet ? Vagy épp az ellenkezője, hogy olyan dolgot tettem, ami megbocsáthatatlan?

Figyelt kérdés

2022. jan. 8. 17:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
csak a párom szeret ignorálni másokat. Mostanra már egy ismerőse, rokona sem maradt. Csak nekem ez olyan fura viselkedés. Ahonnan én jövök ott vannak nézeteltérések, de ilyet nem csinálunk. Szeretném megérteni
2022. jan. 9. 08:51
 12/12 anonim ***** válasza:
Nárcisztikus személyiségzavar, csenddel verés.
2023. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!