Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Munka miatt egy helyen lakunk és dolgozunk a párommal és egy barátnőmmel kisebb ideig.

Idő közben ő elkezdett úgymond közeledni a barátnőmhöz. Mikor észrevehetően mikor nem, de engem iszonyatosan zavar, mert túl gondolok mindent.

Barátnőm egyáltalán nem mutat érdeklődést iránta, nyilván van is benne ennyi, meg nem az este, de a párom nyomja tovább. (Főleg beszélgetés közben, meg olyan üzenetekkel, amitől feláll a hátamon a szőr)

Beszéltünk már erről többször, és mindig csak ott lyukadunk ki, hogy én vagyok a hisztis (mert fel merem hozni a témát, es meg akarom beszélni) és majd ha ezen változtatok akkor…


Én reagálom túl, vagy már rég túllépte a határt?



2022. jan. 11. 09:58
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele.
2022. jan. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
9es vagyok. Magyarul jobban bejon neki a barátnőd mint te csak ezt így nyílvan nem mondhatja ki.
2022. jan. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok, a kiegészítés alapján egyértelműen kuka a srác. Ne degradáld le magad ennyire, addig lépj, amíg még van önbecsülésed, ezen az emberen nincs mit szeretned.
2022. jan. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

A barátnőmet nem hibáztatom, mert tényleg pont hogy nem adja alá a lovat, sőt amikor olyan van, akkor próbál, beszólni neki, jelezni valahogy.

Tudat alatt tudja, hogy hol a határ, és nem is akar problémát.

Nagyon gondolkodom, hogy beszélek vele kettesben, hogy mit gondol erről a helyzetről és találjunk ki valamit, mert nem akarom, hogy a mi baráti kapcsolatunk esteleg ezért megszakadjon.

2022. jan. 11. 10:33
 15/34 anonim ***** válasza:
76%
Jó nagy gyökér a barátod, semmibe sem vesz téged, nem tisztel. A barátnőd is megéri a pénzét egyébként (kb ezért vannak inkább férfi haverjaim, mint barátnőm) mert az lenne a helyes magatartás, ha nemet mondana a párod invitálásaira, hiszen ha nem mákszemnyi agya van, látnia kell, hogy hajt rá. (ha csak nincsenek már régen együtt a hátad mögött egyébként, ami simán lehetséges azok alapján, amiket írtál).
2022. jan. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

9-es, igen.

Beszéltünk róla, azt mondta hogy ettől függetlenül sosem csalna meg, mert annyit nem ér neki, de valóban a barátnőm szerinte nőiesebb, meg amúgy sem hisztizik annyit.

Hozzáteszem, nem értem, hogy lehet ilyet mondani, amikor napi 2-3 órát találkoznak. Egy ismerősei viszonyt hasonlít össze, egy párkapcsolati viszonnyal.

Javítsatok ki ha rosszul látom, de egy párnak illik ott lenni és megértést nyújtani, akkor is ha nekem rosszabb napok van vagy esteleg hisztisebb vagyok.

2022. jan. 11. 10:36
 17/34 A kérdező kommentje:

15: nincsenek mert a barátnőmnek tényleg nem az esete, meg próbálja hárítani, de ő nem annyira talpraesett, hogy kimondja, hogy állj már le.

Párom szerint meg nincs itt semmilyen probléma, csak én pörgök a témán és hisztizek.

2022. jan. 11. 10:39
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy mit mond, a viselkedése és a tettei egyértelműen bizonyítják, hogy a barátod nem tisztel téged és nem is szeret igazán. Aki tiszteli és szereti a párját, az nem viselkedik így, minden más csak süket duma. Tök mindegy, hogy megcsalna-e vagy sem, normális embernek a tisztelet teljes hiánya is bőven elég szakítóoknak.
2022. jan. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nincs mit meg megbeszélni. Megmondod, hogy szedje a cuccát. Magadat alázod ezzel a helyzettel. Mi az hogy szerinte nőisebb más nő? Egy férfi olyan nőt vàlaszt alapból aki tökéletesen nőiesnek tart magához. Azt mondta neked burkoltan, hogy vonzóbb a barátnőd mint, te. Megmerem kockáztatni, hogy azért maradt ott, hogy a lány közelébe maradhasson. Dobd már ki légyszi.
2022. jan. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
17%
#17 fúú, ne legyél ennyire naiv, pls. A barátnődnek pont imponál, hogy a barátod csapja neki a szelet.
2022. jan. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!