Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Munka miatt egy helyen lakunk és dolgozunk a párommal és egy barátnőmmel kisebb ideig.

Idő közben ő elkezdett úgymond közeledni a barátnőmhöz. Mikor észrevehetően mikor nem, de engem iszonyatosan zavar, mert túl gondolok mindent.

Barátnőm egyáltalán nem mutat érdeklődést iránta, nyilván van is benne ennyi, meg nem az este, de a párom nyomja tovább. (Főleg beszélgetés közben, meg olyan üzenetekkel, amitől feláll a hátamon a szőr)

Beszéltünk már erről többször, és mindig csak ott lyukadunk ki, hogy én vagyok a hisztis (mert fel merem hozni a témát, es meg akarom beszélni) és majd ha ezen változtatok akkor…


Én reagálom túl, vagy már rég túllépte a határt?



2022. jan. 11. 09:58
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van, de nagyon nem egyszerű, mert azért elég szoros érzelmek vannak köztünk.

Ez egy egy hónapos téma, amióta egy helyen dolgozunk és lakunk kb.


Sajnos hozza magával a következő problémát, hogy mivel én “hisztis” vagyok, ezért neki nincs kedve szexelni egy hisztis nővel. Ez pedig csak növeli bennem a stresszt. Ezt szintén elmondtam neki, de természetesen én fejlődjek, meg változzak, és akkor majd jobban fog kívánni.

2022. jan. 11. 10:47
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

#21 kamu. Pontosan tudja, hogy a viselkedése gáz. Ezért inkább hárít, téged hibáztat szándékosan, te vagy a hisztis, te vagy az oka annak, hogy nincs szex, biztos nem ő a hibás, áááá dehogy.


Gyökér.

2022. jan. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Itt maximum neked vannak szoros érzelmeid, ha a barátnőd benne lenne a buliban már százszor dobott volna. Sokszor a jó döntés nehéz, ettől még meg kell lépni. Remélem hamar kinyílik a szemed, mert minél tovább maradsz vele annál jobban le fog építeni a felelősséghárító viselkedésével és minél tovább hagyod, hogy rombolja az önbecsülésed annál nehezebb lesz talpra állnod belőle.
2022. jan. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Rád erőszakolja hogy változz meg de ő nem áll melletted ebben majd csak a gyömölcsét szeretné le aratni,közben a barátnőd még be jön neki és még flörtölget is vele, nem akarlak el keseríteni de simán össze jönne a barátnőddel és lehet hogy ez is lesz majd valamikor, de te akkor már nem leszel képben, vagy csak részben, csajszi ilyet nem mondok a barát nőnek hogy egy másik nő nőiesebb mint ő,sajnálják nagyon, lehet a párod a elebunyó ebben a dologban de a barátnőd sem ártatlan ebben, ez az ember nem hozzád való szakítás v
2022. jan. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm annak aki válaszol, teljesen értelek titeket.

Az mekkora hiba, hogy ha egy ilyen szituációban adok 1-2 hónapot mindkettőnknek? Magamnak a fejlődésre, neki az észheztérésre?

Nem voltam még ilyen helyzetben, úgyhogy ne kövezzetek meg. 😁

2022. jan. 11. 11:10
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-2 hónapppal az a baj, hogy 100ból 99x az 1-2 hónapból lesz 1-2 év. Gondold át alaposan, de ne húzd túl sokáig a döntést.
2022. jan. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
80%
Hisztis lennél, mert a párod a barátnődre csorgatja a nyálát? Na ne fárassz már. Szakíts ezzel a barommal. A barátnődnek pedig, ha kényelmetlen lenne, nem akarna 3-asban találkozni.
2022. jan. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

"Válasza, hogy szeret vele időt tölteni mert ő nem hisztizik"

Persze hogy nem, mert semmi közük egymáshoz gyakorlatilag és nem jelent barátnőd számára ő semmit, miért "hisztizne" egy idegennek? Ha neked valaki fontos és sokat jelent, nem hagyod rá a dolgokat, mert ha igen, azt jelentené, már nem érdekel. Az hogy ő hisztinek éli meg, nem a te hibád, valószínű teherként tekint rád. Vagy egy érzelmileg elérhetetlen ember, amitől csak te sérülsz. Szeretem az ilyet. Mert vele minden könnyebb. Ja kezdetekben. Majd kiderül hogy akiért otthagyna is csak ember, idegesítő szokásokkal ugyanúgy, aztán visszatáncolna. A szeretőnek is addig jó a férfi, amíg azt az arcát mutatja, hogy "szegény otthonról üldözött férfi, akivel a feleség minden ok nélkül házi sárkány". Aztán ha úgy hozza az élet meg megismeri azt az oldalát is, amitől a nő házi sárkánnyá változott, sírva menekül a szerető is előbb utóbb.

Az hogy a barátnőd dacol, pattintgatja, csak olaj a tűzre. A pasid meg fut utána, mert leakarja vadászni az elérhetetlent, te meg aki megadnál neki mindent, és mindig ott vagy neki, uncsi, nem kell, ego játék, ne menjetek bele egy hülye gyerek játszmájába. Pláne, hogy minél többször említed neki, hogy zavar amit csinál, csak azért is csinálja. Ez szerinted szerelem? Minél többször beszélsz neki erről, annál jobban akarja.

2022. jan. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
84%
Plusz azzal, hogy téged zavar a barátnőd felé irányuló közelsége, és ennek többször hangot is adtál, még feljebb emelte a szemében a barátnőd, mert tudja, hogy tartasz ennek a bekövetkezéséről, így totálisan sakkban tarthat ezzel, ha engeded. Engedd el, mint akit nem érdekel. A legjobb amit tehetsz. Meg ne kattogj ezen, nekik nem ártasz, csak magadat bántod. Most gondolj bele, ha valami lenne köztük mit tudsz ellene tenni? Ugyan. Egy férfi megváltozik egy törődő, szerelmes, támogató nő kedvéért, aki jól bánik vele? Nem. Sajna ez nem így megy. Fejre is állhatsz, ha nem akar megváltozni, nem is fog. De te megváltozhatsz, találhatsz jobbat.
2022. jan. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
A hárítás a legjobb védekezés. Küzd az érzései ellen, és inkább neked szól be. Én nem aláznám magam sokáig azzal, hogy felesleges harmadik vagyok a saját kapcsolatomban...
2022. jan. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!