Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha soha nem fogok wc-zni a párom előtt?

Figyelt kérdés

Nekem eleve van ezzel egy kis problémám, nehezen tudok úgy wc-zni, akármelyik verziót is, ha a közelben vannak. Nem tudom pontosan, hogy alakult ki, van néhány emlékem arról, hogy a suliban rám nyitottak és röhögtek, vagy láttak gyerekként, ahogy a bokorban csináltam és folyamatosan bámultak. Mindegy is, a lényeg, hogy nekem alapból eszembe nem jutna a párom előtt pisilni vagy kakilni és azt sem szeretném, ha ő csinálná előttem.


Azonban az egyik exemmel egy hónapja voltunk együtt, amikor egyszerre voltunk a fürdőszobában, együtt akartunk fürdeni, de ő előtte leült a wc-re és kakilni kezdett. Zavaromban kimentem, erre megkérdezte, hogy hova mész :D Hova mennék, hát gondoltam, intézze ezt egyedül. Na, azóta olvasgattam itt is meg beszéltem is másokkal, hogy az ő kapcsolatukban ez tök alap, mert nekik annyira bensőséges a viszonyuk, hogy egymás társaságában is tök olyan, mintha egyedül lennének. Próbáltam én is így gondolkodni, de nem ment, nekem ez akkor is egyedüli tevékenység. Eleve nehéz friss kapcsolatban úgy kakilnom, hogy ő is a lakásban van, de ezt le tudom egy idő után küzdeni, na de hogy úgy csináljam, vagy csak a pisilést is, hogy nézi? Meg engem is zavar, ha előttem csinálják ezt. Ez privát dolog szerintem.


Ez elfogadható szerintetek egy párkapcsolatban? Ettől még lehet jó a viszonyunk, hogy ezt én nem szeretném, ha megosztanánk egymással?


26/L


2022. jan. 11. 10:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Miért lenne baj? Van akinek az a normális, hogy látja a másik, van, akinek még az, hogy egyedül vagy. Én is olyan vagyok, mint te. Soha senki előtt.
2022. jan. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%

Én is nehezen tudom úgy intézni a dolgomat, ha a párom is a lakásban van. Folyik a csap addig vagy direkt bekapcsolom a TV-t a szobában, hogy semmit se halljon.

A volt párom előtt ritkán pisiltem.( fél év után , nagyon nem akart addig kimenni a fürdőből.)

A testvérem két év után sem megy el úgy wc-re, ha együtt van a párjával. Ha itthon vannak, akkor addig külön szintre küldi a barátját.

Még a király is egyedül járt a wc-re( XIV. Lajos mondjuk nem 😅)

2022. jan. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

A kábel az nekem is sok, de a vizelés???

És a sperma? A csődörtej sem mehet rád?

2022. jan. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%

Miért kéne a párod, vagy bárki előtt végezni a dolgod??? Nem vagyunk állatok.

Soha senki előtt nem szrnék, és nem akarom hogy bárki is előttem szrjon, legyen akármilyen viszonyunk. Nem is tudom felfogni, hogy miért kellene....

2022. jan. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%

Én 15 éve vagyok házas és úgy gondolom, hogy elég bensőséges a kapcsolatunk a férjemmel. Pisilni szoktunk egymás előtt amikor nagyon kell, de direktbe nem.


Nagyvécézni meg egyáltalán nem, azt jobban szeretek egyedül és ő is. :D

2022. jan. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
18%

Én is nehezen tudok úgy bármit csinálni, hogy a közelben van valaki.

A nagydolog meg nekem nagyon intim, nem csinálnám senki előtt és senekit nem is szeretnék úgy látni.

Viszont bevallom, engem izgat a pisiszex és örülnék neki, ha egy komoly kapcsolatban ezt ki lehetne próbálni.

2022. jan. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
édes istenem, komolyan ennyi privát szférát sem lehet hagyni a másiknak? odasz*rni az orra alá, mint az állatok? nekem nincs bajom vele, ha a lakásban van, vagy tud róla, hogy éppen mi történik, de az, hogy odatojjon valaki az orrom elé... hát borzalmasan illúzióromboló
2022. jan. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Mi simán büfi fingi pisi kaki, a fingra adunk extra gázt, a szarunkról meg mindig elmeséljük, mekkora volt, és milyen vastag. Ez a tuti bizalom
2022. jan. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Akkor te elélvezni sem mersz? Mert ott meg te is spriccelhetsz.
2022. jan. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%

#9

Jaja, az nyilván ugyanolyan mint a másik előtt kakálni...

2022. jan. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!