Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka a nagy változá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka a nagy változásnak?

Figyelt kérdés
A párom felmondott a munkahelyén kb. másfél hónapja. Amíg ott dolgozott volt egy sejtésem, hogy egy kolléganőjével kavar, biztosra nem tudom. Addig amíg ott dolgozott rendben volt a kapcsolatunk, 2-3 naponta szexeltünk is, legtöbbször ő kezdeményezett. De mióta felmondott hetente egyszer vagyunk együtt. Akkor is inkább én kezdeményezek, mióta nem dolgozik alig van kedve a szexhez. Férfiak esetében ez mi okból szokott lenni? Hogy hirtelen csökken az igénye? Kérdeztem de nem adott különösebb választ, nincs kedve aztán ennyit mond.
2022. jan. 11. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért mondott fel? Biztos, hogy ő mondott fel és nem kirúgták? Lehet, ez viseli meg.
2022. jan. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én párom lenne, azért lenne, mert munkanélküli, kevésbé érzi hasznosnak és vonzónak magát. De nem hiszem, hogy ezt ennyiből ki tudnánk találni, úgyhogy muszáj lesz nála kipuhatolnod.
2022. jan. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a párod?
2022. jan. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azért mondott fel, mert egy jobb munka volt kilátásban, de végül nem jött össze sajnos. Biztos ő mondott fel. Biztos rosszul érzi magát, hogy most munkanélküli és csak az én fizetesemből élünk.

24 éves

2022. jan. 11. 23:23
 5/8 FoxtrotLidérc ***** válasza:
4: EZ lehet a baj. Próbáld meg kommunikálni felé, hogy márpedig hasznos, márpedig szereted, és nem szabad hogy magába süllyedjen.
2022. jan. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A "volt egy sejtésem..." típusú dolgok is tönkretehetnek egy párkapcsolatot, ha nincsenek megbeszélve, kimondva.
2022. jan. 12. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindig segítem mindenben, legalábbis igyekszem. Valamiért nem sokat beszél az érzéseiről. Ma elmondta, hogy kicsit mélyponton, hogy nem dolgozik. Mondtam, hogy megoldunk mindent ahogyan eddig is és jobb lesz a helyzet. Meg is beszéltük a továbbiakat, jobb kedve is lett utána. Este szexeltünk volna, de nem állt fel neki. Ilyen eddig még sosem volt. Nagyon el vagyok keseredve. Nem tudom ez is emiatt van e, de szerintem inkább már megunt és nem izgatom már. Nagyon szomorú vagyok. Azt mondja nem erről van szó, de szerintem csak nem őszinte velem ezzel kapcsolatban.
2022. jan. 12. 23:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez bőven lehet emiatt. Gondolj bele, azért az, hogy egy jobb munkáért mondott fel, majd most teljesen munkanélküli, elég nagy érvágás, nyomást helyez rá. Ha te nem lennél, most nem lenne bevétele. Mivel megvolt a jó ajánlat, gondolom egyelőre más munka sincs képben, az előző helyével pedig talán nem is volt baja. Megterhelő időszak ez, ne most gyárts elméleteket. Előbb segíts neki megoldani a problémáit (amiket ő maga mond), ráérsz azon gondolkozni, hogy biztos megunt, ha már ő sem tud más okot mondani az elhidegülésére. Ne adj a nyakába egy kreált problémát is.
2022. jan. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!