Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szex nélkül is működhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex nélkül is működhet egy párkapcsolat ?

Figyelt kérdés
Úgy értem , ha egyáltalán nincsen szex egy kapcsolatban , mert az egyik fél nem akarja már .

2022. jan. 12. 00:40
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Amúgy még az jutott eszembe, hogy megváltozott a külseje? Úgy értem, hogy ugyanúgy ad magára, mint a gyerek előtt? Tehát csinosan öltözik, sminkel, stb?
2022. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Nos ( 30 as ) , ez úgy 3-4 havonta sikerül csupán sajnos .
2022. febr. 5. 23:43
 33/37 A kérdező kommentje:

31 : Igen megváltozott a külseje , de inkább az az igazság , hogy kevésbé ad magára és egyáltalán nem öltözik csinosan .

Legtöbbször , bő melegítő nadrágot húz fel és bő pulóvert .

Nyáron ha rövidnadrágot visel , akkor az akkora , hogy 2 x bele férne és minimum a térdéig ér .

Sminket sem használ , sőt nagyon semmit sem .

Már ara is gondoltam , talán szándékosan teszi mind ezt , hogy kevésbé legyen kívánatos számomra !

Szinte teljesen kialudt a tűz belőle és vele együtt a szexuális életünk is meghalt .

Borzasztó érzés amikor nagyon kívánom és esetleg fürdés közben meglátom , ahogyan háttal nekem , előre hajolva mossa meg a fenekét s punciját , vagy a melleit , majd az egész testét és én nem érhetek hozzá !

Vagy amikor pl : egy szál bugyiban fekszik be az ágyba nyáron és látva , ahogyan feszül rajta a bugyi , őrülten kívánatos , de nem enged közel magához !

Volt mikor megvártam még elalszik és akkor vetkőztettem le pucérra , majd elkezdtem csókolgatni mindenütt .

Mikor felébredt , fel volt háborodva , hogy én még is mit képzelek - stb !

De amikor a punciját kezdtem puszilgatni , akkor megadta magát , egyszer csak a felháborodás , át ment halk sóhajokba és az ellenkezés is megszűnt .

2022. febr. 6. 00:04
 34/37 anonim ***** válasza:

30-as, és 31-es is vagyok.

Na igen, akkor az lehet, hogy megszűnt nőnek lenni. Ő már "csak" anya. Nem számít neki a külseje, nem akar vonzó lenni, legalábbis neked biztos, hogy nem.

Persze, hogy megadja magát, mert a teste azért reagál, még ha úgy gondolja, hogy nincs igénye a szexre, akkor is.

Ülj le vele, mondd el, hogy szeretnéd, ha nő lenne, szeretnéd, ha férfi lehetnél mellette, mert neked ez így nem megy, ez nem párkapcsolat. Ha elutasítja, akkor dönts arról, hogy így élsz tovább, vagy keresel mást, mert ő nem fog egyszer csak megváltozni. De kár több időt fecsérelned.

2022. febr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményedet , ami úgy gondolom , hogy igen őszinte volt .

Persze fogok vele beszélni még erről és bár nem várok azonnali csodát , de a remény még azért így tovább él bennem , hogy hátha menthető a menthetetlennek tűnő .

Ahogyan olvastam soraidat , azt hiszem én is azt fedeztem fel , hogy párom már csak anya , akinek a teljes figyelme már csak a gyermekeinkre összpontosul .

De hát én is létezem és itt vagyok és így együtt alkotjuk a családot . Velem kapcsolatban eddig csak azt hangoztatta , hogy jó lenne ha lefogynék .

Igaza van , túlsúlyos vagyok , de ez sajnos , családi vonás is , mert a rokonságunkban sok a kövér ember és nem is esznek sokat .

De nem gondolnám , hogy ez lenne a legfőbb hiba a kapcsolatunkban .

2022. febr. 6. 20:18
 36/37 anonim ***** válasza:
Akkor kezdj el fogyókúrázni és sportolni. Akár ki is hangsúlyozhatod, hogy az ő kedvéért, mert tetszeni szeretnél neki. Mellékesként te is jobban fogod érezni magad, magabiztosabb leszel, mert jobban is fogsz kinézni. Szerintem olyan, hogy "családi vonás" nincs, inkább szokás van, és minta, de ezeken tudsz változtatni, miért ne tennéd? Pár hónap alatt már látványos eredményt lehet elérni, ha kitartó vagy. Lebegjen a szemed előtt, hogy mi a célod: legyen az a házasságod felélesztése, vagy más nőknek való tetszés.
2022. febr. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

Igazad van , meg tudom csinálni , mert eléggé motiváltnak érzem magamat ahhoz , hogy le adjak a kilókból .

Megteszek minden tőlem telhetőt , aztán meglátjuk .

2022. febr. 7. 22:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!