Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami alakulhat közte és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami alakulhat közte és a kolléganő között?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Élettársammal 3 éve vagyunk együtt. Pár hónapja egy kolléganője visszament dolgozni. Szült és a gyerek iskolás koráig otthon volt. Említette is ezt a dolgot akkoriban a szerelmem, de nem tulajdonítottam neki jelentőséget. Hallottam erről a nőről dolgokat és eszembe se jutott volna féltékenykedni. Egyrészt, mert volt hogy a nőt mutatta a párom fb-n és egy elhízott igénytelen nő látszatát keltette (gumipapucsos zoknis képek rengetege pl.). Másrészt meg amiket hallottam róla. Pl. 40 évesen végigbagózta a terhességet és ezzel még dicsekedett is. Facebookra is kirakosgatott olyan képeket, hogy a gyerek mellett bagózik. Tehát így összességében se külsőre, se intellektuálisan nem gondoltam, hogy aggódni kellene miatta.

Pár nappal ezelőttig. A munkahelyükre régebben sokszor mentem besegíteni, mikor nagy gondok voltak. Nagyon jóban vagyok az ottani portásokkal, szeretnek. Akik látják a munkahelyi kamerákat… Nos az egyik portás átküldött nekem jó pár felvételt, hogy szerinte alakulóban van valami… Nincs a felvételeken megcsalás és ilyesmi. De tényleg kissé kellemetlenül érintett. Szeretném ha megírnátok, ti mit gondoltok ezekről.

A nő novemberben még teljesen elhanyagoltan járt dolgozni, mindig ugyanazzal az összefogott hajjal, minden nap ugyanannan a pulcsiban és nadrágban. Párommal szinte csak köszönőviszony. December: egyre jobban vannak. A nő elkezd fogyni. Már csak és kizárólag magassarkúban és kiöltözve megy elvégezni a betanított munkáját, ami ugye kissé fura a számomra. Párommal néha kimennek cigizni. Felváltva hívják ki egymást. A nő pedig olyan dolgokat produkál, amiket szerintem akkor csinál egy nő, ha valakiért odavan. Persze lehet én spilázom túl. Ha meglátja a barátomat felragyog az arca, ezerrel mosolyog és nevetgélnek. Hirtelen elkezdi a haját állandóan igazgatni. Ha nevet a párom poénján, akkor annyira nevet, hogy csapkodja a térdét és berogyaszt (csak vele viselkedik így). Bökdösi a párom hasát, karját, van hogy egymás után 5-ször is. Nevetgélés követi.

És január: beszélgetnek, a nő fogja magát és elsétál, de közben végigsimít a párom vállán és felkarján. Párom vigyorog. Igazából az előbbieken annyira nem akadtam ki, de mikor ezt megláttam…


Nos ezek alapján, ti gyanakodnátok valamire? Mondani neki nem merem, rákérdezni se, mert a végén kirúgnák a portást. Szerintetek komolyan vegyem a dolgot vagy ártatlan munkahelyi flört?



2022. jan. 14. 12:55
A kérdező szavazást indított:
Ártatlan flört, ne hisztizz
Komolyan venném a dolgot, megkérdőjelezném a kapcsolatot
24 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Ezeket mind a felvételeken láttad?
2022. jan. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Azért ez elég gyanús, főleg ha másnak is feltűnik...
2022. jan. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%

Ezek alapján

1. feljelenteném a portást személyiségi jogok megsértése miatt

2. ennyi alapján nem gyanakodnék, ha a viselkedése otthon nem változott veled szemben, ugyanúgy működik a szex, stb., akkor szerintem ez még nem jelent semmit

2022. jan. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen. Nem elmondásból tudok róla. Akkor rá lehetne fognj, hogy hazugság.😔 De a saját szememmel láttam. A cégükön belül sok hely be van kameràzva.
2022. jan. 14. 13:04
 5/17 anonim ***** válasza:
47%

Súgom halkan, hogy meg fogja bszni... Ha már meg nem történt.

A "párod" is sima ösztönállat, aki megáll neki abba belerakja.

2022. jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%

Kapcsolatotok milyen?


Amúgy igen lehet azért vakarja ki magát a nő, mert tetszik neki a párod, de nem biztos hogy CSAK miatta.

Te ennyit látsz, nyilván ezt szűröd le, de nem biztos jogy egy konkrét férfi az oka.


Itt azt is érdemes figyelni, kapcsolatotok, szex, stb változik-e. Párod változik-e veled szemben.


Mindenki véleménye és értérendje más, szerintem (!) van a flörtnek olyan szintje ami ártalmatlan, sőt hasznos is lehet ha jó hatással van az önbizalomra de mellette nem rontódik a kapcsolat. Ez sok dolog függvénye.

Vannak akik szerint a flört egyfajta hiánypótlás amit otthon nem kap meg a fél. Én ezen annyoban módosítanék, hogy ha otthon minden megvan, effektíve nincs hiány, akkor a flört csak egy játék és csak egotuning és nincs mitől félni.

De ehhez meg kell bizonyosodni, hogy a párodnak otthon mindene megvan. Vagyis a kapcsolatotokban.

2022. jan. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%

A felvételekbe sok mindent bele lehet magyarázni, de a portásnak nem véletlenül jutott eszébe összegyűjteni és elküldeni neked ezeket, én inkább emiatt aggódnék.


Szerintem rákérdezhetsz, azzal nem hazudsz, ha megmondod, hogy a munkahelyről visszahallottad, hogy nagyon össze vannak melegedve a csajjal. Azt a párodnak nem kell tudnia, hogy kitől.

2022. jan. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%

Ha én lennék a pasi, nekem nem kéne a nő.

De te sem, mert konkrétan idegbeteg vagy.

A portást, meg az őrcéget meg feljelenteném.

2022. jan. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
Kamu...
2022. jan. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
40%

A képeket megmutatnám a főnöknek,mivel a portás erőteljesen személyiségi jogot sértett azzal,hogy átküldte neked (nem odahívott megmutatni pl.) a fényképeket.

Ezt nem hagynám szó nélkül.

2022. jan. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!