Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami alakulhat közte és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami alakulhat közte és a kolléganő között?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Élettársammal 3 éve vagyunk együtt. Pár hónapja egy kolléganője visszament dolgozni. Szült és a gyerek iskolás koráig otthon volt. Említette is ezt a dolgot akkoriban a szerelmem, de nem tulajdonítottam neki jelentőséget. Hallottam erről a nőről dolgokat és eszembe se jutott volna féltékenykedni. Egyrészt, mert volt hogy a nőt mutatta a párom fb-n és egy elhízott igénytelen nő látszatát keltette (gumipapucsos zoknis képek rengetege pl.). Másrészt meg amiket hallottam róla. Pl. 40 évesen végigbagózta a terhességet és ezzel még dicsekedett is. Facebookra is kirakosgatott olyan képeket, hogy a gyerek mellett bagózik. Tehát így összességében se külsőre, se intellektuálisan nem gondoltam, hogy aggódni kellene miatta.

Pár nappal ezelőttig. A munkahelyükre régebben sokszor mentem besegíteni, mikor nagy gondok voltak. Nagyon jóban vagyok az ottani portásokkal, szeretnek. Akik látják a munkahelyi kamerákat… Nos az egyik portás átküldött nekem jó pár felvételt, hogy szerinte alakulóban van valami… Nincs a felvételeken megcsalás és ilyesmi. De tényleg kissé kellemetlenül érintett. Szeretném ha megírnátok, ti mit gondoltok ezekről.

A nő novemberben még teljesen elhanyagoltan járt dolgozni, mindig ugyanazzal az összefogott hajjal, minden nap ugyanannan a pulcsiban és nadrágban. Párommal szinte csak köszönőviszony. December: egyre jobban vannak. A nő elkezd fogyni. Már csak és kizárólag magassarkúban és kiöltözve megy elvégezni a betanított munkáját, ami ugye kissé fura a számomra. Párommal néha kimennek cigizni. Felváltva hívják ki egymást. A nő pedig olyan dolgokat produkál, amiket szerintem akkor csinál egy nő, ha valakiért odavan. Persze lehet én spilázom túl. Ha meglátja a barátomat felragyog az arca, ezerrel mosolyog és nevetgélnek. Hirtelen elkezdi a haját állandóan igazgatni. Ha nevet a párom poénján, akkor annyira nevet, hogy csapkodja a térdét és berogyaszt (csak vele viselkedik így). Bökdösi a párom hasát, karját, van hogy egymás után 5-ször is. Nevetgélés követi.

És január: beszélgetnek, a nő fogja magát és elsétál, de közben végigsimít a párom vállán és felkarján. Párom vigyorog. Igazából az előbbieken annyira nem akadtam ki, de mikor ezt megláttam…


Nos ezek alapján, ti gyanakodnátok valamire? Mondani neki nem merem, rákérdezni se, mert a végén kirúgnák a portást. Szerintetek komolyan vegyem a dolgot vagy ártatlan munkahelyi flört?



2022. jan. 14. 12:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

8# Nem nagyon értem, miért vagyok idegbeteg. Egy szóval nem említettem neki az egészből semmit. Ugyanúgy cukin várom haza, mint mindig. Van nő ismerősöm, aki többször is megütötte a pasiját, mert féltékeny volt. Na ő tényleg idegbeteg.

A portást pedig eszemben sincs feljelenteni, hisz nekem akart jót. Emiatt rugassam ki? Fel se merült bennem…

2022. jan. 14. 16:20
 12/17 anonim ***** válasza:
88%

Jöttök itt a jogokkal meg stb de szerintem örülnétek ti ha nektek súgna a portás hogy kavar a férjetek.

Az meg hülyeség hogy ha minden rendben otthon köztetek akkor nem akarja a csajt. Nagyon sokan meg tudják játszani a boldog házas embert. Ugyan úgy van szex meg minden aztán talán évek múlva derül ki a csalás vagy ki sem derül. A gerictelenség határtalan. Én kérném a portást hogy figyeljen tovább és azt meg mondanám a férjemnek hogy úgy hallom kezd összemelegedni a kedves munkatársával.

2022. jan. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem jófej a portás, én legalábbis örülnék, ha így a tudtomra adná a dolgokat..

Biztos nem lennek nyugodt. Ha nem is dugtak még, simán lehet hogy tervben van.

2022. jan. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Kicsit ráparáztam, de a mai napunk is olyan jól telt, olyan aranyos és mosolygós volt velem egész nap, hogy eddig eszembe se jutott, hogy kiírtam a kérdést. Mindenesetre ha történne is bármi, a portástól úgyis megtudnám. Én amúgy hálás vagyok neki, még ha okozott is pár aggodalmas napot. Oké portásként ezzel elbukott, de emberileg jót akar. Próbálok nem agyalni ezen a dolgon.
2022. jan. 15. 22:37
 15/17 anonim ***** válasza:
78%
Én is megmondanám diszkréten, hogy azt mondják a kollegái, hogy nagyon összemelegedett a nővel. Jogosan aggódsz szerintem. Azóta van valami fejlemény? És nem tudsz róla, hogy szokott-e túlórázni a párod? Illetve, hogy együtt hagynák el a nővel a munkahelyet?
2022. febr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Szia! Megemlítettem neki, hogy hallottam ezt-azt, persze azt nem hogy kitől. Mondta, hogy lehet voltak ilyenek, hogy a nő végigsimított rajta, de ezer éve ismeri. Kérdeztem mit szólna, ha így viselkednék az új munkahelyemen a pasikkal. Reakció: “Ennyi erővel le is szo*hatod.”… És megint csak arra hivatkozott, hogy a nővel milyen régóta ismerik egymást, és ha már akart volna valamit lett volna, de sose volt semmi és “valószínű” (ezt is mondta…) nem is lesz.

Nos ezzel annyiban hagytam a dolgot. Látszólag hülyeségnek tartotta a kiakadásomat, de valószínű rájött, hogy nem kellene adnia a lovat a nő alá. Azóta ugyanis a nővel távolságtartó lett a portás szerint. Így ez már nem téma, ne is legyen. Most kerültem be egy álom munkahelyre, lehet ez is rátett, hogy belegondoljon a viselkedésébe.

2022. febr. 18. 22:32
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez nekem még így is gyanús kissé. Mert a reakciójából szerintem evidens, hogy felvette a hárító/támadó magatartást. Az a "valószínű" is elég furcsa kijelentés..Az pedig, hogy távolságtartó lett a nővel, azt is jelezheti, hogy tudja, hogy figyelve van valaki által, és akár megbeszélhette a nővel is, hogy most egy ideig ne feltűnősködjenek. Én azért még a háta mögött valahogy ránéznék a körmére.
2022. febr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!