Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor egy nő ilyet mond akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor egy nő ilyet mond akkor azt komolyan is gondolja?

Figyelt kérdés

Mikor azt mondja hogy “nekem mindent elmondhatsz” meg “mindenképpen szeretni foglak” akkor azt ő el is hiszi? Vagy ő is tudja hogy ez csak kamu?

Miért kell olyanokkal nyomasztani amik egyértelműen nem igazak? Miért kell ugy beállítani mintha a nők ugyan úgy elfogadnák a férfiak baját mint fordítva.



#kettős mérce #Jóemberkedés
2022. jan. 14. 12:58
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
54%
A nőkre jellemző az átgondolatlanság és a túlidealizálás. Sokuk úgy képzel el bizonyos dolgokat, mint a mesékben. Szóval igen, el is hiszik ezeket, amiket mondanak.
2022. jan. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 Koltt09 ***** válasza:
45%
Élek a gyanuperrel, h nem feltétlenül a barátnőddel van baj. Eleve már a kérdésed is egy nyavalyás h miért ilyenek a nők, aztán amikor megirjak h nem ilyenek akkor se lehet teged meggyőzni, csak picsogsz tovább. Vannak sajnos ilyen emberek akiknek az egész élete merő önsajnáltatás. És mikor az elején azt mondja a csaj h nekem barmit elmondhatsz akkor tenyleg ugy gondolja, csak nem biztos h lelileg fel van keszülve egy olyan kapcsolatra ahol a másik egyébből sem áll csak nyavajgásbol
2022. jan. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

32. Egész életen át tartó picsogás lenne az hogy? Egyszer annyit kérek: próbáljuk ki az anált úgy hogy ö adja nekem. Az után hogy évekig nyomaszt azzal hogy neki mindent el lehet mondani.

Ok

2022. jan. 16. 11:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!