Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor egy nő ilyet mond akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor egy nő ilyet mond akkor azt komolyan is gondolja?

Figyelt kérdés

Mikor azt mondja hogy “nekem mindent elmondhatsz” meg “mindenképpen szeretni foglak” akkor azt ő el is hiszi? Vagy ő is tudja hogy ez csak kamu?

Miért kell olyanokkal nyomasztani amik egyértelműen nem igazak? Miért kell ugy beállítani mintha a nők ugyan úgy elfogadnák a férfiak baját mint fordítva.



#kettős mérce #Jóemberkedés
2022. jan. 14. 12:58
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
10. Ezt neked lehet nőként ha a férfi csinálja akkor pipogya meg mulya meg miegymás.
2022. jan. 14. 15:21
 12/33 anonim ***** válasza:
90%

10-es vagyok, férfi

Eddig minden barátnőmnek - és most menyasszonyomnak - őszintén beszéltem az érzelmeimről, volt már hogy sírtam, filmet is szoktam megkönnyezni, őszintén, tabuk nélkül élünk, felvállalom minden érzelmem és gondolatom. Pont ezért tiszteltek, mert nem akartam megfeleni ennek a macsó hülyeségnek.

Egyrészt felszabadító és boldogságos így élni, másrészt, én pont így érzem magam erősnek lelkileg, hogy lehet épp nem vagyok jól és elmondom/kimutatom, de egyúttal ki is adom magamból, feldolgozom, és egy percig nem ural utána. És így a prkapcsolatom építésére maximális lelki erőm marad.

2022. jan. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
12. Iszonyat szerencsés vagy. Csodálkoznék ha 10ből egy kapcsolatban így mennének a dolgok.
2022. jan. 14. 15:53
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

10, 12 vagyok

Szerintem ez nem így van, hogy vagy így megy vagy nem. Én tettem érte, hogy így legyen. Olyan párt keresek, akivel már ismerkedéskor tudunk mindenről beszélni, keresem a hasonló értékrendet. Van aki nem ilyen, de azért sokan gondolkodnak így, mint én. Igyekszem a környezetembe is átadni ezt a mentalitást, és teljesen vevők rá az emberek. Ha valaki meglátja, hogy az érzelmek megélése pozitív dolog, onnantól nem lesz neki tabu és erősen elgondolkodik, hogy így éljen. Én támogatok mindenkit, aki hajlandó erre :)

2022. jan. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
14. Jó neked.
2022. jan. 14. 16:05
 16/33 anonim ***** válasza:
85%

"Nekünk nem lehet gyengeséget kimutatni nektek igen."


Dehogynem. Egymás előtt vágtok fel csak. Hergelitek egymást, hogy milyenek a nők, pedig a normális nők a normális férfiakat szeretik, a normális embereknek meg néha sírni kell, néha összetörnek.


Soha nem járnék olyan macsóval, aki vörös fejjel inkább szívrohamot kap, minthogy elsírja magát. Mindig azt hittem, hogy az ilyen selejtek kihalnak, mire felnövök, de még elég sok van.

2022. jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
16. Komplett generációkat leselejtezni. Az szép.
2022. jan. 14. 16:21
 18/33 anonim ***** válasza:
87%
Egyetértek a 16-ossal. Sosem járnék olyan férfival, akivel nem lehet érzelmekről beszélgetni, és nem osztja meg velem, ha problémája van vagy nyomasztja valami. Szerintem alap egy párkapcsolatban az ilyesmi mindkét fél részéről.
2022. jan. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
18. Csak túlzásba ne vigye igaz? Havi egy még belefér? Vagy az is sok?
2022. jan. 14. 17:47
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, elég torzult képed lehet a nemi szerepekről és a jól működő párkapcsolatról, ha szerinted a problémák megbeszélése havi egyszer "fér bele" egy kapcsolatba.

De igazán kíváncsi lettem, te miről szoktál beszélgetni a pároddal? És mit csinálsz, ha történt veled valami, ami miatt mondjuk csalódott, eltitkolod a párod elől?

2022. jan. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!