Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor egy nő ilyet mond akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor egy nő ilyet mond akkor azt komolyan is gondolja?

Figyelt kérdés

Mikor azt mondja hogy “nekem mindent elmondhatsz” meg “mindenképpen szeretni foglak” akkor azt ő el is hiszi? Vagy ő is tudja hogy ez csak kamu?

Miért kell olyanokkal nyomasztani amik egyértelműen nem igazak? Miért kell ugy beállítani mintha a nők ugyan úgy elfogadnák a férfiak baját mint fordítva.



#kettős mérce #Jóemberkedés
2022. jan. 14. 12:58
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
21%

⛔️ Egyszer egy ember 8 év házasság után elmondta a párjának, hogy ő átoperáltatta magát ( megváltoztatta a nemét ).

⛔️ Az emberünk teljesen összeomlott pszichésen..

⛔️ Mondanom se kell, válás lett belőle.

⛔️ Megbánta, hogy elmondta ! Nagyon megbánta, hogy elmondta ! (gondolom ott is ez volt a probléma, a mindenek feletti bizalomba vetett hitt, mégse volt mindenek feletti)

2022. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
20. Mást nem nagyon tehetek. Ha merem mondani hogy bajom van akkor hisztis vagyok. Nőjek fel. Bezzeg neki lehet orrba szájba panaszkodni mindenféléről.
2022. jan. 14. 19:13
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem keresel normális párt? Nem szenvednék ilyen mellett, nem éri meg.
2022. jan. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
23. Talán mert az összes ilyen?
2022. jan. 14. 19:38
 25/33 anonim ***** válasza:
82%
Nem ilyen. Ha problémád van eggyel, nem kell leírni az összeset. Vagy akkor valld be, hogy nem megoldás kell, csak leadtad a feszkót, de inkább maradsz az idióta csajjal kapcsolatban.
2022. jan. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
25. Ha egyszer nincs más. Mit tehetnék?
2022. jan. 14. 19:43
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Tehát annyira tartod magad, hogy inkább egy ostoba nővel vagy, mint egyedül, jobbat keresve. Olyan vagy, mint akik szeretik a bántalmazó férjüket.
2022. jan. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, én a helyzetben elgondolkoznék a szakításon. Egyáltalán nem oké, hogy nem hallgat meg téged, főleg, hogy ő meg elvárja tőled a meghallgatást.

Biztosíthatlak róla, hogy a normális nők nem ilyenek.

2022. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
28. Én még olyannal nem találkoztam.
2022. jan. 14. 20:01
 30/33 anonim ***** válasza:
78%
Akkor gyártsd tovább a kifogásokat, és maradj a langyos kakában. Majd ha eléggé fáj, változtatsz.
2022. jan. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!