Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki erre?

Figyelt kérdés

Nem kertelek, elég túlsúlyos vagyok. Valamelyik nap átjött a párom egyik barátnője, és amikor a másik szobában voltam, akkor elkaptam a beszélgetésüket, azt hitték nem hallom.

Elkezdett tanácsokat adni a barátnőmnek, hogy hogy fogyasszon le engem, plusz miket ne adjon nekem enni, stb. A párom meg helyeselt, és panaszkodott is, hogy olyan, mintha egy családra főzne.

Nekem ez elég megalázó volt. Amikor négyszemközt számon kértem, akkor még ő akadt ki rám, hogy miért hallgatózok, és egyébként is örülnöm kéne, hogy tanácsokkal látta el őt.

Jogos, hogy kiakadtam? Oké, hogy híztam mellette, de amikor megismert sem voltam vékony, és korábban nem említette, hogy problémája lenne a külsőmmel.


2022. jan. 14. 15:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
Az jogos, hogy maga a helyzet nem tetszik.Tartalmilag viszont igazuk van.Szerintem direkt csinálták, hogy hátha meghallod.
2022. jan. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Érthető, hogy rosszul esett, sokkal előbb szólnia kellett volna, hogy ez mennyire zavarja, viszont a kiakadással és számonkéréssel nem mész semmire. Ideje kezdened magaddal valamit, nem hiszem, hogy téged nem zavar a súlyod, különben nem esett volna ennyire szarul.
2022. jan. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
87%
Hány kg vagy és hány centi?
2022. jan. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
79%
Egyáltalán nem korrekt, hogy ezt nem veled beszéli meg először és az sem, hogy mások előtt panaszkodik rád, akár meghallod, akár nem.
2022. jan. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem korrekt, mert akár azt is mondhatná, hogy ő nem hajlandó tovább együtt lenni veled és kereshetne magának fittebb társat, de helyette segíteni szeretne.
2022. jan. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

176 cm vagyok és 144 kg

Persze, van mit leadni, de akkor sem esett jól, amikor a barátnő olyanokat mondott a páromnak ledöbbenve, hogy "tényleg nagyon kövér". Mintha már előre felkészítette volna

2022. jan. 14. 16:04
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha 50-60kg túlsúlyod van, akkor nincs mire önérzeteskedni. Ha most döbbentél rá, akkor értem a kiakadásod, de tényleg van min dolgozni.
2022. jan. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Ezen mi az önérzeteskedés? Nem azt mondom, hogy nem kell fogynom. De áthívja a barátnőjét, és az én túlsúlyom a téma? És itt nem a párom a hibás főként, nem ő hozta fel, ahogy kivettem a mondatokat. Mi köze van egy barátnak ehhez? Miért szól bele? Ráadásul olyanokat mondott, hogy minden nap állítson rá a mérlegre, tegyen ki kisebb tányért, mondja ki, hogy kövér vagyok, ilyenek. Megalázó volt hallgatni, ez nem önérzeteskedés.
2022. jan. 14. 16:45
 9/31 anonim ***** válasza:
26%
Sajnálom! Ez mindenkinek rosszul esett volna, jogosan akadsz ki, hiszen nem is feltétlenül az zavar, hogy a barátnőd változtatni akar az életmódodon, hanem az, hogy elárult és kibeszélt. Én a helyedben elkezdenék odafigyelni magamra és kib-sznám a lányt. Ez undorító és aljas viselkedés.
2022. jan. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
77%
8-as Tehát egy idegen nőre haragszol.. Ez miért párkapcsolati probléma?
2022. jan. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!