Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki erre?

Figyelt kérdés

Nem kertelek, elég túlsúlyos vagyok. Valamelyik nap átjött a párom egyik barátnője, és amikor a másik szobában voltam, akkor elkaptam a beszélgetésüket, azt hitték nem hallom.

Elkezdett tanácsokat adni a barátnőmnek, hogy hogy fogyasszon le engem, plusz miket ne adjon nekem enni, stb. A párom meg helyeselt, és panaszkodott is, hogy olyan, mintha egy családra főzne.

Nekem ez elég megalázó volt. Amikor négyszemközt számon kértem, akkor még ő akadt ki rám, hogy miért hallgatózok, és egyébként is örülnöm kéne, hogy tanácsokkal látta el őt.

Jogos, hogy kiakadtam? Oké, hogy híztam mellette, de amikor megismert sem voltam vékony, és korábban nem említette, hogy problémája lenne a külsőmmel.


2022. jan. 14. 15:42
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
30%

Sikerélmények=motiválás

Kudarcélmények=demotiválás.

2022. jan. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
90%

Ne a barátnőd hibáztasd. Nem volt szép, bár valóban lehet hogy direkt volt, de borzasztóan nem bírom, amikor au emberek a parjukat csak mentegetik minden alól és nem képesek kicsit sem objektívnek lenni.


Valószínűleg ez már többször is téma volt köztük. Ha nem akarta volna annyira a párod akkor nem otthon beszéltek volna róla/nem amikor otthon vagy. Simán lehet hogy direkte félt a szemedbe mondani és azt gondolta na majd így.


Egyébként meg igazuk van de nyilvan ezt te is tudod.

Nyilvan zavarja a párod és a kapcsolatod rovására is mehet a dolog. Én is most diétázom es kemenyen nyomom a sportot (mondjuk azt eddig is), igaz mindig is sportoltam és közel ennyi túlsúlyom sincs, de csak azt tudom mondani hogy hajrá!!

Tegyél magadert!

2022. jan. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Igazuk van? A mai nap konkrétan ez történt: közös kajáláskor odaszól, hogy majd XY szed nekem (XY = párom neve). Ha pedig ennék még, akkor ránéz a páromra, aki erre mond egy olyat, hogy "szívem, mára bírd ki ennyivel".

Mintha minden az ő nyomására történne. Abszolút nincs igaza, hogy beleszól.

2022. jan. 15. 01:04
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a barátnőd panaszkodik neki, ezért érzi, hogy beleszólhat. Amúgy pedig már az egészségedre kockázatos, úgyhogy örülj neki, hogy foglalkoznak veled, ha már te magaddal nem.
2022. jan. 15. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos.

Inkább változtatni kéne és nem hisztizni és zabálni

2022. jan. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
34%
Örülj, hogy a párod foglalkozik veled és a barátnője segít. 144 kg már olyan komoly túlsúly, amihez nem árt a profi segítség. Az én férjemnek 3- 4 kg túlsúlya van most, mert egy műtét miatt 6 hetet feküdni kellett. Most nagyon hálás nekem, hogy figyelek rá: diétásat főzök és én szedem ki neki a mérsékelt adagot. Örülj, hogy viszonylag disztingváltak a lányok, hiszen lényegében egy vágósúlyban lévő disznó vagy.
2022. jan. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
17%

Mekkora a barátnőd/barátnője?

Ha durván ugyanannyi mint te (vagy mondjuk ~80+?), akkor nyugodtan alkalmazhatod ugyanezt rájuk is. Ennyi erővel ha ők is túlsúlyosak akkor nem csak neked kéne tanácsokat adni.

2022. jan. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
84%

Mekkora a barátnőd/barátnője?


A barátnőm 168 cm, 52 kg, a barátnője nem tudom, de nagyon sportos és vékony. Elvégre személyi edző, csoportos órákat tart, stb.

2022. jan. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Kizártam magam a fiókból, azért nem a kérdést feltevő nevében írok
2022. jan. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
26os vagyok, szerintetek az onerzet a lényegesebb vagy a 144 kg okozta eü kockázat? Miért kellene a lányoknak finomkodniuk?
2022. jan. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!