Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Masnak nem kiabrandito ,ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masnak nem kiabrandito ,ha a baratja folyton gazokat ereget?

Figyelt kérdés

A baratom allandoan hangosan bufog es ereget otthon.Hiaba szolok hogy ez eleg gusztustalan visszafoghatna magat ,ot nem erdekli.Azt mondja otthon nem fogja visszafogni magat.

Pedig mondtam,hogy kiabrandito ..

Sot kb megsertodik ram,hogy szoltam gusztustalan amit csinal.

A wc-n is hangosan nyog,nyuszit rajatszik ..

Csak en vagyok iylen finnyas es gaz hogy ezeket guzstustalannak tartom?


2022. jan. 17. 16:03
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

16-os: A kulcsszó, hogy FELNŐ az ember. Tehát már nem kisgyerek, hanem felnőtt. Ez így érthető? Szóval már megtanult viselkedni, és más társaságában, legyen az feleség, férj, akárki, még otthon is képes a gázos dolgait szolidan intézni. Átmegy ez így neked?

Esküszöm, mint az ősemberek. Még azt is kinézem belőlük, hogy a nappali közepére szarnak. Merthát otthon van, nem?

2022. jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%
21, es otthon meg felnőttként is otthon vagyok, nem gondolod, nem fingok a nappaliba? Szarni nem szoktunk a szoba közepére.
2022. jan. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Még nem szoktatok... Gondolom nem kell sokat várni erre sem
2022. jan. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%

Én nekem külön teszik, hogy a barátom brutál jókat tud büfögni, és mindig jó ízűt nevetek rajta, és van, hogy együtt büfögünk.

De nem 0-24ben, és csak otthon, ha ketten vagyunk.

De azért van egy határ természetesen

2022. jan. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
23, a wcbe szoktunk szarni.
2022. jan. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

11,lehet,van egy ex majdnem felesege :D


Jo tudni,hogy ez masoknak sem fer bele..nekem komolyan kiabrandito meg ugy egyebkent is igen tiszteletlensegnek erzem,hogy mindennap amikor hazajon egyszer csak megtori a csendet hatalmas eregetessel vagy bufogoessel.Es nem 1 kicsúszottról van szo,hanem telejsen szandekos hangosan eroltetett dolgokrol.

Ha iszok szensavasat es erzem jonne a bufi,en bezarom a szamat ,mig o tatott szajjal raerositve egymas utan vagy 5-10x bufog az elkovetkezi 20percben esetleg meg raereget jo nagyokat.

De ha szolni merek, mit kepzelek ez telejsen normlis stb.

Mostanaban eleg gyermeteg leleknek latom amugy lehet emiatt is. Nem tudok ennel tobbet hosszafuzni minthogy nagyon gusztustalan es felhaborito.

2022. jan. 20. 11:09
 27/30 anonim ***** válasza:
44%

Igénytelen vagy, sajnálom.


Én nem ilyen direkt bunkót választottam a társamnak.

2022. jan. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

27,szerinted igy mutatkozott be?:)

Nem ! Eleg sokaig jelet nem adta ennek,majd kezdodott azzal,hogy neha-neha elengedte,de az olyan votl hogy kicsuszott…igyis megenlitettem hogy nem kellene,de a valasza foylton az votl,hogy otthon is ezt csinalta,szulei is csinaljak es akit szeretunk elfogadjuk. Es elmult fel evben lett elvislehetetlenul sok..

Most megint ugy tunik megertette,higy engme nagyon zavar es vissza fogta magat kicsit

2022. jan. 24. 09:49
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

#28, nem tud kibújni a bőréből.

Ha így nőtt fel, akkor csak magát megerőltetve csendesül el.

Az nem jó és nem is tartós.

2022. jan. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
54%
Tipikus példája annak, hogy az elején mennyire képes az ember csak a jót mutatni, és aztán ahogy laposodik a kapcsolat elengedi magát (és a gázokat). Elhagyja magát, mert már nem fontos, hogy jónak tűnjön. Valószínűleg más témában is romlott a helyzet.
2022. jan. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!