Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Masnak nem kiabrandito ,ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masnak nem kiabrandito ,ha a baratja folyton gazokat ereget?

Figyelt kérdés

A baratom allandoan hangosan bufog es ereget otthon.Hiaba szolok hogy ez eleg gusztustalan visszafoghatna magat ,ot nem erdekli.Azt mondja otthon nem fogja visszafogni magat.

Pedig mondtam,hogy kiabrandito ..

Sot kb megsertodik ram,hogy szoltam gusztustalan amit csinal.

A wc-n is hangosan nyog,nyuszit rajatszik ..

Csak en vagyok iylen finnyas es gaz hogy ezeket guzstustalannak tartom?


2022. jan. 17. 16:03
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
100%
Csak nem a majdnem exférjemről van szó? 😅
2022. jan. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, te sose büfögsz és fingasz? Gondolom, rózsaillatú a szarod is.
2022. jan. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Az ördög a részletekben lakozik.


Az exbarátnőm családjában az volt az önmegvalósítás csúcsa, hogy otthon bugyiban "flangáltak".


Nekem az volt sok... sokk is.

2022. jan. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, nekem ez nem férne bele.


Az egy dolog, hogy gyerekkorában otthon akkor szellentett, amikor akart, de jó esetben azt is megtanítják neki, hogy ez társaságban nem illendő. Falnak megyek az olyan bölcsességektől, hogy az az igazi bizalom, ha egymás előtt szellentenek. Esetleg egymás előtt üríteni nem kell?


A másik érzésem ezzel kapcsolatban, hogy ennyire nem tisztel a másik? Elmehet a jó büdös francba, és ott eregethet gázokat magának, aztán szívja be jó mélyen.

2022. jan. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
12-es. És az ilyen emésztési dolgaidat csak mások előtt tudod produkálni? Egyedül még fingani sem bírsz? Kell a közönség, mert ettől (és csak ettől) érzed magad valakinek?
2022. jan. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%

14, igen, csak jó esetben ha az ember felnő, és összecuccol valakivel, akkor is otthon lesz, nem látom, miért kéne ezeket a természetes dolgokat szégyellnie. Pont olyan, mint amikor a fapinnuskák ki vannak lelkileg, h mi van ha szarnom kell, amikor a pasim otthon van?

15, mások előtt érdekesebb, bankban, boltban is simán elengedem. Otthon meg otthon vagyok.

2022. jan. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Istenem primitív emberek.... Múltkor itt egy másik ősember próbálta bizonygatni, hogy az a jó kapcsolat, ahogy egymás előtt sz*rnak az emberek. És mennyire gáz már, hogy valaki esetleg nem díjazza, ha a párja még a budira is utána megy, és minimális privát szférát nem hagy a másiknak. És nem arról van szó, hogy kicsúszik véletlenül,hanem rendszeresen a másik orra alá fingani igenis gusztustalan. Amúgy meg nem is értem milyen emésztőrendszeri problémás egyedek vannak itt. Nekem nem kell megállás nélkül fingadoznom meg büfögnöm, és a páromnak se.
2022. jan. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez primitív szint. Egyik ismerősöm is mesélte, hogy a faszija azzal szórakozik, hogy a takaró alá durrant, és ráhúzza a csaj fejére. Mint az állatok komolyan.
2022. jan. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
11%
Én meg azon szoktam elszörnyülködni, milyen emberek vannak itt, ti fingtagadók. Fingani jó, én is szeretek, párom is, otthon is szoktunk, máshol is szoktunk, egymás előtt is, sőt, én még extra gázt is adok neki nőként. Exemmel amikor sétáltunk az utcán, rágyújtott előtte egy pasi, ő meg odafingott neki h cserébe meg szagolgassa azt. Irodában dolgozom, itt is elengedem, ha halknak ígérkezik.
2022. jan. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
8%
A párkapcsolat még a fingásszabadságunkat is korlátozza, na szép...
2022. jan. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!