Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemtudom mit tegyek. Volt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom mit tegyek. Volt egy szeretöm de barátnője lett viszont szeretné folytatni a viszonyunkat. Szerintetek?

Figyelt kérdés
nekem van élettársam,de nincs sex csak egy fedél alatt élünk.Részemről voltak érzelmek is a szeretőm iránt,azota más nincs hiányzik a sex és ő is ....belemenjek v ne h ujra összejárjunk?
2010. szept. 9. 12:02
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem szabad komolyan vennem,megtanultam a leckét rettentően szenvedtem amikor "eltűnt" az életemből.....igazából a lebukástól nem félek mert elég óvatos ő is én is ez az egyetlen "jó" érv ami mellette szól,hogy tuti nem bukunk le :D a barátnője egy fiatalka butus liba akinek gondolom a pénze imponál ezért van vele :D
2010. szept. 9. 13:22
 12/20 anonim ***** válasza:
És ha az a fiatalka butus liba szereti? Az egy dolog, hogy csak a pasi hibája ha megcsalja nem a tied, de azért nem kellene ennyire gonosznak lenned.
2010. szept. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Lehet hogy szereti,lehet hogy a pénzét szereti :D de az tuti,hogy valami nem kerek ha egy hónap kapcsolat után friss hús mellet más nő kell a pasinak,nem?
2010. szept. 9. 13:29
 14/20 anonim ***** válasza:
De biztos hogy valami nem stimmel, bár van egy olyan érzésem, hogy a pasassal tuti nem stimmel valami. Viszont mivel ő nem pasit hanem csak a szeretőd ebbe nincs bele szólásod
2010. szept. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Persze valami nem stimmel nála az tuti, sokszor mondta már h csalódott a nőkben...persze ez vagy igaz vagy a "duma" része :)
2010. szept. 9. 13:44
 16/20 anonim ***** válasza:

Legyél g*ci, nézd a saját érdekeidet és folytasd a kapcsolatot.


Ezt kellene mondanom? Inkább ne tedd, mert legközelebb te leszel az akit majd megcsal a barátja egy másik nővel, de akkor arra kérlek már most előre, hogy ne legyél majd felháborodva.

2010. szept. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Na ja...hát tulajdonképp a pasi engem dobott a csaj miatt majd most visszasírja az együttléteket,szerintem akkor vagyok g..i vele ha tojok a fejére.De lehet inkább önző leszek és kihasználom testileg... :P:D
2010. szept. 9. 16:27
 18/20 anonim válasza:
Vicces ez a "kihasználom testileg", inkább ő használja a friss kapcsolat mellett a te testedet, de mindegy :D. Amúgy meg nyilván kötődik még hozzád, szóval ha neked nincs ellene kifogásod és jó volt vele, akkor folytasd a dolgot...az ő kapcsolatával és lelkiismeretével nem neked kell majd elszámolnod.
2010. szept. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
MEgkérdezhetem h hány éves vagy? és hány éves a fiatal buta liba?sztem am ki kéne lépjél a kapcsolatból és találhatnál magadnak vkit akit szeretsz nem szabad vkivel azért lenned mert muszáj , hidd el tapasztaltam. Nem fárasztó szerepet játszani a párod előtt?
2010. szept. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
30vagyok a csaj 24. Nem játszom elölte szerepet kb tudja mi a szitu...
2010. szept. 11. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!