Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat vitatkozunk otthon, párom 52 én 55 éves vagyok. Állandó probléma ki hányszor szeretné. Ő elvan a kéthavi egy alkalommal. Már tanácsolta,hogy menjek el orvoshoz, mert nem normális,hogy minden nap szeretném. Szerintetek kibe van a probléma?

Figyelt kérdés
2022. jan. 26. 06:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
82%

Itt többen is írják, hogy kiszállni, mást keresni.

Látszik, hogy az ilyen válaszok küldői nem a kérdező korosztályába tartoznak.


Kiszállni??? Mást keresni???

Hááát.... Ebben a korban már eléggé necces, hogy talál valakit. És egy más mennyivel lenne jobb???

2022. jan. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
82%
Ha alapveto dolgok nem egyeznek, akkor mit akartok egymastol? 50+ evesen mar lehetne annyi eszetek, hogy ez nem fog menni. Mindegy kinek van igaza, meg mennyi a kvota. Nektek kell jo legyen, igy pedig garantaltan nem lesz.
2022. jan. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
37%

Egyikkel sincs baj szerintem.

Nők többsége 40-50 körül ritkítani akarja a szex -et ezért mindent is elkövet néha. Ebből rengeteg konfliktus van.


Szex nélkül szeretné ha ott lennél... Ezt a felállást úgy hogy csak pár éve vagytok együtt nem fogja tudni áthidalni semmi.

Ha leéltetek egy életet együtt akkor gyerek, egyébben bízva már be is szüntette volna a szex -et. Ha megoldod magadnak az nem csak hogy nem ugyan az hanem előbb utóbb unalmas is lesz és kiüresedik az életetek.

Előbb utóbb meg nem fogsz bírni magaddal ha felbukkan egy csábítás...

Évi 6x az extrém kevés. Bár ha hozzá vesszük hogy a párok nagy része szex mentesen él ahhoz mérten meg sok.

2022. jan. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
91%
Ha ez a vita mérgezi a kapcsolatot - azt írod,hogy sokat vitatkoztok a témán-, nem érdemes folytatni. Ötvenesként valóban nehéz párt találni és ha nincs, a szexre pedig nagy igényed van, az sem lesz jobb helyzet. Viszont nem szabad, és nem is érdemes egymásnak feszülni, egymás fejéhez vágni olyat ami bántó lehet. Akkor inkább külön..
2022. jan. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
0%
21: akkor bereljen not :)
2022. jan. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
74%

21-re:

Én akkor írtam, hogy a kérdező helyében kiszállnék a kapcsolatból, amikor kiderült, hogy a párja nemcsak a szexet nem akarja, de az intimitást sem, hogy pl. a mellét simogassa.

Ezt remélem senki nem akarja a klimaxra fogni!

És korábban le volt írva, hogy 3 éve vannak együtt. Nem arról van szó, hogy 25 éve házasok és van két szép gyerekük, akiket együtt neveltek fel.

2022. jan. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
100%

Huszonévesen én is azt hittem, hogy a szex egy állandóan az életemben jelenlévő dolog lesz. Aztán szépen eltűnt hathatős női segítséggel. Szerintem az itteni válaszolók fiatalok még ahhoz hogy ezt megértsék. A libidó eltűnhet, azt fogod érezni hogy egyik porcikád sem kívánja a szexet, nem tudod már élvezni. Ehhez meg semmi köze a párodnak, maximum ő fog szenvedni miatta.


Mennyi boldog férfi lenne, ha a párja szexuálisan aktív lenne. Persze erről ciki lenne a nőknél vagy a férfiaknál társaságban beszélni, így marad a jól megszokott, "nálunk minden rendben" duma. Én a sportban a csapattársaimmal szoktam erről beszélgetni, vagy a horgász haverokkal, kollégákkal. Vicces hogy először mindenki csak poénkodik a szex témával, később meg mindenki bevallja hogy katasztrofális a szexuális élete. Nm egyedi esetek, hanem általánosságban lehet már venni.

2022. jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
87%
27: Pontosan.
2022. jan. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
30%
Én már hatvan elmúltam, de napi kettő három az alap, pedig a mostani feleségemmel már nyolc éve vagyunk házasok.
2022. jan. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 A kérdező kommentje:
29,Boldog ember lehetsz.
2022. jan. 26. 19:02
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!