Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat vitatkozunk otthon, párom 52 én 55 éves vagyok. Állandó probléma ki hányszor szeretné. Ő elvan a kéthavi egy alkalommal. Már tanácsolta,hogy menjek el orvoshoz, mert nem normális,hogy minden nap szeretném. Szerintetek kibe van a probléma?

Figyelt kérdés
2022. jan. 26. 06:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
88%
29-es,napi 2-3? Hááát...
2022. jan. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem boldog, hanem nagyotmondó! :-))))))))))
2022. jan. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
81%

29. Te hol 30-as nő vagy, hol incel, most meg 60-as fene tudja ki. Persze, napi 2-3... 😂😂😂


Bár nem írtad mit csinálsz annyiszor! 😂

2022. jan. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
75%

Oké, hogy nincsen vagy kisebb a libidó ilyen korban. De az orgazmus lehetősége sem motiváló? Az nagyon jó érzés! Nekem 32 éves létemre szelidült a libidóm a 18 éveshez képest, mégis, amikor nincs kedvem, akkor is kapható vagyok rá, mert élvezem.


Lehet, hogy nem elég nedves és nem kellemes neki a szex! Használj síkosítót legközelebb! Hátha rákap az ízére!

2022. jan. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
84%

Felesleges a szexen ennyit rugózni. Aki szereti az csinálja aki meg nem az nem. Ennyi a lényeg, a többi csak rizsa. Szexuál pszichológus? Ugyan már, mit várnál tőle? Ha egy nő ismeri a testét, van orgazmusa... vagyis képes rá..., akkor szex is van! Ismertem olyan 40-es nőt, akinek még sosem volt. Tudod miért? Mert fiatal korában sem motiválta a dolog, neki a szex az tabu, az bűn. Egy ilyen nőtől mit várnál el de komolyan?!


Csodák nincsenek, rengeteg az olyan ember, aki mivel fiatalon nem "játszott" magával, így párkapcsolatban sem tudott mit hozzátenni a szexualitáshoz. Persze most a prűd, defektes neveltetésűekre gondoltam.

2022. jan. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 A kérdező kommentje:

Síkositó nem működik,próbáltuk. Orgazmusa minden alkalommal van és az orális a többibe belefáradtam. Amíg nem ismerkedtünk meg addig tudott játszani magával, ismeri testét. Sokáig volt egyedül. Töbször úgy érzem mintha egy guminőn feküdnék, olyankor aztán végleg elmegy a kedvem az egész kapcsolatól.

Az egészbe az a sajnálatos,hogy mind ezmellet szeretem :( csak sose lássa be.

2022. jan. 28. 06:19
 37/72 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem normális, hogy minden nap szükséges a szex valamilyen módon. Sajnos a partneredtől nem várhatod el ha nem kívánja, így old meg magad, mást nem tehetsz.
2022. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
73%
Kimaradt a napi 2X - 3X választási lehetőség 😉
2022. febr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
37%
Én nőként azt gondolom, hogy ha szeretem a páromat, szexelnek vele akkor is, ha nincs kedvem. Közben meg megjön🤭😊
2022. febr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
100%
Én korodbeli nő vagyok 50 leszek, klimaxnak még myoma sincs, vagy viszont van nem kevés. Nálunk forditott a gond, tudom ez a ritkább, a Páromnak csökkent a libidója neki heti 1 elég mig én másnaponta szeretném. Eszem ágában sincs szakitani mert minden más 100% működik, van sok ölelés, csak szex ritkább. Sokat beszélgetek ferfiakkal, konkrétan mindenki a szexhiány miatt menne csak félre de ebben a korban már az is rettentő nehez, szóval gondold meg kérdező.
2022. márc. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!