Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat vitatkozunk otthon, párom 52 én 55 éves vagyok. Állandó probléma ki hányszor szeretné. Ő elvan a kéthavi egy alkalommal. Már tanácsolta,hogy menjek el orvoshoz, mert nem normális,hogy minden nap szeretném. Szerintetek kibe van a probléma?

Figyelt kérdés
2022. jan. 26. 06:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:

48# igen igazad van, legalábbis én irtam hogy sok értelmiségi pasival dumálok és mindenhol ez van amit te is irsz. Mondjuk nálam pont forditott a szitu mert nekem a páromnak alacsonyabb a libidója, de lehet ez a jobbik eset :-D

"Minden ffi addig akar egy szexmániás nőt mig meg nem kapja"

De amugy ha nem is megy neki, akkor is megteszi, és én is igy tenném forditva, ez biztos.

2022. júl. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
53%

Lepontozó nők megjöttek, ez is azt jelzi hogy nagyon igaz.

Vajon hányan pontoznák le ezeket a válaszokat azok közül akik amúgy megvonják otthon a szex -et? 10 ből 10? Nem ítélem el őket mert a saját szemszögükből biztosan megvan a


Általánosítani nem lehet hogy kinél miért.

Szerintem semmi köze az egzisztenciához. Egyszerűen biológiailag gyerekek után legtöbben elvesztik a vágyukat, és erre akarják rávezetni a férfit is hogy tegyen így. Miközben iszonyatosan forr bennük a hétköznapok miatt az idegesség és a problémák, amikor egy sótartó miatt kirobban az üvöltözés.

De egy rendes szex után csak annyit mondana hogy jajj drágám hol a só? Tehát ez csak egy csepp az idegrendszeren amitől elpattan a türelem. Nem a sótartó a baj hanem a szex hiánya, és még sem érzik ami nagyon fura.

Ugye régen a piszológusok mű hím taggal kezelték a folyamatosan ideges hölgyeket. Akik teljesen lenyugodva tértek vissza a családjukhoz...

Aki nem hiszi nézzen utána.


Férfiak vágya nem változik meg drasztikusan. Kész a konfliktus.

Ez senkinek nem hibája, ez a biológia.


Társadalmilag és orvos tudományilag sem tartunk ott hogy ezt meg tudjuk változtatni. Megoldás erkölcsileg ebben a társadalomban nincs, orvosilag meg nem tartunk ott. De érzelmileg eltávolodnak az emberek egy ilyen kapcsolatban ha nincs szex. Nagyon komoly kapocs két ember között az intimitás. Annak hiánya pusztító és nem nagyon fordítható vissza sajnos... Jelenleg annyi van hogy elmondhatjuk és próbálunk tanulni a másiktól. Már ha van mit...

Hiába udvaroltam a feleségemnek a végén egyszerűen ignorálta és a barátnőinek le is tagadta még a virágot is amit vittem neki. Nem engedte magát elrángatni sehova. Színház, mozi, vacsora, séta, kettesben akármi. Persze ez is probléma volt szerinte hogy nem akartam sehova elvinni és full passzív voltam. Egyszerűen már azt se látta mi történik és hogy a viselkedésével csak tovább mélyíti a problémát.

2022. júl. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
49%

51# vagyok


52#-nek...senkit sem pontoztam le mert én nőként is azt mondom hogy igazad van.

De vannak kivételek!

2022. júl. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
49%
52 # Teljesen egyetértek! Ismerős a szitu!
2022. júl. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:

53: Akinek nem inge nem veszi magára, de van akinek meg inge az lepontozott :) Ez egy szuper visszajelzés egyébként hogy beletalált a közepébe a dolog. Férfiak közül senki sem pontoz le ez egészen biztos.

Nem is rád gondoltam.


Kivételek vannak, igen van hogy a pasi veszti el az érdeklődését és a felesége/párja nem bírja rávenni az intimitásra. Ez mind két oldalon ugyan úgy előfordul. Nőknél ritkább hogy megmarad a szexre az igény és ekkor a pasi lesz olyan akinek ez nem kell, sőt ellenkezik. Mind a kettő előfordul, de együtt meg nagyon ritka. De természetesen létezik, a te példád is mutatja...

2022. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
79%

52. A lepontozók 99%-a nő. Én közel az 50-hez azt látom férfiként, hogy a környezetemben élő házas férfiakból 10/9 szexuális problémákkal küzd, eredendően a szex hiánya miatt. Itt a gyk-n meg az jön le, hogy a nők szexgépek, heti 4-5 az minimum, de a napi 1-2 sem kizárt, és a kor sem számít. Fura, mert a feleségem kolléganői is mind egy szálig a szexmentes életet preferálják. 40-es korosztályról beszélünk, ahol a szex már nem csak egy jó program vagy buli. Már vannak gyerekek, stressz, és egyszerűen már libidó sincs. Ilyen esetben mit tehet egy férj? Ráadásul hogy ne is legyen szex, a viselkedésükkel is megalapozzák. Nagy száj, kötekedés, beszólogatások, kiabálások stb. Ha van is szex néha, azt mint kötelező rosszat fogják fel.


Számomra az a hajmeresztő, hogy a szexmentes házasságomat úgy állítják be mintha az olyan ritka lenne mint a fehér hó, holott 40-felett szinte ilyen a többség. Egy női szeretőre 100 férfi jut, azért ez is sokat elárul. A kor előre haladtával a férfiak még akarnának, de a feleségük már régen bedobta a törülközőt. Elválni ez miatt felesleges, mert vagy eszközként szexel egy 40-es elvált nő, vagy már az elején kijelenti hogy nem is szeretne. Sakk-matt helyzet.

2022. júl. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
75%
A feleségem 47 én 45. Nekem heti 2-3 is elég, neki 4-5 lenne jó. Úgyhogy maradt a heti 3-4.
2022. júl. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, ha 52 éves nőként még minden nap akarna a párom!
2022. júl. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
49%
Fura hely ez a gyk. Itt az jön le a szemlélőnek, hogy a férfiak impotensek, a nők meg fehérmájúak. Oké, akkor miért van az, hogy a létező összes helyen a férfiak tömegei vadásznak szeretőre vagy szexre? Nem látok sehol sem szexéhes nőket, de még szeretőt keresőt sem. 10/8 férfi arra panaszkodik hogy kevés a szex otthon.
2022. júl. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
100%

59# azért azt se felejtsük ki, hogy az a kevés nő (pl. én is!) akinek forditott otthon a helyzet, és a ffinak alacsonyabb a libidója - NEM impotens csak egyszerűen neki elég a heti 1 pl.- még nem biztos, hogy a kevés szex miatt szeretőt fog keresni! Ahogy én sem tenném, mert imadom a párom, és eszem ágában sem lenne megbántani, hátba szúrni, elárulni. Nekem a kapcsolatunk egy olyan szövetség, hogy még gondolati szinten SEM kandikálok ki. Igen fontos a szex, de a többi még inkább az.

Ezért is történhet, hogy kevesebb szexéhes nőt látsz - a ffiak meg azért keresnek, mert jó eséllyel ahogy irta fentebb egy házas úr, nem csak a kevés szex a gond, hanem minden más téren a feleség hozzáállasa is ( veszekszik provokál sérteget stb). Nálunk az érzelmek pl a legmagasabb szinten vannak, nincs vita, van maximális tisztelet!

2022. júl. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!