Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másokat is szexuálisan "éhezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokat is szexuálisan "éheztet" a párja szülés után?

Figyelt kérdés

A 9 hónapnyi terhesség alatt nem volt köztünk szex, mert féltette a magzatot, nehogy valami gond legyen. Petting volt, de a végén már az is nyűggé vált számára. Szülés után betartottuk a 6 hetet, utána próbálkoztunk. Fájt neki, így abbahagytuk. Azóta 2 havonta "bepróbálkozok" nála, de mindig az a válasza nagy sóhajtozások közepette, hogy már nekem megint csak azon tud járni az eszem.


Persze közölte, hogyha maszturbálni merek akkor nagyon összeveszik velem. Nyilván nem vallom be neki, hogy szoktam. És amilyen kis naiv el is hiszi, hogy ez férfi így működik. Havi egyszer kapok tőle egy szánalom cumit, de akkor is csak folyamatosan degradál közben, hogy mi férfiak milyen állatiasak vagyunk az igényeinkkel. A legkisebb mértékben sem rejti véka alá, hogy nyűg neki.


Nem tudom mitévő legyek. Lehet az a baj, hogy otthon van GYES-en már fél éve, rutinszerű robotmunka az élete, szeretném kirángatni belőle, de semmi hajlandóságot nem mutat arra, hogy ki szeretne mozdulni.


2022. jan. 27. 16:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
0%

#49 Azert az durva h 100%ra van pontozva ez a valasz, le is huzom gyorsan. Azert ok hogy a szex nem letszukseglet, de kb a legerosebb motivaloero az eletben a sex drive.


Na mar most akik meg a hazassagrol meg a kozos meg felefele temarol papolnak azoknak elmondom, addig volt jo vilag mig a szex hazastarsi kotelezettseg volt es nem letezett hazassagon beluli nemi eroszak es elvalni sem lehetett, meg azzal egyutt lehuzni a ferfit. Mert kulonben pont ezek az esetek tortennek meg.

Asszonyka beul a tutiba es onnantol a szexszel sakkban tartja a ferfit. Nagyon nem korrekt eljaras.

2022. jan. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
100%

#45. Látod, pont ez a baj, hogy itt bebizostosításról beszélsz, mintha a gyerek csak nyűg lehetne egy férfinak, egy szükséges rossz, ami a nővel jár.


Igen, valóban vannak childfree emberek, akik NEM vállalnak gyereket, és ez egyáltalán nem elítélendő. DE, ahol gyerek születik, az igen is, közös döntés eredménye, mindkét félnek akarnia kell, vágynia kell a családalapításra. Ugyanúgy a férfinak is a gyereke. Őt is büszkévé, boldoggá teszi a picit, nem csak a nőt.


A kérdező nemrég leírta, hogy tudta, hogy nem működik köztük a kémia, ennek ellenére hozta meg ezt a döntést. Ebben nem csak a nő hibás, hanem ő is.


Megértem, ha valakinek a hiányzik a szex. Én nő vagyok ugyan, de megértem, nekem is hiányozna, főleg úgy, hogy ott áll előttem egy olyan ember nap mint nap, akihez én vonzódom, csak ő nem vonzódik hozzám.


A kérdező álláspontja is érthető, de az nem, hogy ti mindenféle számító féregnek elmondjátok a nőt. Attól még szeretheti a férjét, hogy a szexet nem akarja, és nem biztos, hogy egyáltalán nem ad szeretet. Ki tudja, lehet, hogy a kedvencét főzi, segít, amiben tud, rengeteg készül a férje szülinapjára, hogy meglephesse és boldoggá tegye. Nem a szex az egyetlen szeretetkifejezési mód, amit ha nem ad meg a másik, akkor már egyből csak kIhAsZnÁl. Illetve szerintem maga a család is lehet boldogság, ha tényleg mindkét fél akar gyereket vállalni.


Valaki itt kifejtette nekem, hogy a több tesztoszteronnak köszönhetően sokkal nagyobb a férfiak libidója, ami mondjuk nem volt új infó, de na. Viszont ha ti elvárjátok, hogy mi megértsük, hogy ti folyton csinálni akarjátok, mert ez egy belső késztetés, akkor ti is értsétek meg, hogy nekünk is van hormonháztartásunk, másképp működik, mint a tiétek. Főleg egy frissen szült nőnél, aki mondjuk még szoptat is. Persze, oda lehet feküdni úgy is a pali alá, hogy nem kívánod, csak legyél már túl rajta, de akkor meg az lesz a hiszti tárgya, hogy "NEM IS ÉLVEZED VELEM A SZEXET?"


A feleség viselkedésében a férj degradálása a problémás, amiért a vágyai miatt perverz disznónak nevezi, pedig azok tényleg belülről jönnek, nem tudja irányítani. DE! Fordítsuk meg: mennyivel jobb, etikusabb valakit számító, aranyásó libának nevezni, amiért az ő teste valamiért nem kívánja? Ráadásul ez az ételmegvonás... Ételről van szó. ÉTELRŐL, ÉRTED? Azt még megérteném, ha azt mondanátok, hogy innentől ne vegyen neki drága ékszereket (ha eddig vett), meg ilyesmi, de itt alapvető létszükségletről van szó. Jó, hogy ki nem raknátok az utcára fagyoskodni, vagy egyből be nem zárnátok a pincébe étel és innivaló nélkül, csak azért, mert incs szex.


Ami még kétes, hogy valóban alacsony libidója van a nőnek alapból, vagy csak ezzel a férfival nem működik neki a kémia. Ha az utóbbi, akkor viszont azt sem értem, minek szivatja magát, mert mással úgyis kívánni fogja később. Ha alapból alacsony a libidója, akkor viszont a férfi döntése, hogy elfogadja-e őt így. Nem árult a leírtak alapján zsákbamacskát. Vannak aszexuális (ace) emberek is, ráadásul nem csak nők, hanem férfiak is. Ők is emberek.

2022. jan. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
14%
#52 Irod, hogy attol meg h nem akar vele szexelni, szeretheti. De hat mint tudjuk nem az szamit, hogy te szeretsz-e engem, mert az az erzes benned van. Nekem az szamit, hogy azt erezzem hogy szeretve vagyok. Mar pedig ha en nem igy elem meg, akkor te hiaba szeretsz. Vagod? #szeretetnyelvek
2022. jan. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
67%
Nekem az a véleményem hogy a feleséged nem szeret úgy ahogyan te őt. Nem szeretne egyedül maradni a gyerekkel így ígérget mindent. De a kényszer szex sem lesz jobb mikor látod rajta hogy csak muszájból csinálja. De reméljük a legjobbakat hogy talán valóban komolyan gondolja a változást.
2022. jan. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
0%
#54 Ez relativ. Az teny h ha vki unottan szop, az eleg lelombozo. De pl anal kozben, ha a csaj nem elvezi (muszajbol csinalja), akar faj is neki, az nekem adja :)
2022. jan. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
100%

#51 Azt írtam le, hogy hogyan fog érezni a nő, ha hosszútávon ezt kell csinálnia, nem azt állítom, hogy ez a véleményem a szexről. Voltam ilyen helyzetben, azért tudom, hogy én ezt éreztem. És azt is, hogy esetemben nem a srác hibája volt, csak mindkettőnknek első kapcsolat, nem mertem szólni, ő meg nem vette észre.


Nehéz igazán jó párhuzamos példát írni. Arra hasonlít, amikor egyre jobban utálod azt a kollégát, aki hülye és emiatt neked kell túlóráznod, vagy azt a szomszédot, aki miatt este nem tudsz aludni, pedig már háromszor szóltál neki, hogy ne kapcsolja be 9 után a mosogatógépet stb.


Ha a nő nem élvezi a szexet, akkor sajnos ezt a folyamat áll elő, egészen addig, amíg vagy kevesebbet szexelnek megint vagy elege nem lesz és válik.


Ezért kéne a folyamat mélyét megfogni és azt elérni, hogy átkapcsoljon az agyában és valamennyire élvezze. És ez részben kémia, részben pszichológia, részben a hormonok és egy részben x-faktor. Ha valaki megfejti, hogy hogyan lehet felülírni, akkor tuti nagyon gazdag lesz.

2022. jan. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
26%
A férfi olyan, mint az éhes disznó. Ha odahaza nem kap enni, kitör az ólból, és feleszi a kertet, vagy kimegy makkolni az erdőbe.
2022. jan. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
31%

Hormonok meg szules a f@szt.. a feleseged egyszeruen nem nez semmibe, nem adja meg azt a tiszteletet amit egy no meg kell adjon a ferjenek.. (nokent irom!) Ja es en is szultem mar..

Szegeny, jaj mindjart megsajnalom hogy otthon kell lennie:( sztem alap dolog h egy no otthon van a gyerekkel... ezert ne varjon senki dicseretet ha nem tetszik nem kell szulni

Le se irom h mi erre a megoldas, mert szetkapnak, es elhordanak minden no ellenesnek..😆😆

2022. jan. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
59%
persze, te nő utolsó...mindegyik véglénynek ez a nagy ,,érve", mintha ettől valid lenne a sok elmebeteg f*szság amit összehord. nőnek tisztelni a ffit? ezt tudod kisfiam ki kell érdemelni, attól, hogy f*rkad van még nem jár automatikusan. a ffinak is tisztelni kell a nőt, a gyereke anyját. nektek nyomoroncoknak persze ze semmit nem jelent. a gyereket meg ketten csinálják te ütődött, nem szeplőtelen fogantatás van. talán ha a férjnek lett volna annyi esze, hogy nem csinál gyereket egy olyan kapcsolatba, ahol nem működik a szex, akkor nem lenne probléma. vagy talán csak nem ezzel akarja zsarolni? hogy akkor kitetszi a kölyökkel együtt az utcára, ha nincs szex? és nem, nem a nő DOLGA otthon maradni. ő megteszi, lemond a karrierről, az életéről a KÖZÖS gyerek miatt. és mit kap cserébe? a sok nyomorult nem adna neki ételt, meg lekapcsolná az áramot...titeket ütni kéne komolyan... de minimum már valamilyen hatósághoz fordulni, mert ez a sok elmebetegség, amit össze tudtok hordani, egyszerűen vérlázító és rohadt beteg. főleg úgy, hogy nyilvánvalóan nővel dolgotok nem volt még, de ti aztán nagyon tudjátok osztni a tutit.
2022. jan. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
8%
Már nem azért de én is nőként mondom hogy alap ha az anya marad otthon a gyerekkel. Ezek szerint te az újszülött babádat is hajlandó vagy az apjára bízni otthon te meg szépen visszamész dolgozni. Ilyen paraszt anya nekem se kéne aki tesz a gyerekére kedves 59-es
2022. jan. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!