Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másokat is szexuálisan "éhezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokat is szexuálisan "éheztet" a párja szülés után?

Figyelt kérdés

A 9 hónapnyi terhesség alatt nem volt köztünk szex, mert féltette a magzatot, nehogy valami gond legyen. Petting volt, de a végén már az is nyűggé vált számára. Szülés után betartottuk a 6 hetet, utána próbálkoztunk. Fájt neki, így abbahagytuk. Azóta 2 havonta "bepróbálkozok" nála, de mindig az a válasza nagy sóhajtozások közepette, hogy már nekem megint csak azon tud járni az eszem.


Persze közölte, hogyha maszturbálni merek akkor nagyon összeveszik velem. Nyilván nem vallom be neki, hogy szoktam. És amilyen kis naiv el is hiszi, hogy ez férfi így működik. Havi egyszer kapok tőle egy szánalom cumit, de akkor is csak folyamatosan degradál közben, hogy mi férfiak milyen állatiasak vagyunk az igényeinkkel. A legkisebb mértékben sem rejti véka alá, hogy nyűg neki.


Nem tudom mitévő legyek. Lehet az a baj, hogy otthon van GYES-en már fél éve, rutinszerű robotmunka az élete, szeretném kirángatni belőle, de semmi hajlandóságot nem mutat arra, hogy ki szeretne mozdulni.


2022. jan. 27. 16:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 A kérdező kommentje:
8-as: rengeteget besegítek, így van ideje szerintem magára is. Párterápiáról hallani sem akarna, szerintem engem kéne pszichológushoz küldeni, mert nem normális hogy ilyen állatias ösztöneim vannak. Őt ez a téma egyszerűen hidegen hagyja és szerinte ez így jól van. Csak azt nem tudom mi lenne akkor ha én meg azt mondanám holnaptól: jól van drágám, mától nincs lelkizés-beszélgetés, mert nekem erre nincs igényem. És kvittek vagyunk. Hát ebből nyilván válás lenne.
2022. jan. 27. 16:28
 12/74 anonim ***** válasza:
66%

#9

Hát, ez nem hangzik jól. :(

Én lehet, hogy adnék neki ultimátumot, nyilván nem úgy hogy "na akkor mostantól heti 4 szex vagy pedig bye", hanem úgy hogy legalább próbáljon valamit tenni az ügyben. Kérdezze meg az orvost, hogy jól van-e ez így. Próbáljatok valami programot csinálni kettesben. Stb.

Sok nőnél okoz problémákat a szülés, és az szerintem normális hogy nem lesz egyből újra lepedőakrobata vadmacska, de az hogy nem is próbál lépéseket tenni, az gáz.

2022. jan. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
73%
#11 Sztem korrekt a felvetesed. Amugy azt megmondhatnad neki h el van tevedve es egeszseges ferfiember bizony dugni akar. Mellesleg egeszseges nok is...
2022. jan. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
16%

amugy addig is ott a rosszlanyok.hu


meg lemehetsz a mori2be is tinilanyokra vadaszni

2022. jan. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
85%
Én előtte sem éheztettem, sőt igen nagy igényem volt nekem is rá a terhesség alatt. Amint letelt a 6 hét, minden ment ugyanúgy mint előtte.
2022. jan. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
63%
Ezekkel a kamu kérdésekkel mi a célod?
2022. jan. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
26%

#15 korrekt


Amugy kerdezo, szerintem az van, hogy az asszony teged csak kihasznalt, megvan a gyerek, megcsinalta az eletet veled. Dugni meg mar nem akar. Ennyi. Amugy 1xu a megoldas, nincs szex, nincs penz se. Egyen a gyesbol. Villanyt sem fizetnem be, megvarnam mig kikapcsoljak.

2022. jan. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
22%
Ne legyünk szexisták! Ma már a férfiak is szülhetnek.
2022. jan. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
90%

Miért hiszitek, hogy egy nőnek az valami főnyeremény, hogy meglett a gyerek, és az apára már csak koloncként tekint? Ti ezt láttátok otthon?

Olyan a világon nincs, hogy a pasi elvesz egy szexéhes vadmacskát, minden happy, de amint teherbe esik, helyből frigid lesz, és hányingert kap, ha a férje megcirógatja. Aki ezt elhiszi, az látott már nőt élőben, közelről?

2022. jan. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
28%
#11 akkor szerintem mondd azt, hogy ha orvostól hallod, hogy nem normális a szexuális vágy, akkor békén hagyod, de akkor menjen el veled pl pszichológushoz, hogy ő is hallja. Nyilván ilyet szakember nem fog mondani, és hátha tőle jobban el tudja fogadni, hogy nem úgy mennek a dolgok, ahogy ő gondolja.
2022. jan. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!