Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másokat is szexuálisan "éhezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokat is szexuálisan "éheztet" a párja szülés után?

Figyelt kérdés

A 9 hónapnyi terhesség alatt nem volt köztünk szex, mert féltette a magzatot, nehogy valami gond legyen. Petting volt, de a végén már az is nyűggé vált számára. Szülés után betartottuk a 6 hetet, utána próbálkoztunk. Fájt neki, így abbahagytuk. Azóta 2 havonta "bepróbálkozok" nála, de mindig az a válasza nagy sóhajtozások közepette, hogy már nekem megint csak azon tud járni az eszem.


Persze közölte, hogyha maszturbálni merek akkor nagyon összeveszik velem. Nyilván nem vallom be neki, hogy szoktam. És amilyen kis naiv el is hiszi, hogy ez férfi így működik. Havi egyszer kapok tőle egy szánalom cumit, de akkor is csak folyamatosan degradál közben, hogy mi férfiak milyen állatiasak vagyunk az igényeinkkel. A legkisebb mértékben sem rejti véka alá, hogy nyűg neki.


Nem tudom mitévő legyek. Lehet az a baj, hogy otthon van GYES-en már fél éve, rutinszerű robotmunka az élete, szeretném kirángatni belőle, de semmi hajlandóságot nem mutat arra, hogy ki szeretne mozdulni.


2022. jan. 27. 16:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
92%

#40. Persze, tisztában vagyok vele, de ha elolvasol itt pár kommentet, akkor láthatod, hogy valakinek SEMMI más nem számít. Valaki enni sem adna a nőnek, meg mindenféle aranyásó, számító embernek elmondják.


Remélem, tisztában vagy vele, hogy terhesség alatt, szülés után is rengeteget változik a nő hormonháztartása, és sokakra igaz, hogy a szülés utáni hónapokban sokkal kevésbé kívánják a szexet, mint előtte bármikor. Ezért ne kapjon enni, meg mondják el mindenféle mocskos aranyásónak?


Ez is tény, és igen is, ha gyereket vállal az ember, először fel kell rá készülni.


Egyébként nekem még mindig jobb, ha nagyon fel vagyok izgulva, mégsem kaphatom meg a vágyott szexet, mint amikor teljesen száraz vagyok, nem akarom, mégis rám erőltetik, mint pl. exem. Nekünk szerencséred mondjuk gyerekünk nem volt.

2022. jan. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
45%
Nem működik a kémia. Van ilyen. Én mióta várandós vagyok állandóan szexelnék. 15. hétben járok, de egyéb okok miatt az orvos eltiltott az összes szexuális tevékenységtől. Se hüvelyi, se anális és az orgazmus is tilos vérzés miatt legalább még 4 hétig. Nekem már ez is egy büntetés. Terhesen sokkal jobban kívánom. Azonban ez nem zárja ki azt, hogy megmasszírozam a párom farkát vagy leszopjam. Maximum nekem rossz, mert nyilván egy orál engem is felizgat, de nem élvezhetek el. Ettől még nem kell szexuálisan elhanyagolni a páromat. Sőt szívesebben adok neki minden ilyesmit. Ha majd megszületik a baba, elalvás után lesz ungabunga az ágyban. Elképzelni nem tudom azt, hogy ne izgasson ő, a teste, az illata stb. Ez a nő szerintem is aszexuális, csak gyereknemzés a szex funkciója nála. Én nagyon szeretek szexelni a párommal, mindent szeretek kipróbálni ami izgató és jó. Nem hiszem, hogy egyik napról a másikra ez teljesen megváltozzon bennem
2022. jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
32%

#41 Azert a leirasbol egyertelmuen kiderul, hogy elotte sem volt az a nagy lepedoakrobata, igazabol a kerdezo volt balfek h elvette a csajt es meg gyereket is csinalt neki. Nyilvanvalo, hogy a no az elozo ferjtol valo valas utan bepanikolt h kifogy az idobol hozzament a kerdezohoz h le legyen tudva a baba projekt azt most rajta eloskodik a gyerekkel. ez van.


Az is fura mar h a terhesseg alatt 0 szex volt...


Nyilvan nem arrol van szo, hogy az a problema h szules utan nem akart az elso 6 hetben szexelni. Az tok ertheto dolog. Hanem ez az egesz hozzaallas:

1. terhesseg alatt: jaj nehogy baja legyen a babanak (tudjuk h nem lesz)

2. szules utan meg: jaj, pfuj, milyen undorito allatias viselkedes ez.


Egyszeruen arrol van szo h a no sosem vonzodott a ferfihez. Kar ezt tovabb csocsalni.


A penzmegvonast pedig en irtam, Es tok jogosan. Miert koltson barki egy olyan nore, aki sem szeretet, sem szexet nem ad. Semmi ertelme. Ezert is ellenzem a hazassagot.

2022. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
91%

#43 Szerencse, hogy ellenzed a házasságot, mert egy teljesen két dimenziós helyzetként látod.


1. A pasinak van egy gyereke a nőtől

2. Lehet, hogy lehetne javítani a helyzeten megfelelő kommunikációval, és amíg ez ki nem derül, addig nem kéne felégetni a hídakat

3. A pénzelvonással mit is akarsz elérni? Hogy a gyereked ne kapjon táplálékkiegészítőt? Esetleg, hogy egy agyonsteresszelt, depressziós nő nevelje 2-3 éves korától?

4. Házasok vagytok, a keresett pénz fele az övé, ha elrakod számlára, akkor van bármi értelme? Ha meg elköltöd, akkor csupa hülyeségre fogod, amire ezek szerint egy boldog házasságban nem költenél (talán mehet prostihoz, de most komolyan szinglikémt elköltenél havi 100-150 ezer forintot prostira?)

5. Ha nem működik, akkor nyugodtan el kell válni, de nem a másikat, a gyereket meg magadat szívatni pénzmegvonással...

2022. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
25%

#44


Fejtsd mar ki legyszives a ketdimenzios helyzetet. Mert bar matematikus vagyok, en nem latom a 2 dimenziot...


1. Persze h van gyereke, mert a nonek ez volt a celja h bebiztositsa magat...

2. Azon nehez javitani h a no sosem vonzodott a pasashoz.

3. Azt h erezze a csaj, hogy nincs ingyenebed. Ha mar golddigert jatszik dolgozzon meg a penzeert. Oke hogy dugni nem akar, de szopni attol meg lehet.

4. En nem is vagyok hazas. Erdekes mondon ezt a fele az enyem temat csak a nok nyomatjak. Ferfaiktol ritkan hallani. En amugy azt gondolom, hogy az en penzem amit en kerestem meg es ugyis koltom el, ahogy jonak latom. Szerintem egy normalis pasas sem sajnalja a penzt az asszonyatol ha oromet leli benne. De mihelyst assetbol atmegy liabilitybe, hat kossz, de nem. Hasznalt kocsit is eladom, ha mar tobb vele a nyug, mint az orom benne.

5. Persze ujabb lehetoseg a csajnak, hogy levegye a pasit penzzel, es meg a pasi is lesz szemetnek beallitva, meg elidegenitve a gyereketol, akit majd lehet erzelmileg zsarolni es ujra lehuzni... BTW ez a gyerek mar igyis ugyis megszivta sajnos. (ja es megjegyzem nem a gyerekre nem szannek penzt hanem az asszonyra, telejesen mas teszta).

2022. jan. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
100%

#45 Most fejtettem ki.


A két dimenzió ott van, hogy nem "megvetted a csajt", hanem a feleséged.


Nem fizetsz neki, hanem közös a bevételetek, a házasságkötés óta jogilag. Nem tarthatod vissza a pénzt, mert törvényt sértesz.


Amúgy valószínűleg azért nyomatják a nők ezt a "közös bevételt", mert én pl a bruttó 1.2 milla helyett brutto 280 ezret fogok kapni. Ha ezek után a férjem azt mondaná, hogy "nem ad pénzt", mehet ő gyedre.

2022. jan. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 A kérdező kommentje:

Ma este nagyon komolyan leültem beszélgetni a feleségemmel hogy ez a szexmentes élet nem mehet tovább. Láttam rajta hogy nagyon megijedt, kérdezte: ugye nem csalnál meg?

Mondom: nem tudom.

Azt mondta együttműködik velem, csak ne váljunk el, menjünk el terápiára, ha kell beszed gyógyszert is hogy legyen libidója.

Egyáltalán létezik ilyen gyógyszer?

2022. jan. 27. 21:30
 48/74 anonim ***** válasza:
92%
Nem létezik. De kérdező, már leírtad. Hozzád a sértett egóját dédelgetve menekült, sose kívant téged úgy igazán. Most meg szoptat, a hormonok sem engedik virulni a libidót, plusz ehhez jön, hogy amúgy se vonzódott hozzád úgy igazan soha. Most meg toporogsz, hogy miért nem szexel. Mi a francot vártál? Belementél egy ilyen kapcsolatba, mikor pontosan tudtad, hogy csak a feleség státusz kell neki, meg a gyerek. Most meg van ijedve, mert hogy venné már az ki magát, hogy ilyen hamar elvaltok. De beléd szeretni, teged kívánni nem fog.
2022. jan. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
93%

Nekem zavaró a kommunikációtokban, hogy ő most "mindent megtesz", hogy neked jó legyen. Pedig egy fenntartható szituációt kéne kialakítanotok. Az még mindig nem lesz jó, ha azért csinálja, hogy neked jó legyen, miközben nem élvezi, mert hosszútávon csak, mint kötelesség marad meg. Kb., mintha neki kéne kitörölnie a fenekedet, minden héten 10 percig. Miközben ez neked nem létszükséglet, és egyre jobban fog neheztelni rád ezért.


Az egyetlen járható út, ha eléritek, hogy ő is élvezze valamennyire ezeket az együttléteket.


Én a terápiát megpróbálnám, aztán meglátjátok.

2022. jan. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
37%

Beszart hogy oda a kényelmes kis élete.

Csak ne 2 napig tartson.

2022. jan. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!