Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másokat is szexuálisan "éhezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokat is szexuálisan "éheztet" a párja szülés után?

Figyelt kérdés

A 9 hónapnyi terhesség alatt nem volt köztünk szex, mert féltette a magzatot, nehogy valami gond legyen. Petting volt, de a végén már az is nyűggé vált számára. Szülés után betartottuk a 6 hetet, utána próbálkoztunk. Fájt neki, így abbahagytuk. Azóta 2 havonta "bepróbálkozok" nála, de mindig az a válasza nagy sóhajtozások közepette, hogy már nekem megint csak azon tud járni az eszem.


Persze közölte, hogyha maszturbálni merek akkor nagyon összeveszik velem. Nyilván nem vallom be neki, hogy szoktam. És amilyen kis naiv el is hiszi, hogy ez férfi így működik. Havi egyszer kapok tőle egy szánalom cumit, de akkor is csak folyamatosan degradál közben, hogy mi férfiak milyen állatiasak vagyunk az igényeinkkel. A legkisebb mértékben sem rejti véka alá, hogy nyűg neki.


Nem tudom mitévő legyek. Lehet az a baj, hogy otthon van GYES-en már fél éve, rutinszerű robotmunka az élete, szeretném kirángatni belőle, de semmi hajlandóságot nem mutat arra, hogy ki szeretne mozdulni.


2022. jan. 27. 16:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
28%

Csak csóri gyereket sajnálom, hogy ilyen nyomorék nő az anyja...

Kérdező, te meg jobban megnézhetted volna, ha ekkora selejt nővel összeállsz.

2022. jan. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
24%
#19 A csajt elotte sem erdekelte a szex, de anyagilag bebiztositotta magat a hazassaggal meg a gyerekkel. Sok ilyen no van sajnos. Ertheto h mostmar nem akar dugni. Es persze az is lehet h kozben a postat meg a vizvezetekszerelo kezelgeti amig a ferj keresi a kenyeret. Ahogy az lenni szokott. klasszik mintazat
2022. jan. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
20%
A legtöbb házasság halálának ez az egyik fő oka.
2022. jan. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
26%
meg vmi, ha az asszony alapbol nem a golddigerek taborat erositene, es telleg szeretne a ferjet, akkor is a megoldast keresne, de nem igy tesz, csak harit, mert neki igy kenyelmes...
2022. jan. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
90%
jézusom 17, mekkora balfék vagy....normáliséknál a pulya közös döntés volt, nem hobbit csinált magának az anyuka. ő mondott le a karrierjéről, szabadságról, hogy nevelje a KÖZÖS gyereket, te meg még a pénzt is elvennéd tőle? mekkora egy szar ember vagy? otthon lehet ülni apukának is a kölökkel, és akkor lehet magyarázni, meg pénz kéregetni....
2022. jan. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
93%

#22: Tehát mással vígan szexel, csak a férjjel nem? Ja, hat ha a vízvezetékszerelő tud dugni meg nyalni rendesen, akkor nem is csoda...

Előtte se érdekelte a szex? És ez mennyi idő alatt nem derült ki? Évekig? X évig minden este eljátszotta a szirént az ágyban, és a férjnek nem esik le, hogy a feleségének x éve nem volt orgazmusa?

Szülés után miért nem játssza meg magát?



Miért nem lehet azt a tényt elfogadni és megérteni, hogy neki fájdalmas? Szerinted az normális, ha a férj úgy akar szexelni, hogy TUDJA, hogy a feleségének fáj? Na vajon miért ment a kedve?

2022. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:
83%
Úristen, ez annyira sz.r kamu, hogy dühös vagyok a kérdezőre, amiért ilyen béna.
2022. jan. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
25%

33 évesen szégyellném ha ilyen lennék mint ez a nö.Orvoshoz sem akar menni? Neki jò így, hogy nincsenek vàgyai kvàzi meghalt mint nö, màr csak anya??


Szégyen... Sajnàllak kérdezö

2022. jan. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
94%

Az én véleményem, hogy

1. Gáz, hogy te nem mondod azt a "szánalom cumira", hogy "köszönöm nem. Ha neked nincs hozzá kedved, akkor ne csináljuk".

2. Normális, hogy a feleséged nem akar együttlenni veled.

3. Viszont nem normális, ahogy beszél a szexualitásról, meg, hogy mennyire állatias stb.

4. Az sem normális, hogy annyira nincs tisztában a férfiak szexualitásával, hogy nem tűnik fel neki, hogy nincs éjszakai magömlésed.

5. Az sem normális, hogy tiltja a maszturbációt.


Én leülnék vele beszélni és megprôbálnám kideríteni, hogy ő mennyire élvezte eddig a szexet. Egyáltalán nem normális, ha az egyik fèl szenvedésként éli meg hónapokig, pedig a reakciójából az jön át, hogy nincs olyan emléke, hogy jó lett volna a szex és egy örömteli élvezetes dolog lenne. Szerintem amúgy szexuálpszichológushoz kéne mennetek, nem pedig terapeutához, mert nekem olyan érzésem van a feleséged reakciója alapján, hogy 1. vagy rettenetesen megbántottad, mikor 6 hét után közeledtél felé 2. sose élvezte veled a szexet.

2022. jan. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
93%

"A csajt elotte sem erdekelte a szex, de anyagilag bebiztositotta magat a hazassaggal meg a gyerekkel."


De ha a nőt alapból nem érdekelte a szex, a kérdező miért vette el feleségül?

2022. jan. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!