Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másokat is szexuálisan "éhezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokat is szexuálisan "éheztet" a párja szülés után?

Figyelt kérdés

A 9 hónapnyi terhesség alatt nem volt köztünk szex, mert féltette a magzatot, nehogy valami gond legyen. Petting volt, de a végén már az is nyűggé vált számára. Szülés után betartottuk a 6 hetet, utána próbálkoztunk. Fájt neki, így abbahagytuk. Azóta 2 havonta "bepróbálkozok" nála, de mindig az a válasza nagy sóhajtozások közepette, hogy már nekem megint csak azon tud járni az eszem.


Persze közölte, hogyha maszturbálni merek akkor nagyon összeveszik velem. Nyilván nem vallom be neki, hogy szoktam. És amilyen kis naiv el is hiszi, hogy ez férfi így működik. Havi egyszer kapok tőle egy szánalom cumit, de akkor is csak folyamatosan degradál közben, hogy mi férfiak milyen állatiasak vagyunk az igényeinkkel. A legkisebb mértékben sem rejti véka alá, hogy nyűg neki.


Nem tudom mitévő legyek. Lehet az a baj, hogy otthon van GYES-en már fél éve, rutinszerű robotmunka az élete, szeretném kirángatni belőle, de semmi hajlandóságot nem mutat arra, hogy ki szeretne mozdulni.


2022. jan. 27. 16:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
32%

Normàis ha nem akar vele egyuttlenni?? A férje a gyereke apja akiröl szò van.

Ha nem eü oka van akkor egy 33 nö kívànnà a sexet.

2022. jan. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
39%
Elérte amit akart, meglett a gyyerek. Innentől kezdve nincs szüksége a szexre. Sajnos, valószínűleg ezt gondolja, ezért ágál ellene. Nőként mondom ezt. Nagyon sajnálom, mert borítékolható hogy így, ha a hozzáállása ilyen marad, nem fogjátok együtt felnevelni a babát - újabb gyerek, aki kénytelen lsez csonka családban felnőni.
2022. jan. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:
17%
minek csináltok még mindig, 2022-ben gyereket nőknek?
2022. jan. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
72%
#33 mert a pasiknak nem lehet.
2022. jan. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 A kérdező kommentje:

29: Nem bántottam meg, a feleségemet, őt elhagyta az exférje, sértve érezte az egóját, ezért menekült hozzám. Őszintén? Szerintem sosem vonzódott felém szexuálisan, persze, a kapcsolatunk elején volt szex, heti 2-3 is, de sose volt az a kiemelkedő minőségű. A gyerek megfoganása pedig végleg megpecsételte egészet.


Amúgy én is elvált férfi vagyok, és nekem is nagyon működött az exfeleségemmel a szex. De hát ott más miatt mentünk szét. A mostani házasságomban pedig egyszerűen nem passzolunk szexuálisan.

2022. jan. 27. 17:57
 36/74 anonim ***** válasza:
100%

#35: Akkor erről is a gyerek tehet? Vagy a terhesség?


Nyilván nem.


Innentől kezdve nem is érdemes foglalkozni ezzel a provokációval.

2022. jan. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
100%
Nem passzoltok ennek ennyi. De akkor miért csináltatok gyereket?
2022. jan. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
0%

Ezért kell már a terhesség alatt szeretőt keresni, vagy félretenni pénzt prostikra!

Másképp válás is lehet a böjt vége.

2022. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
79%

A #29. végre egy korrekt válasz.


Egyébként nagyon szomorú elolvasni, hogy megtehet bármit egy nő, akár még gyereket is szülhet nektek, ha véletlenül a szexet nem kívája már, akkor mindenféle számító r***ncnak el van mondva.


Nem, szerintem egy kapcsolatnak más dimenziói is vannak, mint a szex. Pl. megértés, közös programok, közös célok, kihívások, vagy akár egy szexmentes ölelgetés, bújás egy nehéz nap után.

2022. jan. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
32%

#30 Gondolom, mert akkor volt szex, mint ahogy irja is kesobb. Ugyebar mindig van demo verzio.

#39 Remelem azzal tisztaban vagy h egy atlag ferfi tesztoszteronszintje 17x annyi mint az atlag nonek, es ezert akar kb 1-3 naponta dugni.

2022. jan. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!