Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha a párommal együtt élünk, de ő meg nélkülem utazik el a gyerekeivel?

Figyelt kérdés

Ráadásul nem évi egy alkalomrol van szó.. elutaznak minden tanitási szünetben plusz nyáron 1 hétre külföldre nélkülem.

Szerinte ez normális,én visznt mondtam neki, h még egy ilyen és én elköltözöm



2022. febr. 4. 23:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
73%
bár még mindig nem nagyon szól hozzá. nem tudom így mi értelme van
2022. febr. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
55%
Én úgy gondolom ha a párommal együtt élek akkor alap hogy már családtagnak számítok és ebből azt hinné az ember hogy akkor a családi kirándulások is közösek. De így hogy kiközösít szerintem elég bántó mert így nem érzed magad családtagnak. Ha viszont nem veletek élnek a gyerekek és csak ritkán látja őket és ezen kívül velem is utazgatna akkor nem zavarna ez a dolog.
2022. febr. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott
2022. febr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Igazábol az még nem is zavarna, hogy elmegy velük ha velem is menne külön...

De velem nem megy, mivel nincs szabadsága...illetve mindig van kifogása arra, hogy velem miért nem megy, de közben meg igérget mindent.

2022. febr. 5. 12:42
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked nem normális, beszéld meg vele. Miért vagytok együtt?
2022. febr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
84%
hát így azért érdekes egy kapcsolat lehet ez. otthagynám azt hiszem
2022. febr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
86%
Én biztos ott hagynám. Már nem azért, mert foglalkozik a gyerekeivel, az tök jó dolog. De ugyanakkor az én társam is, és ha engem mindenből kihagy, nem lehetek neki mégsem annyira fontos. Én ilyen helyzetben nem mennék bele egy ilyen kapcsolatba. Vagyok annyira "önző", hogy nem várnám el, hogy szeressen úgy, mint a gyermekeit, de szeressen úgy mint párját. Mert ugye sokféle szeretet és kötődés létezik, aminek semmi köze most a gyerekekhez. Téged mintha párjaként ejtene.
2022. febr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
A te problémád nem az hogy a gyerekeivel nélküled megy el, hanem az hogy nem kommunikáltok.
2022. febr. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
54%
Én kiakadnék és nem azért mert elmegy a gyerekeivel hanem azért h meg se kérdez h egyáltalán szeretnék e velük tartani! csak bejelenti h elmegy! Nekem se tetszene..Nalunk is vannnak hasonló dolgok át tudom erezni
2022. febr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Végül elköltöztem tőle.

Tényleg nem értette meg , h mi esik nekem rosszul, hiába magyaráztam neki

2022. febr. 17. 12:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!