Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja a barátom mindenr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja a barátom mindenre azt, hogy neki mindegy?

Figyelt kérdés
Konkrétan mindenre azt mondja, hogy neki mindegy meg nem tudja... Ha megkérdezem mit iszik nálunk, hova menjünk enni, kirándulni, hogy/mikor tudunk találkozni stb. Ezek apróságok, de fajsúlyosabb dolgoknál is ez van. Konkrétan mindig azt mondja, hogy neki mindegy. Ez amiatt zavar, mert úgy érzem nem is érdekli őt semmi, másrészt meg folyamatosan nekem kell mindent kitalálnom és nagyon fárasztó. Nyilván tudom, hogy vannak dolgok, amik inkább a nőknek fontosak és a férfiaknak tényleg mindegy, de minden dolognál ez nagyon bosszantó. Eddig egyik exem sem volt ilyen és nagyon új ez a dolog , nem is tudom kezelni. Másokat is ennyire zavar ez a dolog? Ha mondom neki megsértődik, nem lehet vele beszélni erről. Mit csináljak?
2022. febr. 5. 15:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Mindegy, mit csinálsz.
2022. febr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Férfiaknak sokszor mindegy, ha állandoan bombázzák kérdésekkel, szoval figyelj oda, hogy ne vidd túlzásba a felesleges kérdéseket. Ha nagyobb dolgoknál is mindegy, akkor vagy tényleg mindegy, vagy csak rád bízza a dolgot, vagy ennyire nem törődő. Viszont, ha nem lehet erről vele beszélni akkor vele is gond van.
2022. febr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#2

Nem bombázom kérdésekkel, és elhiszem, hogy neki minden mindegy, de ezzel úgy érzem mindent én csinálok, én hordom a nadrágot és parancsolgatok neki

2022. febr. 5. 15:31
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki nyugodtan, hogy ezt meg kell beszélnetek, és hogy mit érzel, és hogy ő mit érez ezzel kapcsolatban.
2022. febr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet úgy van vele - jogosan - hogy a legtöbb dolog egyforma, unalmas és szürke. Teljesen mindegy melyik lesz, egyforma az összes.
2022. febr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Nekem volt pár olyan csajom, aki kib.s.zott jelentéktelen dolgokról kérdezgetett állandóan.. Nem bírták felfogni, hogy ez csak nekik fontos, nekem tényleg kva mindegy, hogy rizst főz vagy tésztát, hogy tejből a 1,5öset vagy a 2,8asat veszi, vagy hogy milyen üdítőt vegyen. És nem 2 hetes kapcsolatról beszélek,hanem hosszabbakról, amiben már ismert, tudta,hogy a tésztát és a rizst ugyanúgy szeretem, tejből is mindegy, és azt a 3-4 féle üdítőt is tudta, amelyeket inni szoktam. Nekem inkább önállótlannak tűntek ezek a csajok egy idő után, akiknek mindig minden apró lószart meg kell mondani.
2022. febr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Én is erre gondoltam, amit a hatos írt. Az ilyen dolgokban teljesen mindegy!
2022. febr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%

Nem lehet, hogy be van fásulva, vagy nincs önbizalma, vagy alkalmazkodik mindig mindenhez, vagy valami zavarja, vagy depis valami miatt, vagy valami miatt szomorú?


6-os ha a párjának van valami anyagcsere betegsége, akkor nem mindegy neki, hogy tésztát vagy rizst főz és lehetne sorolni. Egyébként, meg ha friss a kapcsolat, és még nem tud mindent mit szeret vagy mit nem, akkor nyilván azért kérdi, hogy tudja, mert akkor nem azt főzi amit nem szeret.


De pl. ha hosszabb kapcsolat, akkor lehet a párodnak olyan időszaka is amikor ő maga nem tudja eldönteni, és ezért visszacsatolást vár, magyarán várja, hogy segíts neki, mert ő már fáradt a kaja ötleteken gondolkozni. Ilyen is van. De az még nem önállótlanság, hanem fáradtságtól is lehet.

2022. febr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%
Valóban nem érdekli semmi és senki. Te sem.
2022. febr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

Én nőben ilyesmi vagyok, mert kb tényleg minden mindegy. De ettől a páromat még szeretem.

Amúgy ne nyitott, hanem eldöntendő kérdéseket tegyél fel neki. Kólát kérsz vagy almalevet? Pizzát ennél vagy sushit? A Gellért-hegyre menjünk, a Mátrába vagy a Bakonyba? Ha 2-3 lehetőséget hagysz, akkor lehet könnyebben dönt.

Vagy ne kérdezz. Akkor majd jelentkezik ő, hogy szeretne találkozni, tölt magának innivalót, és szól ha éhes.

2022. febr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!