Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Múlt miatt miért kér számon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlt miatt miért kér számon a barátom? Nem tök mindegy kivel voltam előtte? Szakítani akar, a múlt miatt

Figyelt kérdés

Mert én honnan ismerem xy-t. Biztos voltam vele stb.

Biztos ő érdekel engem. Ilyeneket mond.


(Régről ismerem, tizenéves koromból, azaz több, mint 10 éves sztori)


Tagadok, hogy nem is ismerem xy t stb, mivel kegyetlenül el van borulva a párom agya, hogy egyáltalán en honnan ismerem őt(xy nem egy kisátlag srác)

Ki van kelve magából, arrogáns, szakítással fenyeget, és xy nak fel akar engem hozni témába. Akivel azóta nem is vagyok jóban, örülök, ha nincsenek az életemben, es elfelejtettek egyáltalán, ez nekem fontos is lenne hogy így maradjon.)


De barátom nyomoz, szakítani akar meg a stb egy 10 évvel ezelőtti hülyeség miatt.



2022. febr. 8. 12:35
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
89%
Ommm. Nem várnám meg míg ő szakít hanem minél előbb kidobnám.
2022. febr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
68%
Itt nálatok nem, de van olyan helyzet amikor gond a múlt ilyen téren. Pl. ha az ex egy börtönviselt, alvilági alak, aki nem akarja feladni, fenyegetőzik, megtámad stb.
2022. febr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
89%

Sztm ha van egy kis eszed, akkor ezek után Te dobod ki.

N30

2022. febr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
21%

"Xy nem egy kisátlag srác"

Egyszer mondana ilyeneket a barátnőm más fèrfire, és repülne

Engedd el a párod. Ő fog jobban járni

2022. febr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
68%
4 +tagadod hogy nem ismered, mikor látható hogy a párod tud róla hogy mégis. Itt nem ő a hülye mert gyanakszik amiért a szemébe hazudtál
2022. febr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
13%

4# Így van. Nem tudom ki az, aki lepontozott téged. Szerintük a férfinek (gondolom ezek a lepontozók úgy hivatkoznak ránk mint "hímnemű egyedek") már nem is lehet olyanja, hogy ÖNBECSÜLÉS.


Jajajaja és ez biztos csak egy "kisátlag srác" nyafogása!


10 évvle ezelőtti hülyeség? Talán igen, talán... nem...

Ha megcsaltad vagy ilyenek, jobb ha kidob téged.

2022. febr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
88%
Mi az istennek kínzod magad egy féltékenykedő idiótával? Aranyból van a farka? Legyen már egy kis eszed.
2022. febr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
18%
#6 téged is lepontoztak egyből. Gondolom a női rovatba kerültünk ahol a nők azt csinálnak és azzal amit akarnak. Ha a pasi meg szólni mer érte, akkor egyből elborult agyú
2022. febr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
87%
A párod nem 100-as!
2022. febr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
89%

Szakítani akar? lelke rajta, rá kell adni a kabátot és hadd menjen!

Bájdövéj, ha nem akarna szakítani is kellene kirakni a szűrét egy ilyen idiótának, nem még azon lamentálni, hogy jajj, mi lesz?!

2022. febr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!