Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Múlt miatt miért kér számon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlt miatt miért kér számon a barátom? Nem tök mindegy kivel voltam előtte? Szakítani akar, a múlt miatt

Figyelt kérdés

Mert én honnan ismerem xy-t. Biztos voltam vele stb.

Biztos ő érdekel engem. Ilyeneket mond.


(Régről ismerem, tizenéves koromból, azaz több, mint 10 éves sztori)


Tagadok, hogy nem is ismerem xy t stb, mivel kegyetlenül el van borulva a párom agya, hogy egyáltalán en honnan ismerem őt(xy nem egy kisátlag srác)

Ki van kelve magából, arrogáns, szakítással fenyeget, és xy nak fel akar engem hozni témába. Akivel azóta nem is vagyok jóban, örülök, ha nincsenek az életemben, es elfelejtettek egyáltalán, ez nekem fontos is lenne hogy így maradjon.)


De barátom nyomoz, szakítani akar meg a stb egy 10 évvel ezelőtti hülyeség miatt.



2022. febr. 8. 12:35
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%

Bármi is legyen a háttérben, ha valamiről hazudni kényszerülsz a párodnak, azt a kapcsolatot már megette a fene....

Dúl a love.... na persze.

2022. febr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:

41

Próbáltam már ezt emlegetni neki, hogy fenyegetésre úgysem lesz senki őszinte, vagy: "veled nem is lehet őszintén beszélni, mert agresszív vagy", vagy volt olyan is, hogy előtte, a jelenlétében folytattam mással olyan párbeszédet, ami arról szólt, hogy kérdezték miért hazudok(amiért egyszer A-t mondtam, aztán B-t). Valaszoltam, hogy mert zsarolsz. Es akit zsarolnak, az nem fog igazat mondani, mert rá van kényszerítve igy a hazugságra eleve.

(Nem emlékszem pontosan, de vmi bagatell dolog volt. Pl megteszed ezt azt nekem? Feleltem, nem. Ha nem teszed meg, akkor..es itt zsarolás. Erre mondtam oke, majd megteszem.erre jött a kérdés, miért hazudok.es erre válaszoltam hogy mert zsaroltál, csak azért.)

(A témára nem emlékszem már)



Kezdi átlátni önmagát, már azt is látja pl, hogy az agresszioval csak magának okoz gondokat, mert következményei vannak. Stb


Fejlődünk egymáshoz.

2022. febr. 9. 11:17
 43/49 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fejlődsz. A saját hazugságaidban vagy benne. De mint látszik kezd kiismerni. És előbb utóbb rájön hogy veled értelmetlen együtt lenni...
2022. febr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
100%
Addig játszmázol vele, míg kidob téged.
2022. febr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem kényszerít téged hazugságra. A hazugság nem old meg semmit. Saját játszmáidban vergődsz, de ő sem jobb.
2022. febr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:

Passzolunk nagyon :)

És imádjuk egymást nagyon!


Ő tud engem kezelni, nem kispályás, én is próbálom őt

2022. febr. 9. 12:03
 47/49 A kérdező kommentje:
27 28.kommentekben írtam a hazugság okait le
2022. febr. 9. 12:04
 48/49 anonim ***** válasza:
100%
Akkor izé... kérdés solved
2022. febr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:

A kérdés arrol szolt hogy lehet féltékenynek lenni 10 évvel ezelőtti pasira?ma sem fér a fejembe.


De belegondolva exekrol nem is beszélunk mert egymást kíméljük. En speciel meg se hallgatnám kivel mikor mi hogy volt neki. Mert fájna.

2022. febr. 9. 12:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!