Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom ocsmány módon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ocsmány módon elküldött 3 nyugdíjas nénit melegebb éghajlatra, amikor Ők beszóltak neki ma amikor kiment a lépcsőházból, elbizonytalanodtam?

Figyelt kérdés

Szóval mentünk ki a lépcsőházból, és sajnos nem figyeltünk, erre a szél miatti huzat becsapta az ajtót. Kint álltak a nyugdíjasok, akik egyből elkezdtek velünk kiabálni, hogy miért nem figyelünk jobban, fizessük ki az ajtót, meghogy ne kerüljünk a szemük elé, mert kapunk pár nevelő pofont. Illetve az egyikük akkor már ordítva azt mondta a páromnak, hogy ne menjen a közelébe mert pofán veri. (Ezen nagyon meglepődtem)


Erre a párom olyan szinten dühbe gurult, hogy odament hozzájuk, és elkezdett velük orrdibálni, hogy gyerünk akkor üss meg, ne csak magyarázz róla, de ne csodálkozz ha utána úgy kiütlek, hogy a mentős visz el, miért nincsen jobb dolgotok mint azt nézni, hogy mit csinálok rosszul, ha miattam kitört az ajtó kifizetem, miért nem lehet békén hagyni és nem csesztetni az embert.


Szegény nyugdíjasok ahogyan láttam a sírás határán voltak, nagyon megrémültek, és picit én is megrémültem.


5 éve vagyunk együtt azóta sosem emelte fel a hangját, sosem láttam idegesnek, és ez picit fura volt ma, szerintem azért egy ilyen dolgot el lehetett volna engedni a füle mellett.


2022. febr. 13. 12:35
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Oké, ha már ennyire felizgat a téma

1. emberünk ízig véréig férfi és nem tűri egy idő után a sértegetést:

a. verbális száj karate lesz a helyzetből

b. fizikai bunyóvá fajul, mint ahogyan az ismert, a férfiak időnként verekednek.

c. emberünk igazából nyúlbéla, csak a gyengékkel szemben bátor. Ebben az esetben a férfi kötözködők láttára elsírja magát, gyorsan kereket old.


Válaszd ki az általad olvasni kívánt reakciót.

2022. febr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

Te tuti fogyatékos vagy kedves utolsó válaszoló!


A barátom 20 éve küzdősportol versenyszeűen, ha gondolod letesztelheted élőben is a tudását, én megadom neked az elérhetőségét privátban.

2022. febr. 13. 21:04
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
És a pasid olyan, hogy ha te mondod neki, hogy verjen össze valakit, megteszi? Cigányok vagytok?
2022. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk cigányok, de ha ennyire biztos vagy abban, hogy egy férfi előtt elsírja magát, akkor találkozzatok, és győződj meg róla élőben. Írj üzenetet, és küldöm az elérhetőségét, vagy akár te is írhatod a tiedet.
2022. febr. 13. 21:16
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de en is ugyan ezt tettem volna. Szerintem semmi baj nincs a baratoddal. Van egy hatar (amit szerintem betartott, es neki is lehet rossz napja!), de nem gondolom, hogy el kell viselni ezt a megalaztato “3 nyugdijas osztja az eszt” szituaciot.
2022. febr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező én a 30-as kötözködő válaszolónak írtam a választási lehetőségeket. Nem a párodat jellemeztem. Azt hittem ez elég egyértemű a kontextusból. Mindemellett azért elég arrogáns, ahogyan nő létedre kommunikálsz…! A helyzetről: 20 év küzdősportos múlttal etikátlan egy (valószínű már kissé kognitívan leépült) öreg lányt veréssel megfenyegetni.
2022. febr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
94%

"A barátom 20 éve küzdősportol versenyszeűen"



Ilyen indulatkezelessel? Pffff... Minden kuzdosportnak az indulatkezeles az alapja, azt kell elsajatitani eloszor. Neki 20 ev alatt sem sikerult.



37F incel

2022. febr. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
33-as vagyok, nem az a válaszoló, akivel eredetileg beszéltél, csak vicces, hogy a kérdésben még zavar, hogy ilyen proli, itt meg már, "Há Gazsi, hallod, gyere má' more, valakinek szét kéne itt verni a fejét, dik."
2022. febr. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Szia! Ilyen férfival miért vagy még egyûtt? A lelkûlete nem jò! Palàstolja az igazi énjét! Lépj le mig nem késô!
2023. márc. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!