Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom ocsmány módon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ocsmány módon elküldött 3 nyugdíjas nénit melegebb éghajlatra, amikor Ők beszóltak neki ma amikor kiment a lépcsőházból, elbizonytalanodtam?

Figyelt kérdés

Szóval mentünk ki a lépcsőházból, és sajnos nem figyeltünk, erre a szél miatti huzat becsapta az ajtót. Kint álltak a nyugdíjasok, akik egyből elkezdtek velünk kiabálni, hogy miért nem figyelünk jobban, fizessük ki az ajtót, meghogy ne kerüljünk a szemük elé, mert kapunk pár nevelő pofont. Illetve az egyikük akkor már ordítva azt mondta a páromnak, hogy ne menjen a közelébe mert pofán veri. (Ezen nagyon meglepődtem)


Erre a párom olyan szinten dühbe gurult, hogy odament hozzájuk, és elkezdett velük orrdibálni, hogy gyerünk akkor üss meg, ne csak magyarázz róla, de ne csodálkozz ha utána úgy kiütlek, hogy a mentős visz el, miért nincsen jobb dolgotok mint azt nézni, hogy mit csinálok rosszul, ha miattam kitört az ajtó kifizetem, miért nem lehet békén hagyni és nem csesztetni az embert.


Szegény nyugdíjasok ahogyan láttam a sírás határán voltak, nagyon megrémültek, és picit én is megrémültem.


5 éve vagyunk együtt azóta sosem emelte fel a hangját, sosem láttam idegesnek, és ez picit fura volt ma, szerintem azért egy ilyen dolgot el lehetett volna engedni a füle mellett.


2022. febr. 13. 12:35
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
A nyugdíjjas néniket sem kell félteni. Földszinti lakás, nyári történet. Nyitva volt az ablakunk. Hülyéskedtünk a párommal( nem, nem szexeltünk) játszottunk. A max bűnöm annyi volt hogy hangosabban nevettem. Öreg néni sétabottal veri az ablakot, és üvölt be hogy maradjunk már csendben, a kur..a isten hétszentségit. Kimentünk megkérdezni ugyan mégis mi a baja? Azt a prédikációt hogy a mai fiatalok ilyenek, meg az ő idejükben stb.. Üvöltött a néni is, utána már a párom is.
2022. febr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
84%

"Egy férfibe sosem állunk így be, mert onnantól kezdve nem fog rá nőként tekinteni."


???

2022. febr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Ez a kerdes mar volt hasonlo sztorival.
2022. febr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
23%
22, ezen mi olyan különös?! Ha valaki ilyen szinten rázza a pofonfát, akkor nem fognak vele úrihölgyként bánni.
2022. febr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
#házsártosnyuggerek
2022. febr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
0%

Nekem a "nőként tekint rá" azt jelenti, hogy vonzódik hozzá.


Mellesleg kíváncsi vagyok, akkor is leállt volna-e a pasi, ha 3 férfi szól be neki, vagy csak öregasszonyokkal tud keménykedni.

2022. febr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
43%
Nem ez nem vonzódást jelent automatikusan. Egy férfi másképpen beszél egy nővel alapból. Itt az öreglányok stilusa azonban felért egy hét fejű sárkányéval. Erre írtam azt, hogy nem fogják őket hölgyeknek kezelni, ami így is történt…
2022. febr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Arra senki nem fog válaszolni, hogy pasikkal is mert-e volna veszekedni a gyerek.
2022. febr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Az illető férfit nem ismerjük, valószínűleg ha egy idegen pasi beszél így vele, akkor bunyó lett volna ..
2022. febr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
58%

"Az illető férfit nem ismerjük, valószínűleg ha egy idegen pasi beszél így vele, akkor bunyó lett volna .."


Tehát nem ismerjük a férfit, de tudod, hogy bunyó lenne.

2022. febr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!