Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom ocsmány módon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ocsmány módon elküldött 3 nyugdíjas nénit melegebb éghajlatra, amikor Ők beszóltak neki ma amikor kiment a lépcsőházból, elbizonytalanodtam?

Figyelt kérdés

Szóval mentünk ki a lépcsőházból, és sajnos nem figyeltünk, erre a szél miatti huzat becsapta az ajtót. Kint álltak a nyugdíjasok, akik egyből elkezdtek velünk kiabálni, hogy miért nem figyelünk jobban, fizessük ki az ajtót, meghogy ne kerüljünk a szemük elé, mert kapunk pár nevelő pofont. Illetve az egyikük akkor már ordítva azt mondta a páromnak, hogy ne menjen a közelébe mert pofán veri. (Ezen nagyon meglepődtem)


Erre a párom olyan szinten dühbe gurult, hogy odament hozzájuk, és elkezdett velük orrdibálni, hogy gyerünk akkor üss meg, ne csak magyarázz róla, de ne csodálkozz ha utána úgy kiütlek, hogy a mentős visz el, miért nincsen jobb dolgotok mint azt nézni, hogy mit csinálok rosszul, ha miattam kitört az ajtó kifizetem, miért nem lehet békén hagyni és nem csesztetni az embert.


Szegény nyugdíjasok ahogyan láttam a sírás határán voltak, nagyon megrémültek, és picit én is megrémültem.


5 éve vagyunk együtt azóta sosem emelte fel a hangját, sosem láttam idegesnek, és ez picit fura volt ma, szerintem azért egy ilyen dolgot el lehetett volna engedni a füle mellett.


2022. febr. 13. 12:35
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

8-as Szerintem trollkodsz!

Senki nem üthet meg senkit, és így szintén oda-vissza nem beszélhet.

2022. febr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
90%

Ez nagyon nehéz kérdés. Nyilván csúnya volt a párod reakciója is, és én is megijednék, de a boomerek engem is egy-kettőre fel bírnak idegesíteni. Némelyik úgy viselkedik, mintha attól, hogy fiatalabb vagyok, már egyből egy semmirekellő nulla lennék...Na meg az ajtó. Bárki hibázhat. Nekem már számtalanszor volt, hogy becsapódott mögöttem az ajtó panelban (én nem ott lakom, nem vagyok hozzászokva), de sosem akartam kárt tenni, rongálni, egyszerűen bénáztam.


Ha ez az első ilyen eset 5 év alatt, akkor még elnézhető. Ha a sokadik, akkor kevésbé.

2022. febr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
0%

Ahelyett, hogy a BMW-vel bowlingozott volna veluk, mikozben szejjelrazza a kasztnit a tucituci :)



37F incel

2022. febr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
73%
Beszéld meg vele, hogy oké, hogy elmondta a véleményét, de máskor visszafogottabban tegye.
2022. febr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
87%
A nenik is tanultak az esetbol, legkozelebb nem kezdenek el hoborogni egy hulye ajto miatt, ennyi. Lehet tulzasba esett a parod, de azert engedtessek mar megvedenie magat az embernek ha beugatnak neki.
2022. febr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj, de ha így lépet fel a 3 nyugdíjas néni (valószínű ilyen kötekedő, unatkozó vénasszonyok) én is elküldtem volna melegebb éghajlatra őket!

N30

2022. febr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

Most lépjünk túl azon a világon, hogy ide a felhasználók nagy része csak azért jár fel, hangoztassa önnön erkölcsi felsőbbrendűségét, miközben az életben jellemzően pont ők azok, akik mindenkivel szemben áskálódnak és kiállhatatlanok: A való életben élő emberek, azért képben vannak, hogy milyen kategóriájú öregekről van szó. Ők azok, akik egész nap azt keresik unalmukba, hogy mibe köthetnek bele. Ők azok, akik kiabálva ijesztgetik a kisgyerekeket is, ha a lépcsőházban tüsszenteni mernek, hogy ők milyen hangosak és hogy merészelik.

Na, hát az ilyenek ellen teljesen jól lépett fel a pasi. Ezekkel a kategóriájú emberekkel egyszerűen nem lehet mást kezdeni. Lehet kedveskedni és cukiskodni, de újra és újra ugyanezt fogják csinálni.

2022. febr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

Akkor engem utalnak, mert hasonlóan lépek fel ellenük, igaz én főleg az utakon találkozom ezekkel.

Szerintem hagyd el, hadd találjon egy normális lányt.

2022. febr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Panelprolik.
2022. febr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Azért a nyannyerek se voltak piskóták. Én alapvetően kifejezetten tisztelem az időseket, de ezeket biztos elküldtem volna az apjuk faszára vitézkötésnek.
2022. febr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!