Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom állandóan "pincsizés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom állandóan "pincsizésre nyalásra kényszerít"tudattalan. Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

Állandoan fényeztetni akarja velem magát.

Pl elmesél egy két sztorit és kérdezi, ugye milyen vicces volt? Vagy ő ugye milyen jófej?

Vagy összehoz ügyesen 1-2 üzletet es akkor is várja vállbaveregetést hogy milyen profin csinálja a bevételeket. Aztaa


Vagy kérdezi szeretem e meg féltékenykedik, igy állandoan szerelmvallomasokra kötelez hogy szeretlek csak te vagy nekem csak te kellesz senki más higyj nekem meg ezeket kell mantráznom.



Fordítva ő soha nem bókol nekem nem dícsér nem kapok semmiféle önbizalom növelést építést.


Valahogy olyan az egész jelleme kommunikációja hogy szabályosan mar kezdi ugy érezni magát mellette az ember mintha ő lenne vmi cégnél a főnök es folyamat nyalni kéne neki es dicsérteti magát.


Félre nem értendő! Nem fáj annak mondanom hogy szeretlek akit szeretek.


De ez ki van belolem.kenyszerítve hogy szerelmeket valljak meg istenítsem!


Kezdem megalázva érezni magam


De ha elmondanam ezt igy neki hülxének nézne es nem is értené.


Inkább szeretném lereagalni ugy a sztorijait, féltekenykedéseit, hogy nekem ne kelljen ez mellett őt vállbaveregetnem meg istenítem. Nekem ez megalázo igy nyalni folyamat egy pasinak plane ugy hogy viszont én SEMMIT nem kapok. Se egy bók se semmi.



#önfényezés vetítés #dicséret kikényszerítése
2022. febr. 13. 15:13
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mióta vagytok együtt,de valószínűleg ez az idő múlásával egyre csak rosszabb lessz,èn a helyedben kilépnèk ebből a kapcsolatból,tudom leírni könnyebb mint megtenni de szerintem ez a legjobb megoldás.
2022. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

"jogosan várná, hogy viseld el és istenítsd őt."


Akkor sem lenne jogos. Mert az ő döntése hogy támogat e vagy nem. Azaz ha ugy döntt egy ferfi hogy segot egy nőt gusztustalan ezért a nőt hajbókolásra kényszeríteni cserébe meg letaposni, hogy egy senki csicska.


9 szószerint nehezen ugrik be

De az ex ugyanezeket csinálta.


Hogy pl ha nem akarok szexelni akkor hozzám vágja hogy mert biztos csalom akkor vagy mással voltam. Itt már kapásbol kenyszerit mentegetőzésre, hogy nem, nem csalom.


Vagy írok ide és megvádol hogy pasinak írok ráadásul mellette.

Erre megint mentegetőzöm hogy nem tartok pasikkal kapcsolatot


Vagy olyanokat mond én nem fejezem ki hogy szeretem ő ezt hiányolja stb. Es meg is kerdezi nem szeretsz?

Igy köteles vagyok a szerelmemről őt győzködni es biztosítani. Néha ugy erzem hogy pálmalevelet is hoznom kéne térdepelve legyezni közben. Ó nagy "Allahom. Imádunk."


Es ő a férfi!!

2022. febr. 13. 15:46
 13/35 A kérdező kommentje:

11 egyszer már kiléptem

A következo az előző klónja ezek szerint.

Csak meg kéne már tanulnom kezelni őket.


Mert amugy fáj monogám hű értelmes srácokat dobnom mert ritkák mint a fehér hollo.

2022. febr. 13. 15:47
 14/35 A kérdező kommentje:

Na szoval MIT mondjak arra amikor elutasitom a szexet es megvádol hogy mert biztos csalom?


Mit mondjak arra mikor megvádol hogy pasikkal írkálok?



Mit mondjak arra, amikor futtatja magát, mennyire imádja őt a főnöke kollegája mennyire hiányolják es milyen jókat röhögnek együtt? Ugye milyen vicces ez meg az, mert ő mennyire de mennyire jofej?


Vagy megint hívogatnak az uzlet miatt ebbol abbol megint lesz jo sok bevétel és folyamatosan. Es néz rám. És várja a vállba veregetést.


Hogyan reagáljak én hogy ne kelljen nyalnom isteníteni meg a szerelmem bizonygatni?


Neha még a kezem is "megkéri", illetve felméri, hogy hozzá mennék e!

Es ha igen persze, megint ott van hogy aztaaa ő milyen raj. Hozzá megyek majd. Neha már vágom hogy hülye lennék. Ezen meg röhög hogy igen??:D

2022. febr. 13. 16:00
 15/35 A kérdező kommentje:
*néha már rávágom, hogy hülye lennèk hozzá menni.
2022. febr. 13. 16:02
 16/35 anonim ***** válasza:
92%
Ezeket mind te magad hagyod nekik. Lemész pincsibe csak azért, mert nem bsznak állítólag félre melletted. Erre nem vennék mérget. Pont az ilyen típusoknak kell máshonnan is visszaigazolás, hogy ők milyen fasza csávók. Nem valószínű, hogy csak te legyezgeted a hiúságukat. Ébredj fel, és szerezz önbecsülést, mert annak nagyon híján vagy. Befolyásolható és irányítható vagy, és ezt a palik látják.
2022. febr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

"Na szoval MIT mondjak arra amikor elutasitom a szexet es megvádol hogy mert biztos csalom?



Mit mondjak arra mikor megvádol hogy pasikkal írkálok?"


Talán azt, hogy fejezze be a hülyesègèt, különben nyitva az ajtó. Egyszerűen ne menj bele a játszmájába, ès kèsz.

2022. febr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Koszi 17 hasonlokat várok még.
2022. febr. 13. 16:32
 19/35 A kérdező kommentje:

Habár ez is játszma hogy azt mondom ki lehet menni az ajton


Plusz már félek attol mikor elkezdi magát futtatni. Fene se akar itt bókolni meg stb.

2022. febr. 13. 16:33
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szakíts!
2022. febr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!