Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom állandóan "pincsizés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom állandóan "pincsizésre nyalásra kényszerít"tudattalan. Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

Állandoan fényeztetni akarja velem magát.

Pl elmesél egy két sztorit és kérdezi, ugye milyen vicces volt? Vagy ő ugye milyen jófej?

Vagy összehoz ügyesen 1-2 üzletet es akkor is várja vállbaveregetést hogy milyen profin csinálja a bevételeket. Aztaa


Vagy kérdezi szeretem e meg féltékenykedik, igy állandoan szerelmvallomasokra kötelez hogy szeretlek csak te vagy nekem csak te kellesz senki más higyj nekem meg ezeket kell mantráznom.



Fordítva ő soha nem bókol nekem nem dícsér nem kapok semmiféle önbizalom növelést építést.


Valahogy olyan az egész jelleme kommunikációja hogy szabályosan mar kezdi ugy érezni magát mellette az ember mintha ő lenne vmi cégnél a főnök es folyamat nyalni kéne neki es dicsérteti magát.


Félre nem értendő! Nem fáj annak mondanom hogy szeretlek akit szeretek.


De ez ki van belolem.kenyszerítve hogy szerelmeket valljak meg istenítsem!


Kezdem megalázva érezni magam


De ha elmondanam ezt igy neki hülxének nézne es nem is értené.


Inkább szeretném lereagalni ugy a sztorijait, féltekenykedéseit, hogy nekem ne kelljen ez mellett őt vállbaveregetnem meg istenítem. Nekem ez megalázo igy nyalni folyamat egy pasinak plane ugy hogy viszont én SEMMIT nem kapok. Se egy bók se semmi.



#önfényezés vetítés #dicséret kikényszerítése
2022. febr. 13. 15:13
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Szakitottam már egyszer.ill tobbszor.

Nem elso pasim.


Megis ugyanott vagyok.


Vagy csalnak, vagy sötét gyökerek, vagy sérültek. Nem fogom a tokeleteset keresni. Hogy talán majd a 600 adik jo lesz. Nincs ilyen. Mindegyiknek van tiķkje.


Befolyásolni akarom a szituaciokat! Átforditani. Bókoljon ő. Ezért van a kérdés.


Kognitív gondolkodast kérek. Nem lógó orral elballagást mint egy kutya. Vagy mint aki hülye átvenni az irányítast.

2022. febr. 13. 16:44
 22/35 anonim ***** válasza:
78%
Huhaaa azért nálad is vannak bajok.
2022. febr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Mindenkit lehet kezelni csak meg kell hozzá találni a módját.


Pl annyit már tudok ha visszaféltekenykedem a féltékenységre, akkor eldugulnak es el kezdenek magyarazkodni es ők mennek le pincsibe. Meg bizonygatnak.


Ez az egyik amivel kezelek helyzeteket, hogy fogja már be, es ne terrorizáljon. Mert nagyon keményen nyomják. Veszélyes.

2022. febr. 13. 16:47
 24/35 A kérdező kommentje:
22 a baj szerintem ot van hogy mindenki dobalja a párját megoldások helyett mert hülyék párkapcsolatban gondokat megoldani.
2022. febr. 13. 16:48
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Tehát te is abban a naivitásban szenvedsz, hogy majd egy kiforrott személyiséget megváltoztatsz trükkökkel. Sok sikert hozzá.
2022. febr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint te is hülye vagy,mert igaz nem dobod a párod,de a jó megoldást te sem találtad meg még,inkább pincsi maradsz ahelyett hogy verbalissan megalázd azt a gyomorèk embert hogy kapjon már èszbe.
2022. febr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Abban a realban szenvedek hogy egyik sem normalis 100 ra.


Szakitok, aztan a köbetkezovel jöhet a következő kérdés, meg a következő szakitás.

Az meg mondjuk megcsal.

Vagy kiderul hogy b.zi.

Vagy akármi.



A jelenkegit ismétlem, megbecsülöm. Probléma megoldás keĺ nem szakítóok amirol szo van hanem irritál!!

2022. febr. 13. 16:55
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert hozzá,ha esetleg mégis szakítanak vele,akkor szivessen leszek a következő partnered,csak hogy lásd vannak èrtelmesebb emberek is mint a mostani párod.
2022. febr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Azért fogsz ki ilyen jöttmenteket, mert Te sem vagy magaddal kibékülve!

Szakíts a pasival és tessék elmenni egy jó pszichológushoz/szakemberhez, mert látszódik, hogy rendkívül Rád férne!

Aztán ha a balansz megvan, egyedül is jól tudod magad érezni, megvannak a célok,stb. jönni fog egy normális férfi.

De hidd el, mivel saját magad is ennyire sérült vagy, nem tiszteled magad, frusztrált vagy, ugyanilyen sérült embereket fogsz kifogni.

2022. febr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarsz szexelni => megcsalsz.


Lépj hátra kettőt és nézd meg onnan, hogy mennyi értelme van ennek a kijelentésnek, és külső szemlèlőként válaszolj.


Én ilyen gondolatmenetre javasolnám a felvetőnek a pszichológust. Te is nyugodtan mondhatod, hogy "Édesem, ha neked az első gondolatod arról, hogy ma nem akarok szexelni, az az, hogy megcsallak és nem az, hogy (1) nem volt jó az előző alkalom, (2) menstruálok (3) fáj a hasam, akkor szerintem mindenképp menj el pszichológushoz. "


De amúgy egy általános kijelentés, a "ha még sokszor ezt eljátszod, akkor nem tudok garantálni semmit".


Pl. Hozzámjönnél, ha megkérném a kezed? "Ezt már múlthéten kérdezted, érdemes lenne izgalmasabb témákról beszélnünk, mert a végén megunom és inkább nemet mondok".


De amúgy a pasid teljesen önbizalomhiányos. Lehet, hogy mindkettőnknek érdemes lenne elmenni pszichológushoz vagy párkapcsolati tanácsadásra.

2022. febr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!