Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtobb ferfi megáll a mingli kapcsolatnál(csak összejárunk, járunk), mert nem érdekük közösen élni. Hogyan lehet ezt áthidalni?

Figyelt kérdés

Ugye anyagilag nekik jobban érdekük a mamahotel, vagy ha saját lakásuk van akkor meg az hogy a nőnek köze se legyen ahhoz, néha ott alszik vagy él q csaj, de bármikor dobhato.


Es igy elvannak egy kapcsolatban éveken évtizedeken át, ami nem is lenne baj huszonévesen.


De 30-40 körul is ez megy.


Egyikkel sem tudok valodi igazi együtt élést kialakítani valahogy, vagy családot sem tervezni igy. Rengeteg évem elment màr az ilyen kapcsolatokra.


Rajtuk kívul meg csak még náluk is komolytalanobbakba botlok akik még csak nem is hűek vagy ilyesmi.


Hogyan motiválhato egy ferfi arra hogy a nővel éljen egy háztartásbqn es ne az anyjával vagy egyedul?



#jcsak együttjárás öregen
2022. febr. 18. 08:30
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
De ők akarnak mindent család meg stb "MAJD"
2022. febr. 18. 10:44
 12/30 A kérdező kommentje:

De miattam kapar es sir.

Vannak szexkaocsolatai egyik se kell neki semmire csqk üríteni

2022. febr. 18. 10:44
 13/30 anonim ***** válasza:

"De miattam kapar es sir.


Vannak szexkaocsolatai egyik se kell neki semmire csqk üríteni"


Te pedig csak a polcra kellettél, hogy elmondhassa magáról, hogy neki van párkapcsolata egy normális nővel. Kellék voltál, ahogy a szex partnerei is azok. Őket arra használta, téged erre. Semmivel se voltál több.

A "majd" egy 30-40-es férfitől egy kényelmesebb válasz a nem helyett.

Ha 30-40es férfiakról beszélünk, feltételezem, hogy te is ebbe a korosztályba tartozol. Mára már ennél okosabbnak kéne lenned. És ahogy látom, a valóságot se igen tudod elfogadni. Erre utal az is, hogy a férfiak megváltoztatására törekszel. És az is, hogy nem tudod elfogadni, hogy az is lehetséges hogy nem igaz szerelemmel szerettek.


30as nő vagyok. A párom fél évvel a kapcsolatunk kezdete után, már összeakart költözni (ezt meg is tettük) Előbb közös albiba, majd később saját házba. Nem ígérgetett, nem majdozott. Szeret, ezért velem akar lenni. Ez ilyen egyszerű, ahol nem ilyen egyszerű, ahol nincs vágy arra, hogy együtt legyek a lehető legtöbbet az állítólagos szerelmemmel, ott nincs is szerelem.

2022. febr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Szerintem ertheto ha egy ferfi nem akar csaladot. En sem akarok. Minek? Kevesebb penz, kevesebb szabadido, kevesebb szex, no teste elhasznalodik a terhessegtol, a gyerek leszivja az energiait, beleoszul a gyereknevelesbe.


Kerdezem en: miert lenne ez jo barmelyik ferfinek is 40 alatt?

2022. febr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen érhető, ha BÁRKI nem akar gyereket. Nem kötelező. De ezt akkor nyíltan kommunikáljuk is le, hogy nekem most nem kell, se a közeljövőben, maximum x év után, de az se biztos. Ez így fer, és így a másik fél se problémázhat. A legtöbb pár a nyílt kommunikáción bukik el. Mert félnek kimondani dolgokat, a lehetséges negatív reakció miatt. Pedig még negatívabb lesz a reakció, ha később derülnek ki a dolgok. Sokkal gyorsabban találja meg mindenki a párját, vagy döbben rá, hogy nem túl reaálisak az elvárásai, ha nyílt lapokkal játszunk
2022. febr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
#15 Nyilvan az is ertheto ha egy no nem akar gyereket, de ez 1xuen ritkabban fordul elo, es ebbol vannak a konfliktusok. A masik pedig az, hogy mivel a legtobb no csaladot szeretne, a legtobb ferfi pedig dugni, ezert a csaladot nem akaro ferfiaknak 1xuen nem erdekuk felfedni ezt, mivel akkor nem lesz szex. Ennek egy legszelsosegesebb megnyilvanulasa az, amikor a meddo, vagy szandekosan meddove tett (elkottette magat) ferfi egyuttelesben, hazassagban vadul probalkozik a nojevel h osszejojjon a gyerek, de mitadisten csak nem csuszik be, pedig annyira probalkoznak. Megjegyzem ez hasonlo merteku szemetseg a ferfi reszerol, mint amikor a nok elfelejtik bevenni a tablettat es apava teszik a ferfit.
2022. febr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

13 neked miert hihetetlen az ha vki szereti a párját es nem akar szakitani es szakitás utan vissza akarja kapni? Miert győzködsz te az ellenkezőjéről bárkit?


Nem megváltoztatni akarom őket hanem fejlodni haladni a kapcsolattal.


Igy is napi szinten vagyunk egyutt. Nálam.


Nem is igazán a gyerektéma érdekelne de vmi komolyabb egyutt élés. Vagy ilyesmi.

Akarnak gyereket ugyan csak még nem. Hát így meg még én sem.

2022. febr. 18. 11:35
 18/30 anonim ***** válasza:

"miert hihetetlen az ha vki szereti a párját es nem akar szakitani es szakitás utan vissza akarja kapni?"


Ez önmagában nem hihetetlen! Nagyon sok példa van rá. Egyáltalán nem erről beszéltem!

Azt mondom, hogy ha hosszú idő elteltével és a te többszöri kérésed ellenére sem hajlandó összeköltözni veled valaki, akkor az egyértelmű jele, hogy nem tervez veled komolyan, ami pedig egyenlő azzal, hogy nem szerelmes beléd igazán!


"Nem megváltoztatni akarom őket hanem fejlodni haladni a kapcsolattal"

Ne haragudj, de ha ő nem akar valamit, te pedig próbálod elérni, hogy mégis megtegye, akkor ez egyenlő azzal, hogy megakarod változtatni.


"Igy is napi szinten vagyunk egyutt. Nálam."

Ha ez neked jó és elég lenne, akkor nem is született volna meg a kérdés. Ha pedig nem elég, de nem tudsz ellene semmit tenni, akkor megint a kör elejére jutottunk. Olyat akarsz, amit ő nem. (mert nem szeret hozzá eléggé) ezért te azon dolgozol, hogy megváltoztasd őt és mégis akarja. De persze bele is törődhetsz, hogy így éltek és az idő majd eldönti, hogy vagy 50-60 évesen mikor úgy dönt majd összeköltöztök, vagy időközben talál valakit, akivel azonnal jöhet majd minden.

2022. febr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

#18


Nem ertek egyet. Valaki komolyan tervez a masikkal, akar elete vegeig, de osszekoltozni nem akar. Vannak ilyen parok, ahol ez jol tud mukodni evtizedekig, de ha osszekoltoznenek honapok alatt lefone a kave, aminek 1000 oka lehet. Van olyan aki jo tarsagag, jo szereto, de lakotarsnak csapnivalo az apro szokasok miatt...

2022. febr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

#19: Azért ez nagyon ritka. A legtöbb pár össze is költözik.

Illetve, ez egy olyan dolog, amit csak említenie kellett volna a párjának, hogy amúgy én külön élve tervezem a kapcsolatunkat. Hisz azért ez eléggé nagy dolog ahhoz, hogy megbeszéljék. Nem úgy működik egy felnőtt jól működő párkapcsolat, hogy nekem ezek az igényeim, ez van, kész, vagy tetszik vagy nem. Sőt, ki se mondom, csak csinálom, ahogy nekem jó, te meg szenvedj magadnak ahogy akarsz és gondolj amit akarsz. Hanem mindenki elmondja a saját igényeit, vágyait, terveit és ha nem találkozik a kettő, viszont szeretik egymást, akkor kereshetnek kompromisszumot.

2022. febr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!