Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne letesztelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne letesztelni vagy milyen előjelekből látni minél gyorsabban azt, hogy mi a maximuma az egésznek, elvenne e, vagy csak elpazarlom az éveim?

Figyelt kérdés

Milyen az olyan kapcsolatok első pár éve, amiből házasság család lesz


Es miből látszik, ha egy férfi csak ígéretekkel hülyít csak, hogy maga mellett tartson még használgatni pár évre?


Milyen jeleket kéne látnom, ha csak dumákat kapok hogy soha nem akar elhagyni, meg évtizedekre tervez, de mindemellett eljegyezni sem akar egyáltalán jelenleg.



2022. febr. 19. 15:26
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
Ez pszichológiai probléma. Görcsösen rettegni a "használgatástól". Olyan nem is létezhet hogy nem szeretne csak simán most házasodni, neeem akkor már használgat. Olyan se lehet hogy (helyesen) nem tulajdonít ennek akkora jelentőséget mert nem a papír a lényeg, de nyílván ekérdésben gondolom olyan mintha a falnak beszélnének ha rólad van szó.
2022. febr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
70%
Egyszerűen mondd azt neki, hogy 6 hónap türelmi időt adsz és addig döntse el, hogy mit akar. Ha 6 hónap után nem jegyez el, akkor szakítasz. Ennyi.
2022. febr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
Gratulálok #22. Igazán érett gondolkodásod van.
2022. febr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen. Tudom.
2022. febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
Ironikusan mondtam
2022. febr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:

Szerintem ő is ironikusan válaszolt


21 nemigen szivesen csesznék el 5-10 éveket a semmire, illetve cél nelkuli tingli tangli kapcsikra. Amiknek a végén annyit tudok felmutatni es nem többet hogy legalabb meg voltam d.gva. Akkor így mondom. Ha igy érthetőbb.

2022. febr. 19. 19:10
 27/48 A kérdező kommentje:

22 vagy nem.mondom el neki

"Belövök" 1-2 évet, és ha 1-2 év mulva ugyanott vagyunk mint elso nap, akkor tipli, ultimátumok és kérdezés nélkül. Ezen agyalok.

2022. febr. 19. 19:11
 28/48 anonim ***** válasza:

Kérdező, még mindig...??

Még mindig a használgatásnál tartasz?

"Ezzel egy nő "meg van lőve" magyarán ha kapcsolatof akar ami meg a házasság feltétele egyben, akkor szolgáltatnia kell."

Te miről beszélsz? Szolgáltatnia? Májusban megyek férjhez. Nekem nem kellett ehhez szolgáltatnom.

2022. febr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:
Vond már meg a szexet, átgondolná egyből az eljegyzést. Így értettem. Alap és elvárt.
2022. febr. 21. 16:30
 30/48 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, én nem eszközként használom a szexet. Azért szexelünk, mert mindkettőnknek jól esik. Nincs olyan, hogy "megvonom" a szexet, ő meg megvonja a gyűrűt...
2022. febr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!