Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne letesztelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne letesztelni vagy milyen előjelekből látni minél gyorsabban azt, hogy mi a maximuma az egésznek, elvenne e, vagy csak elpazarlom az éveim?

Figyelt kérdés

Milyen az olyan kapcsolatok első pár éve, amiből házasság család lesz


Es miből látszik, ha egy férfi csak ígéretekkel hülyít csak, hogy maga mellett tartson még használgatni pár évre?


Milyen jeleket kéne látnom, ha csak dumákat kapok hogy soha nem akar elhagyni, meg évtizedekre tervez, de mindemellett eljegyezni sem akar egyáltalán jelenleg.



2022. febr. 19. 15:26
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:

40 vagy, ami erről nekem beugrott.

Rábízom a szexre a dolgot.

Ha a rossz szexből egyenesen katasztrófa lesz az idő előrehaladtával, akkor úgyis rámegyünk.

Mar kezdi azokat hogy neki újítgatasok kellenek az ágyban, kísérletezzünk új pózokkal es stb. Azaz neki sem jo a szex velem.

(Mi lenne 5-20 év múlva, ha már 1 év múlva neki színesíteni kell a szexet??)


Majd a szexualis életünk lesz q mutatója nekem annak hogy milyen távra akar ő engem, mert ha már pl 2. évben totálkár lesz a szex együtt, akkor nem lesz itt semmiféle eljegyzés az is biztos.

2022. febr. 22. 10:15
 42/48 A kérdező kommentje:
* jav 40# és ami erről nekem beugrott
2022. febr. 22. 10:15
 43/48 anonim ***** válasza:
Ha neked már most sem jó, miért gondolkozol egyáltalán a házasságban? Rossz szexszel akarod leélni az életedet?
2022. febr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:

43 nekem szinte senkivel nem az.

Ahhoz képest hogy szeretem a szexet a ferfiak javarésze nem tud szexelni. Én már feladtam.


Aki tud az meg lelép.


Hosszu távu kapcsolatra utazom.


Életembem nem volt soha olyan hogy az szeretne igazán, akivel szeretem a szexet.

De olyan annál inkább hogy azok a hűek kitartóak, akikkel nem szeretem, és a 600.pózban sem szeretem.

2022. febr. 22. 10:43
 45/48 anonim ***** válasza:

Akkor eddig még nem jött az életedbe a megfelelő hapsi, aki szeret is, a szex is jó vele.

Nem kell megalkudni, annyi, hogy "hosszútávú kapcsolatra utazol", azzal nem leszel előbbre. Kínlódni akarsz egy életen át valaki mellett, akivel nem jó a szex, csak mert ő hű?

2022. febr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:
Akivel jó a szex elhagynak megcsalnak lekezelnek. Azt hiszik a f.rkuk elég a kapcsolatba mert szeretem a szexet Vele.
2022. febr. 22. 10:58
 47/48 A kérdező kommentje:

És azt hiszik ugyis velük maradok akármit tesznek vagy semmit nem nyújtanak nekem, mert imádom az ágyban.


A férfiakbol az ha szeretem a szexet valahogy ezt váltja ki:(

2022. febr. 22. 10:59
 48/48 anonim ***** válasza:

Ezt írtam egyel fentebb. Eddigi kapcsolataidban vagy a szex volt jó vagy hűségesek voltak.

Ki kell várni azt az embert, akivel összeilletek. Felesleges rohanni.

2022. febr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!