Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiszolgálom a párom mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszolgálom a párom mert nálam "vendég", igy amikor dolgozik pihenek es mindig ugy van vele naplopo vagyok.hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolat. Nem élunk egyutt de mindig nálam van.

Ki van alakulva egyfajta vendég-vendégfogado szerep.


Mert pl akármikor csinálok nagytakaritást vagy butorpqkolást akkor segitség helyett n3ki áll az ő mamahotelében ugyanennek. Jelezve, hogy az az ő lakhelye ahhoz van köze, az enyémhez nincs. Mindenki tartsa rendben a sajatját.


Csak epp allandoan nalam van. Es ugy erzem magam mint egy szálloda, hogy állandoan "csillogva" kell fogadnom, kulonben le vagyok igenytelenezve, szokott ugyan főzni de nemigen "szeretem", mert en tudom inkább mit fozzunk mibol mi hol van, en is mosogatok.


Szoval amikor nálam van (rengeteget)en mosok főzök takaritok teritek elpakolok elmosogatok állandoan pattogok mint egy idiota(persze ő is kihozza a tányérját)


De feltunt az is hogy beágyazásnal (francia ágy)képes olyanokra hogy csak az ő oldalát takarot csinalja meg az enyémet meg otthagyja mint ahogy kikeltem belőle. Mert ugye az az en takarom/oldalam csinaljam en..



Ez még hagyján is.


De mivel amig csak egyutt vagyunk en "robotolok", szexelek vele, meg élmenyt szórakozast biztosítok(beszelgetunk röhögünk film, plusz ugye en nyujtom az egesz kapcsolathoz a lakást is azaz az alapjait is hogy egyaltalán hol legyunk egyutt), igy gyakorta herotom van, le vqgyok fáradva, vagy ilyesmi.


Ezért a nekem hianyzo énidőt(pl hogy csak piszmogjak magammal a tükörben vagy épp csak lessem a plafont)akkor teremtem meg amikor dolgozik es nem látja


De ebbol az van amikor "hazajön", hogy szétnéz, hogy se elmosogatva nincs, be se vásároltam, se takarítva, otthon voltam én egyáltalán vagy mit csináltam en 8-10 órán keresztül (pl ő hétvégézik is)?

Es ha otthon voltam akkor egesz nap neteztem csak? Milyen tré vagyok.


De most nem mondhatom azt hogy ki vagyok merulve es mindent félredobtam, mert nem érti mit lehet kimerulni egy főzésben/mosogatásban/ takarítasban(persze en munka mellett ami nem mentség neki semmire, mert szellemi)



És akkor még mindig az van pl takarítas, ő a mamahotelben takarít es kesz.



#háztartás vendég
2022. febr. 19. 16:58
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
77%
Amiatt, mert sok az önjelölt “író”. Szakmai ártalom lehet, de amit coachok, trénerek, televangelisták (ők ritkábban) írnak, azt elvből kerülöm, mivel egy bizonyos részüknek (pl. Marozsák Szabolcs, Brian Tracy) nincs köze a pszichológiához, hanem a vállalati tréner múlthoz és a marketinghez. A manipuláció tudománya pedig nem = pszichológia…
2022. febr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
79%

És az önfejlesztő könyv is olyan, mint a podcast manapság; a szomszéd kutyájának is van.


Egy unintelligens ember pedig nem biztos, hogy tud különbséget tenni egy Avramlatosca és Feldmár kiadvány között… (Hihetetlen, de van ilyen…)


[link]


Előbbi kommentemhez csatolva: nem véletlenül mossák össze az önfejlesztés + üzlet kulcsszavakat sok ilyen helyen/könyvben…

2022. febr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
80%

Ha ők ilyenek, akkor nem neked kell megváltoznod, hanem nekik!

De nem fognak. Tehát? Ki kell baxni őket a pitsába.


Olyan ez mint az áldozathibáztatás.

Megerőszakolnak valakit.

Miért ment oda?

Miért ez? Miért az? Ő tehet róla.

Még véletlenül sem az elkövető, ugye? Hisz ő kényszerítve volt, hogy erőszakoljon. Agyrém.


Szedd össze a bátorságod, és ne nyomorítsd a saját életedet.

Válj meg azoktól, akikre nincs szükséged!

2022. febr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
62%

#50:


Max olyan ajánlott kezelés mellett, amit a pszichológus is jóváhagy. Akinek több pszichés betegsége van, azoknak sem engedik, hogy több terápiára járjanak párhuzamosan, mert “kiolthatja” egymást a két kezelés. (Virágnyelven kifejezve.)

2022. febr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
50%

Ja és a terápiát ne keverjük a tanulással…


Tanulni meg többet tanulhat egy önismereti dráma csoportban pl, mint Brian Tracy akármelyik bestseller könyvéből…

2022. febr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
71%
Nem mindenféle író mindenféle könyvet olvasom, hanem szakpszichológusok által irt könyvety
2022. febr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
0%
👍👍👍👍
2022. febr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 Koltt09 ***** válasza:
100%

Én adok tanácsot: ha legközelebb ismerkedsz valakivel, akkor előre tisztázd le vele, h ha jön hozzád udvarolni, akkor vegye meg a vacsorához valót, meg hozzon egy felmosót, vagy porszivót attól függően, hogy melyiket szereti jobban csinálni 😀.


De a viccet félre téve, szerintem az a probléma h az ilyen szőrszálhasogato fillérbaszo emberek mindig kifogják egymást. Azert találsz csak ilyen pasit, mert te is ilyen vagy csajban, te azt gondolod a lakásodról h az egy hotelszoba amikor a csávó is ott van, és csak akkor a lakásod, mikor egyedül vagy. Elvárod h a faszi, ha már otthon nem kell lakbért fizetni akkor neked potoljon be valamennyit, elvárod h vásároljon be a konyhára, cserébe ő meg csak az ágy felét hajlandó bevetni, szigorúan csak maga után. Én ugy gondolom h mig az emberek külön élnek, addig mindenki a maga kis külön életét éli, aminek a másik csak egy kis része, miután már együtt élnek azután lehet közös éltről beszélni.

2022. febr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
100%

Azért viselkedik így, mert pontosan tudja, hogy megteheti, te úgyse fogod kidobni. Valósággal reszketsz, hogy ne maradj egy percre se egyedül. Teljes mértékben kapcsolatfüggő vagy.

Ezzel azt éred el, hogy a pasi csak használ és kihasznál, egyáltalán nem tisztel és nem becsül meg. Neki egyáltalán nem jár azon az esze, hogy mivel járjon a kedvedben, hogy jó legyen neked, nehogy elhagyd. Minek tegyen érte, hogy ne hagyd el, ha tudja, hogy elhajtani se tud.

2022. febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 A kérdező kommentje:

Most akkor ennek ugy kéne kineznie hogy kidobom, aztán amikor vissza akarja sírni magát, a kezébe adom a felmosót?

És ha bármikor bármi kellene, egyszerűen dobjam ki mindig, meg zsarolgassam szakítással?


Mert ilyen esetekben tényleg meg szokta magát erőltetni.


Nekem ez nem normális. De ez a normális?

2022. febr. 20. 20:00
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!