Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadható ha barátnő éhbéres munkában képzeli el a jövőjét?

Figyelt kérdés

Tehát van két 18 éves fiatal a fiú programozónak tanulna, míg a lány annak ellenére hogy kitünő tanuló, óvónő szeretne lenni.

Érthető a fiú részéről ha ezekután szakítani szeretne?

Mert úgyis neki kellene a lányt eltartani később így



2022. febr. 21. 14:16
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
99%
Nem a lány szégyene, hogy óvónőnek lenni ma éhbéres munka Magyarországon.
2022. febr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
93%
Igen érthető, hogy szakít, tegyen is így, legalább a csajnak még lehet normális párja. Ha valaki óvónő akar lenni, mert szereti a gyerekeket, akkor ne az aktuális dugópajtija döntsön már helyette és határozza meg a jövőjét ilyen mértékben.
2022. febr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:
Igen de a bértábla nyilvános, tehát ez mutatja hogy érzelmek írányítják értelem helyett.
2022. febr. 21. 14:19
 4/62 anonim ***** válasza:
91%
Jobb a lánynak ha szakít azzal a majommal.
2022. febr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nagyon szép dolog, hogy óvónő akar lenni. Nagyon sokat számít egy ember életében a gyermekkora, így az is fontos, hogy az óvónő szívvel-lélekkel dolgozzon, ne csak "mer' nincs más meló, gyárba nem megyek" mentalitással csak ott legyen valaki.


Szerintem genyaság emiatt szakítani :/

2022. febr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem érthető. Ha a pár egyik tagja úgy dönt, hogy ő neki elég a magyar kb. minimálbér, az ne várja el viszont, hogy a másik szakadjon meg a versenyszférában, hogy kipótolja a fizetését, meg finanszírozza az ő "hivatását". Ez férfiakra és nőkre egyaránt igaz.
2022. febr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
96%
Külön kasszán ez miért fájna?
2022. febr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:
Igen tulajdonképpen mindenkinek van egy hobbija amit szeret de normális ember nem választ olyat amiből nem lehet megélni.
2022. febr. 21. 14:23
 9/62 anonim ***** válasza:
88%

Nekem sem volt piacképes végzettségem. A párom egy percig sem tartott el.


Attól, hogy van egy diplomám az egyik területen, még dolgozhatok egy másikon is. A külön kasszát és a vagyonszerződést pedig én szorgalmazom.



Mondjuk ha a segge alá tennének egy házat a szülei, azonnal visszatáncolnál gondolom 😂😂😂🤡🤡🤡

2022. febr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
66%
De jó lenne már, ha telítődne az informatika, és nem kéne több pötyögő Pistike.
2022. febr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!