Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadható ha barátnő éhbéres munkában képzeli el a jövőjét?

Figyelt kérdés

Tehát van két 18 éves fiatal a fiú programozónak tanulna, míg a lány annak ellenére hogy kitünő tanuló, óvónő szeretne lenni.

Érthető a fiú részéről ha ezekután szakítani szeretne?

Mert úgyis neki kellene a lányt eltartani később így



2022. febr. 21. 14:16
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
8%
Amikor a 18 éves kérdező értelmesebb, mint a válaszolók...
2022. febr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
16%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Na majd várom a válaszokat! >:) Lesz olyan hazudóverseny, hogy nem is tudom kinek adjam a Pinocchio díjat.

2022. febr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
4%

#37

Ha nem lesz, akkor sem keres kevesebbet, ezt pont eltaláltad, mert olyan szakma, amivel kevesebbet lehet keresni egy ovónőnél, nem nagyon van ma Magyarországon. Szemben a nagyra nőtt arcú puncikával, aki még semmit sem tett le az asztalra, de a közös jövőjüket önző módon elkaszálná.

2022. febr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
75%

43

Itt egyedül ez a savanyú bré tervez közös vagyonnal és retteg a semmire. Senki sem mondta egy szóval sem, hogy a csaj bármit elvárna.


Ez a baj veletek. Beesz titeket a fene egy piacképes szakmába, ahol to vagytok a legalja, a szakmai ostobaság és fertő megtestesítői, a seggvakaró semmirekellők, akik éppcsak egy kicsit keresnek többet a többi, más szakmában dolgozó csőcseléktől... És már ver a víz titeket, hogy azt a plusz 20 ezer foritot, ami megmarad hó végén, melyik műanyagszagú retkes cipőtökben őrizzétek, hogy más meg ne találja. Mindenki magából induk ki. 😘

2022. febr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
100%

#41

Hát az sem most van XDDDDDDDD

2022. febr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
15%

En is ehberen vagyok, eheznenk egyutt szepen :)



37F incel

2022. febr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
66%

Mondjuk azért nőként is vicces, hogy az tök oké, hogy a szarul kereső pasival nem akarnak a nők jövőt tervezni, de fordítva micsoda szarházi a férfi.

A személyes véleményem, hogy pártól függetlenül teljesen hülye, aki olyat tanul, amiről tudja, hogy szarra se elég a pénz. 18-20 évesen még olyan romantikusan hangzik, hogy nem számít a pénz, azt csináld, amit szeretsz, aztán pár év múlva pofáncsap a szomorú valóság, hogy hitelt ennyi fizura nem adnak, hogy a lakbér+rezsi után kajálni is neccesen van pénz hó végéig, nemhogy olyan luxusokra, mint a kikapcsolódás meg hasonlók. Én is így jártam, úgy otthagytam az egészségügyet, mint a huzat. Pedig szerettem csinálni, tényleg, de ki akar nyomorogni vagy mástól függeni anyagilag egész életében?

2022. febr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
73%

Ezzel a mentalitással megnézném, hogy mit csinálna ez a sok majom ha majd nem lesz se gyerekorvos, se tanár, se dajka, se óvónő, se védőnő, se semmi. Tudjátok, ha van gyereketek azt nevelni, oktatni is kell valakinek amíg mindket szülő reggeltől estig dolgozik.

A mostani fiatal felnőtt generációtó és a náluk fiatalabbak is azért olyanok, amilyenek, mert otthon a szülők is tojnak a fejükre, a pedagógusok pedig vagy kihalnak, vagy elhagyják a pályát, ezért nincs ki tanítson az iskolában.

Nem csak azért megy valaki tabárnak, mert neki ez a hobbija, hanem mert kell is, hogy legyenek tanárok.

2022. febr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
73%
Az vicces, hogy én mindig érdekesnek találtam, hogy elvárások közt (mindkét nemtől) ott volt, hogy olyan munkája legyen a másiknak, amit élvez, ne olyan legyen, aki mindennap gyűlölködve megy munkába. Akkor az sem volt komoly.
2022. febr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
98%
Amúgy tökre igazad van 48, csak amíg elmennek minimálbérért tanítani, addig nem fog változni semmi. Ha majd senki nem megy tanárnak, meg az ottlévők is szépen elhagyják a pályát, akkor kénytelenek lesznek megreformálni a rendszert. Szóval én nem tapsolok azoknak, akik fenntartják jelen formában.
2022. febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!