Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadható ha barátnő éhbéres munkában képzeli el a jövőjét?

Figyelt kérdés

Tehát van két 18 éves fiatal a fiú programozónak tanulna, míg a lány annak ellenére hogy kitünő tanuló, óvónő szeretne lenni.

Érthető a fiú részéről ha ezekután szakítani szeretne?

Mert úgyis neki kellene a lányt eltartani később így



2022. febr. 21. 14:16
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 A kérdező kommentje:

Szerintem annyi azért elvárható hogy valaki egyedül megtudjon élni egy albérletben a keresetéből úgy hogy egy keveset félre is tesz.

A tanár és óvónő nem az a pálya.

2022. febr. 21. 17:10
 52/62 anonim ***** válasza:
95%
És ha van saját lakása, lehet óvónő?
2022. febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
20%
52, hát ha fenn tudja belőle tartani, beleértve a rendszeres felújítást, állagmegőrzést, és mellette még el is tudja tartani magát normál színvonalon, miért ne?
2022. febr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
100%

48:

1, Épp az lenne a lényeg, hogy ha senki nem választja ezeket a pályákat, akkor talán eljönne az a nap, hogy normálisan megfizetnék. Amíg elég kihasználható ember van, aki hajlandó ilyen szar fizetésért csinálni, addig ez lesz.

2, Az, hogy valaki jól keres, nem feltétlen jelenti azt, hogy szarik a gyerekére és napi 16 órát dolgozik. Én pl 4-5 órát dolgozom, de ha maradtam volna az eü-ben, nyomhatnám a 12 órás műszakokat, meg néha a 24 órás ügyeletet. Akkor aztán de sok időm lenne a gyerekeimre, ugye? Merthogy amúgy van gyerekem, kettő is, főként miattuk nem azt csinálom, amit szeretek, hanem azt, amivel jól keresek, és még sok szabadidőm is van.

2022. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
95%

Ha a férfi ennyire "hustle culture" lelkivilágú és neki ennyire fontos az ambíció és a pénz, akkor normális, ha ezért szakítani akar- Viszont ezt nem arra kellene kihegyezni, hogy a nő nem normális, hanem arra, hogy mások az igényeik.

Max. akkor lenne helytálló az, hogy keressen a nő másik munkát, ha már együtt élnétek, gyerekvállaláson gondolkodnátok, és nem tudnátok a gyereket felnevelni annyi pénzből normálisan, élményekben gazdagon.

2022. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
85%

Ferfikent baromira nem erdekel a no keresete. Legyen okos, legyen diplomaja, es dolgozzon tisztessegen valami hasznosat, ez viszont igenis erdekel.

Szerencsere megengedhetjuk, hogy o is azt csinalja, amit szeretne is.


Nekem sem kell guriznem ezert, mert tanultam annyit, hogy ne egy gyarban a tuloraval kelljen megkeresnem a betevot, hanem a tudasomat fizessek meg.

Az, hogy o mennyit keres az nyilvan segitseg, de boven tobbet jelent az, hogy szereti is csinalni a munkajat annal a mondjuk 100-200k nettonal, ami a penzbeli kulonbseg lenne.

2022. febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 A kérdező kommentje:
A fiú elvileg beszélt a lánnyal, és hiába hozott fel minden érvet a lány azt mondta hogy erre születt és ez a hivatása, szóval minden valószinűség szerint dobja a lányt. (természetesen majd gyereket is szeretne a lány) gondolja hogy majd a palimadár fiú pénzeli a fenekét.
2022. febr. 21. 21:46
 58/62 anonim ***** válasza:
0%

#44

Hát pont ez az, hogy a fiú gondol a jövőre, ez a savanyú pitsa meg szarik bele az egészbe.

A hozzászólásod 2. fele meg egyedül téged jellemez. Szépen megmutattad, hogy mekkora irigy, értéktelen selejtkupac vagy. Dehát mindenki magából indul ki, nem?

2022. febr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
100%

Nőként nem zavarna, ha a párom ilyesmivel akarna foglalkozni. Azért vagyunk párban, hogy jól érezzük magunkat. Vannak emberek, akik a pénzük kuporgatása nélkül is jól érzik magukat. Én is dolgoztam pár évet kutatóasszisztensként ócska bérért, de nagyon szerettem. Kijöttem a pénzből, megtanultam okosan csinálni. Nyilván diplomás mérnökinformatikusként az iparban más az árazásom, de ide is csak azért jöttem, mert kutathatok. Az volt az én feltételem, a pénz csak hab a tortán. 😊


Előző párom bartender volt, az azelőtti borász. ❤️ A mostani párom részben szakmabeli, most kinézett magának egy mesterszakot, arra is azt mondtam, menj és tanulj valami izgit, belefér nekünk. Neki lehet nem, nekünk viszont igen.

2022. febr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
0%
A nő olyan, mint a kocsi. Ha nem telik minőségi autóra, inkább ne vegyél semmit! SOKKAL cikibb a 20 éves BMW, vagy a Dachia, mint a busz.
2022. febr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!