Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadható ha barátnő éhbéres munkában képzeli el a jövőjét?

Figyelt kérdés

Tehát van két 18 éves fiatal a fiú programozónak tanulna, míg a lány annak ellenére hogy kitünő tanuló, óvónő szeretne lenni.

Érthető a fiú részéről ha ezekután szakítani szeretne?

Mert úgyis neki kellene a lányt eltartani később így



2022. febr. 21. 14:16
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
22%
Teljesen érthető, ha ezek után a fiú szakítani szeretne. A fiúnak meg még lehet normális párja ehelyett a a majom helyett. Másrészt a kis szarosból sem biztos, hogy óvónő lesz. 😃
2022. febr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
43%
#30: Felenk eleg pofas lakasok es hazak vannak 20 millioert. Ha netto fel milliobol csak 300.000at koltenek a hitelre, 5 es fel ev alatt kifizetnem. Es ez megyeszekhely, netto 200.000 forintnyi rezsivel, kajaval es szorakozassal szamitva.
2022. febr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
63%
Mondjuk egy tucatprogramozó se lesz sikeresebb, megsúgom. Manapság minden harmadik pasi ezt tolja, és vannak, akik jól ki is esnek belőle, mert ennyi programozora nincs igény már.
2022. febr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
97%

Először is én nem vagyok a te drágád, másodszor, meg látom a matek nem az erősséged. Az én tanár ismerősöm három és félszeresét keresi a tanári fizetésnek, sokkal kedvezőbb hitelhez is jutott ilyen jövedelemmel és a munkahelyén a multiban, ami ugyan nem az álommunkája, nem a hivatása, mégis megbecsülik, az éves bónusz nem két szem szaloncukor, mint a tanároknak volt, hanem sokszor egy havi fizetés, meg ajándékcsomag.


Amikor letelik a munkaideje, hazamegy, ha túlóráznia kell, tisztességesen kifizetik, van cafeteriája, ami még a magánovit meg a bölcsit is támogatja. Köszöni szépen, nem utálja amit csinál. Igen, ha válaszhatna, ugyanennyi pénzért inkább tanítana, de ő jelen helyzetben a kényelmes és biztos megélhetést választotta meg a megbecsültséget. Nem sír a párnájába, akárhogy is gondolod.

2022. febr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
15%

A nőknek nem számít a férfi pénze, itt olvasom naponta. És azt is, hogy a pasi keressen annyit, mint a nő! >:)


Mondjuk az sem mindegy milyen a csaj, mert pl. ezért: [link] a szintért fizetni kell azt remélem tudod? Vagy gondolod, hogy mint Ájtís winfos telepítő, majd warezba letöltöd? >:)

2022. febr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
92%
35, neked mi bajod, hogy ennyire frusztrált vagy, hogy itt k.rvázol idegen embereket? Ennyire frusztrál az álommelód?
2022. febr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
94%

31

Ha nem lesz, akkor sem keres kevesebbet. Szemben a nagyra nőtt arcú farkincával, aki még semmit nem tett le az asztalra, de már félti a nem létező pénzét.


Jah, ilyeneket korrepetáltam analízisből meg progalapból, hogy legalább harmadszorra átcsússzanak.

2022. febr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
38%

Miért támadjátok a kérdezőt? Mert fiú?


Hányszor leírják itt a nők, hogy nem kezdenének rosszul kereső, pláne diploma nélküli palival? Nekik lehet?

2022. febr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
96%

#36


Azta, nem is tudtam, hogy a férjem lassan 30 millióval lóg nekem, mert nem fizette meg eddig ezt a ✨luxust✨, ezt a ✨csodás✨ ❤️testet❤️

2022. febr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
9%
#38: Nekik lehet. Ez a gyk. Itt a nok sirnak mindenert, mikozben toljak folyamatosan a kettos mercejuket.
2022. febr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!