Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadható ha barátnő éhbéres munkában képzeli el a jövőjét?

Figyelt kérdés

Tehát van két 18 éves fiatal a fiú programozónak tanulna, míg a lány annak ellenére hogy kitünő tanuló, óvónő szeretne lenni.

Érthető a fiú részéről ha ezekután szakítani szeretne?

Mert úgyis neki kellene a lányt eltartani később így



2022. febr. 21. 14:16
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
27%

#19

Jaj ne vicceljünk már. Nem tanultam tanárnak, de mikor még nem a szakmámban dolgoztam, diákként rongyosra szedtem magam különórákkal meg korrepetálásokkal.

2022. febr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 BeefEater ***** válasza:
88%

Nem érthető, ha szakítani szeretne a "fiú".

Én elsősorban azt szeretném, ha a barátnőm boldog lenne. Ha minden nap egy roncsként ér haza a munkájából akkor inkább keressen keveset de szeresse amit csinál.

2022. febr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
68%

Az a kulcs, hogy magánban kell csinálni... Egy kutató, aki milliós fizetést visz haza egy multi k+f részlegén, közalkalmazottként 190 bruttót kapna



Ugyanaz a munkakör, ugyanaz a tudás.

2022. febr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
96%
Másrészt a kis szarosból sem biztos, hogy programozó lesz. 😂 Az évfolyamtársaim háromnegyede sehol nem volt az első év után. Nagy részük nem is folytatta a programozgatást.
2022. febr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
95%

Én nő vagyok, de ha a párom, akivel együtt tervezem az életemet, olyan munkát akarna, ami nem jól fizet, egy percig nem fordulna meg a fejemben, hogy ez gond lenne. Nyilván közös jövő, közös anyagi javak, maximum nekem kéne több pénzt keresni, amivel semmi problémám nem lenne.


Remélem elméleti a kérdés, vagy a lány azóta talált egy sokkal értelmesebb fiút.:)

2022. febr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
90%
18, szerintem senki nem vitatta a pedagógus szakma értékét. Aközött meg azért bőven van átmenet, hogy valaki elmegy diplomával minimálbért keresni hivatástudatból vagy elmegy k-rvának.
2022. febr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
30%

Olyant csináljon mit szeret.

Lehet lesz lehetősége kimegy Svájcba és akkor máris jobban keres mint te.

2022. febr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
68%

26

Nem az értékéről szól drágám, hanem hogy hülye emberek prostituálódnak a pénzért.

2022. febr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
58%

Igen, 28, mert ha valaki szeretne akár egy putris ingatlant ilyen árak mellett, ahhoz kell normális jövedelem. Netán szeretne normálisan étkezni, félretenni, kikapcsolódni néha, netán gyereket vállalni stb. Ahhoz bizony pénz kell. És valóban nagyon kényelmes egyik félnek azt mondani, hogy hát majd én keresek 200 ezret, mert ez a hivatásom, mert majd a párom elmegy gürizni, majd az ő fizetéséből meg élünk.


Igen, vannak akik megtehetik, mert a másiknak ez belefér, ezesetben semmi probléma, jó neki! Meg van az a helyzet, amikor a pár egyik tagjának már fel kell adnia a saját álommunkáját, ha éppen azzal is csak keveset lehet keresni, mert két ember nem önvalósíthat meg minimálbérből.

2022. febr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
82%

29

Nem drágám, nem lesz ingatlanja annak sem mostanában, aki félmilliót visz haza, ezt kellene agyilag felfogni. Nem reális ilyen ingatlanárak mögött aszerint pályát választani, hogy 30 év helyett majd elég csak 20-at dolgozni benne (akármennyire utálod) és akkor lesz egy kis lyukad.


Baromi szánalmas, hogy idehaza az emberek jelentős része gyomorgörccsel kel fel, utálja a szakmáját, benyel egy csomó hülyeséget egy kicsivel több pénzért. Fordítva ül a lovon, aki azt hiszi, hogy megéri kicsit több pénzért olyasmivel foglalkozni, ami iránt egyáltalán nem lelkesedsz.

2022. febr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!