Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny a párom. De mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny a párom. De mégis miért ennyire?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég kezdtem el dolgozni diploma után, ugyanúgy mint a párom, szerencsére nem ugyanott de mindketten nemzeti gazdálkodást tanultunk és abból is diplomaztunk. Én egy elég jó cégnél kaptam már egy elég bizros állást biztos jövedelemmel. Én felelek a pénzügyekert illetve a külföldi gazdaságot is nezem folyamatosan mert fontos a cégnek. A cég vezérigazgatoja tipikusan lányok bugyijaba mászó jóképű 30 körüli pasi, aki már második nap elhivott kávézni, hogy megbeszelje a feladataimat illetve kerdezgessen rólam, mégis csak együtt fogunk dolgozni, elmentem vele, mert úgy voltam vele egy kávé nem a vilagvege és ez még belefer, msg azért a vezérigazgatóval nem illik rosszban lenni, de monstam neki hogy van barátom elég régóta együtt is élek vele és együtt is tervezek vele már.


Nem is próbálkozott semmi olyannal viszont nagyon rendes velem, igazi úriember. Joba is vagyunk, de nem látok bele többet es nem is szeretnék. Csak egy rendes főnök.


Viszont a barátom borzalmasan féltékeny ez miatt egyszer el is mentem már tőle, azt hittem örülni fog hogy jól telt az első napom de akkor kezdődtek a problémák, azóta ha kicsit később megyek haza, ha kicsit hamarabb indulok el, sőt már a főnököm egész kapcsolatait tudja, és azt hiszi beszelgetek vele facebookon mert az ismerősöm. Már számtalanszor mondtam neki hogy nem és nézze meg de azt mondja nem nez bele a telefonomba.


Soha nem csaltam meg, az egyetem első évében jöttünk össze, o egy évvel idősebb nálam, sőt amikor fel évet erasmuson voltam Skóciában ő hozta fel a szakítást 1,5 hónap kint lét után hogy o ezt nem bírja túl sok a távolság és hogy beleorul. Amikor hazajottem újra osszejottunk, szóval ott se én léptem félre.


Már mondtam neki hogy nincs semmi köztem meg a főnököm között, de nem hiszi el, folyamatosan szamonker, es nagyon sokat veszekszunk ez miatt. Szeretem a munkámat, nem mononton és jó a környezet is, szívesen megosztanam vele hogy milyenek a napjaim, de így még azt se tudom kb.


En is lehetnek féltékeny, neki is vannak noi munkatarsai, megse vagyok mert tudom hogy nem csalna meg. Nem értem ha nincs is alapja ez mire jó? Én tényleg nagyon szeretem őt és vele is tervezek egy életre mostmar, nem vagyok semmi másra, főleg nem a főnökömre.


En 24/l

Ő 25/f



2022. febr. 23. 23:05
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Abban hazudtam, hogy nem beszelgetek a főnökömmel. Pontosan nem beszelgetek, de egyszer messengeren küldött át nekem egy pár doksit HETVEGEN hogy ha van időm és kedvem elolvashatnam őket, és nézzem át de persze jó neki hétfőn, nem is néztem meg csak hétfőn bent, de mikor ezt kiszurta a barátom onnan kezdett el MINDENT lenyomozni róla
2022. febr. 23. 23:09
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Önbizalomhiány… Mármint nála. Rakja rendbe magát, ez tőled független.
2022. febr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Eddig rendben voltak nálunk a pálmák, ez pár hónapja kezdődött amikor elkezdtem itt dolgozni, nem szeretnék vele ilyen miatt szakítani mert tényleg ilyen érzelmeket egyedül ő okozott nekem eddig, más munkahelyet meg nem biztos nem keresek, sehol nem fogok ennyit keresni, meg miatta miert is keresnek. Esetleg ötlet azon kívül hogy beszeljem meg vele? Hiába beszélem meg, sokat nem ér mint látjátok, hiába mondom el neki hogy azért megyek hamarabb hogy 1 óra helyett csak felét üljek a dugóban húzza a száját.
2022. febr. 23. 23:12
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszi! Nem értem ez miert van, persze ez relatív de számomra a barátom sokkal helyesebb, mint a főnököm. Nem bírom a mindenki bugyijaba egy pillantassal bemaszo pasikat hiába buknak rájuk a 18 évesek. És az a vicc hogy soha meg nem említettem neki, hogy hogy néz ki, csak azt hogy egy kávé mellett beszéltük meg a munkát.


Es eddig nem volt féltékeny, egy kicsi volt benne mondjuk mindig de nem is volt annyi fiú barátom soha, de ez a 4 év alatt miota együtt vagyunk soha nem volt ilyen, pedig az egyetem alatt is voltak fiúk körülöttem meg körülötte is lányok nyilvan

2022. febr. 23. 23:14
 5/21 anonim ***** válasza:
6%
Szakítsatok
2022. febr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Most se tudok aludni ez miatt napok óta ezen gondolkodok, hogy miért van ez most. Előző heten nem volt olyan nap amikor ne veszekedtunk volna a főnököm miatt, ráadásul ezt meg o is megkerdezte hogy van e valami probléma mert ha nem érzem jól magam hazamehetek (kedves, kötetlen a munkaidőm amugy is) persze az hiányzott volna hogy elmondjam neki.


Nem érti meg hogy nem jön be nekem, attól még mert rendes, és előre enged, fizetett egy kávét, stb nem fog bejonni.


Kevés no vezerigazgato van, én meg nem leszek az elsőre és nem is szeretnék, szóval ezzel számolhatott volna amugy is.

2022. febr. 23. 23:19
 7/21 A kérdező kommentje:

Koszi otos, húgom is ezt mondta, feltéve hogy neki még komoly kapcsolata nem is volt, mondjuk még csak 20 eves és kondependens sokat nem hittem belőle de azert meghallgattam.


Persze ha ez lesz hónapokig az nyilvan nem lesz megoldás senkinek, és mindketten bele fogunk örülni, de jelenleg úgy érzem én meg ennél is jobban sérülnek ha szakitanank és nem bírnám elviselni. Ugyanannyira vagyok bele szerelmes mint 4 éve, és tényleg ha most megkerne a kezem bármikor igent mondanék, szóval úgy érzem nem lennék kész meg rá.


Soha nem írtam ide kérdést még, de miután sok értelmeset nwm kaptam a barataimtol vagy a hugomtol gondoltam itt hátha

2022. febr. 23. 23:22
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért, amiért mindenki más, nincs megfelelő önbizalma. A féltékenység sosem rólad, egy esetleged partnerről szól, hanem kizárólag róla.

Ha ez már korábban kibukott nem valószínű, hogy le fog állni, mindenesetre próbáld meg meggyőzni, arról, hogy amit csinál azzal a kapcsolatotokat teszi tönkre, és jobban teszi, ha visszafogja a fantáziáját, vagy elmegy pszichológushoz. Amennyiben nem képes leállni, akkor viszont gondold át, a vele való terveidet, mert így örökre megkeserítené mindkettőtök életét.

2022. febr. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyakran olvasok ilyet :"így szenvedek úgy szenvedek de igazából a párom szuperember, senki nyomába sem ér".... később jön az "én utam aranyember amikor nem iszik" majd a "rémálom volt vele de mégis általa lettem az aki vagyok és ezt köszönöm neki.."
2022. febr. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%

1 - "hazudtam, ... mikor ezt kiszurta a barátom onnan kezdett el MINDENT lenyomozni róla"

Ezért nem bízik benned.

2022. febr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!