Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny a párom. De mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny a párom. De mégis miért ennyire?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég kezdtem el dolgozni diploma után, ugyanúgy mint a párom, szerencsére nem ugyanott de mindketten nemzeti gazdálkodást tanultunk és abból is diplomaztunk. Én egy elég jó cégnél kaptam már egy elég bizros állást biztos jövedelemmel. Én felelek a pénzügyekert illetve a külföldi gazdaságot is nezem folyamatosan mert fontos a cégnek. A cég vezérigazgatoja tipikusan lányok bugyijaba mászó jóképű 30 körüli pasi, aki már második nap elhivott kávézni, hogy megbeszelje a feladataimat illetve kerdezgessen rólam, mégis csak együtt fogunk dolgozni, elmentem vele, mert úgy voltam vele egy kávé nem a vilagvege és ez még belefer, msg azért a vezérigazgatóval nem illik rosszban lenni, de monstam neki hogy van barátom elég régóta együtt is élek vele és együtt is tervezek vele már.


Nem is próbálkozott semmi olyannal viszont nagyon rendes velem, igazi úriember. Joba is vagyunk, de nem látok bele többet es nem is szeretnék. Csak egy rendes főnök.


Viszont a barátom borzalmasan féltékeny ez miatt egyszer el is mentem már tőle, azt hittem örülni fog hogy jól telt az első napom de akkor kezdődtek a problémák, azóta ha kicsit később megyek haza, ha kicsit hamarabb indulok el, sőt már a főnököm egész kapcsolatait tudja, és azt hiszi beszelgetek vele facebookon mert az ismerősöm. Már számtalanszor mondtam neki hogy nem és nézze meg de azt mondja nem nez bele a telefonomba.


Soha nem csaltam meg, az egyetem első évében jöttünk össze, o egy évvel idősebb nálam, sőt amikor fel évet erasmuson voltam Skóciában ő hozta fel a szakítást 1,5 hónap kint lét után hogy o ezt nem bírja túl sok a távolság és hogy beleorul. Amikor hazajottem újra osszejottunk, szóval ott se én léptem félre.


Már mondtam neki hogy nincs semmi köztem meg a főnököm között, de nem hiszi el, folyamatosan szamonker, es nagyon sokat veszekszunk ez miatt. Szeretem a munkámat, nem mononton és jó a környezet is, szívesen megosztanam vele hogy milyenek a napjaim, de így még azt se tudom kb.


En is lehetnek féltékeny, neki is vannak noi munkatarsai, megse vagyok mert tudom hogy nem csalna meg. Nem értem ha nincs is alapja ez mire jó? Én tényleg nagyon szeretem őt és vele is tervezek egy életre mostmar, nem vagyok semmi másra, főleg nem a főnökömre.


En 24/l

Ő 25/f



2022. febr. 23. 23:05
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Koszi, kedves utolsó 😃


Egyébként az önbizalom hiánya nala is jelen van valószínűleg, de nem értem miért. Tipikusan az az álom pasi, ez megint csak relatív persze, de magas, egyeltalan nem dagadt, teljesen normális testalkat, szep arca van jól öltözködik, nem vagyok az a nagyon erzelmes lany, de ő rá tényleg el tudom ezeket mondani és számtalanszor elmondtam hogy nekem csak o kell.


Ez meg a másik, hogy igen. Ismertem egy pár magas beosztasu főnököt és egyik se volt igazán boldog, és nem volt kiegyensúlyozott párkapcsolata vagy éppen felesége.


Holnap már végre péntek van, így valószínűleg lesz időnk is megbeszelni nem csak majd beesek az agyba ha hazaertem meg o is, ma pont nem vitatkoztunk mondjik nem is nagyon találkoztunk, de egyébként most hogy jön a tavasz hétvégére ki szoktunk mozdulni veszprembe vagy balatonon voltunk multkor, most a sok munka miatt nem igazán tudtunk tervezni, de beszélni fogok vele erről akkor megint, nem akarom elvesziteni:(

2022. febr. 24. 22:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!