Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt komolyan csinálja?

Figyelt kérdés

Soha sem értettem azokat a férfiakat akik kvázi, parancsként mondják pl a feleségüknek, hogy legyek jóban egy adott nővel!

Vagy azok a férfiak, akik barátságot alakítanak ki egy férjezett nővel.

Most el nem tudom képzelni még így nő ként, hogy miről beszélhetnek ők ketten.


Az én esetem. Az én uram, arra kér, hogy vágjak jó fejt az ő által "kiválasztott" személyekhez.

Vagyis, ha meglátom azt a csajt fal fehér leszek és elkap a hányinger

Eskü nincs semmi bajom a más lányokkal akik jóban vannak a férjemmel, de ez kikészít.


Kb 3 csaj van, mind a 2 vel úgy bánik, mint ha másik 3 nője lenne. Ölelgeti, pusz pusz, ha velük van figyelembe sem vesz, csak azt, ha pl kommentelek vagy épp az, ha nem beszélek semmit.

(olyankor hagyom őket és nem szólok közbe)


Ok, gyerekes az egész, de ez idegesítő! Említettem neki, hogy ez nem jó, de semmi haszna.

Ő ilyen, de ez egy rossz szokása.

Hamarosan jön a pici is, csak ez ilyen vitákat szeretném elkerülni.

Vagy inkább ne is vegyem figyelembe, amit ő csinál?


Nem is értem, hogyan kérhet egy férj olyat, hogy a felesége legyen jóban egy nővel, akit nem bír a feleség?!



#férj #feleség #legyek jóban
2022. febr. 28. 13:57
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
6%
ti nők am is utáljátok egymást
2022. febr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%

Kb 3 csaj van, mind a 2 vel úgy bánik, mint ha másik 3 nője lenne. Ölelgeti, pusz pusz, ha velük van figyelembe sem vesz, csak azt, ha pl kommentelek vagy épp az, ha nem beszélek semmit.


(olyankor hagyom őket és nem szólok közbe)


Az ő gyerekét várod?


Fentiek szerintem nagyobb baj, mint hogy elvárja, kivel legyél jóban. Bár ezt is nehezen viselném én is, valóban.

2022. febr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész baromi gáz. Ő meg nem az "urad", de úgy látszik önként rendeled alá magad ennek a tahónak. Állítom, hogy a többi nővel alapból semmi gond nincs, csak a férjed egy akkora tahó, mint a ház, csak te inkább másokat utálsz, pedig őt kéne. Minden szart ő tesz veled.
2022. febr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
Hozzámentél egy tahó hímringyóhoz, most akkor min csodálkozol?
2022. febr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

Jó hozzá mentem, de mielőtt hozzá mentem nem jött a képbe még 2 nő.

Főleg az egyiktől féltem, aki 2 éve csalja a férjét!

Ezt mondja mindig a férjem,:-" Nem értem mi bajod Katival, hisz igazán rendes lány, mindig kisegít minket"

Olyan jön, hogy vissza szóljak, hogy akkor én is csókoljam homlokon és ölelgessem?!

2022. febr. 28. 14:16
 6/47 A kérdező kommentje:
Nem hát, a többi nő tökéletes. Semmi hibájuk sincs
2022. febr. 28. 14:18
 7/47 anonim ***** válasza:
81%
A többi nővel igazán elfogadó. Te meg fogadd el őt, ez az ő "apró hibája" meg ne hisztizz. Aha.
2022. febr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
21%

Akkor tudsz csak felulemelkedni rajtuk ha tenxleg magabiztosan képes vagy trécselni meg mosolyogni. Minden mással elárulsz egyfajta onbizalomhiányt vagy féltekenységet vagy szociális zavart.



Bnőmön tűnt ez fel hogy mindenkivel jóban akar lenni es hát ezért.

2022. febr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:

Ő az a tipikus, aki mindenkivel jóban van, de főleg nőkkel!

De ez másnak is feltűnt, ő inkább az adott csajhoz húzza a széket és mellette ül.

Én meg direkt távolabb ülök és nézem a műsort! Néha esküszöm röhej az egész!

2022. febr. 28. 14:40
 10/47 anonim ***** válasza:
100%

Te elülsz egyedül a gyerekével a hasadban, ő meg a te és a társaság szeme láttára flörtölget más nőkkel? És szerinte ez neki csak egy rossz szokása, amit te meg se említs...?

Sokat fogsz még sírni a kisbaba mellett.

2022. febr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!