Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt komolyan csinálja?

Figyelt kérdés

Soha sem értettem azokat a férfiakat akik kvázi, parancsként mondják pl a feleségüknek, hogy legyek jóban egy adott nővel!

Vagy azok a férfiak, akik barátságot alakítanak ki egy férjezett nővel.

Most el nem tudom képzelni még így nő ként, hogy miről beszélhetnek ők ketten.


Az én esetem. Az én uram, arra kér, hogy vágjak jó fejt az ő által "kiválasztott" személyekhez.

Vagyis, ha meglátom azt a csajt fal fehér leszek és elkap a hányinger

Eskü nincs semmi bajom a más lányokkal akik jóban vannak a férjemmel, de ez kikészít.


Kb 3 csaj van, mind a 2 vel úgy bánik, mint ha másik 3 nője lenne. Ölelgeti, pusz pusz, ha velük van figyelembe sem vesz, csak azt, ha pl kommentelek vagy épp az, ha nem beszélek semmit.

(olyankor hagyom őket és nem szólok közbe)


Ok, gyerekes az egész, de ez idegesítő! Említettem neki, hogy ez nem jó, de semmi haszna.

Ő ilyen, de ez egy rossz szokása.

Hamarosan jön a pici is, csak ez ilyen vitákat szeretném elkerülni.

Vagy inkább ne is vegyem figyelembe, amit ő csinál?


Nem is értem, hogyan kérhet egy férj olyat, hogy a felesége legyen jóban egy nővel, akit nem bír a feleség?!



#férj #feleség #legyek jóban
2022. febr. 28. 13:57
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem is éltem volna egy ilyen emberrel. Ehhez a viselkedéshez máshogy nem is lehet hozzáállni.
2022. febr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:

DE! Hozzá teszem. Amióta a pici a szívem alatt van, ő megváltozott.

Írtam, hogy eljárt késő este ballagott haza.

Már mingyárt 1 éve, hogy nem jár el, mivel volt egy-kettő nagyobb vitánk és megértettem vele, hogy nem jó, amit ő csinál!

Ha családot akar velem alapítani, akkor térjen észhez!

2022. febr. 28. 15:07
 23/47 anonim ***** válasza:
100%
Amit a kezdő kérdésben írtál, hogy más nőkkel foglalkozik társaságban, veled nem, az 1 évvel ezelőtti történet?
2022. febr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:

Ha ő és az öri barátnőji jól elvannak, nekem miért nincs jogom távolból nézni és úgymond "irigykedni a többi nézővel"

Néha még a nő férje is, felkapja a szemét, hogy nocsak én távol ők ketten meg közel.

2022. febr. 28. 15:10
 25/47 anonim ***** válasza:
100%
Az ugye megvan, hogy nincs az a körülmény, házasság, gyerek, amiért az alap személyisége megváltozna hosszútávon?
2022. febr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:

1 év és valamennyi. Azóta el költöztünk , sokat változtam én is.

Ő is mondhatom, hisz nem olyan mint volt, ezt én tudom a legjobban.

Mondása szerint igen is megváltozott, most van családja, komoly gondolatai vannak

2022. febr. 28. 15:13
 27/47 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miről írtad ki a kérdést, ha a férjed megváltozott már egy éve?
2022. febr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:

Anyós mondta, neveljem meg én is, mert az apjára ütött( az apja is ilyen volt).

Az anyós fülébe is jutott a hír, az egyik nő férje, aki család barát az én férjem szüleivel, ő említette.

2022. febr. 28. 15:16
 29/47 A kérdező kommentje:
Épp az, hogy nem változott a látottak alapján
2022. febr. 28. 15:17
 30/47 anonim ***** válasza:
100%

Isten bizony nem tudlak követni.

Csajozik a szemed láttára. Kimarad éjszakára.

Egy éve, mióta elköltöztetek meg családot terveztek, nagyon megváltozott és nem jár el esténkét és nem műveli ezt a nőkkel, amit.

Vagy de?

2022. febr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!