Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt komolyan csinálja?

Figyelt kérdés

Soha sem értettem azokat a férfiakat akik kvázi, parancsként mondják pl a feleségüknek, hogy legyek jóban egy adott nővel!

Vagy azok a férfiak, akik barátságot alakítanak ki egy férjezett nővel.

Most el nem tudom képzelni még így nő ként, hogy miről beszélhetnek ők ketten.


Az én esetem. Az én uram, arra kér, hogy vágjak jó fejt az ő által "kiválasztott" személyekhez.

Vagyis, ha meglátom azt a csajt fal fehér leszek és elkap a hányinger

Eskü nincs semmi bajom a más lányokkal akik jóban vannak a férjemmel, de ez kikészít.


Kb 3 csaj van, mind a 2 vel úgy bánik, mint ha másik 3 nője lenne. Ölelgeti, pusz pusz, ha velük van figyelembe sem vesz, csak azt, ha pl kommentelek vagy épp az, ha nem beszélek semmit.

(olyankor hagyom őket és nem szólok közbe)


Ok, gyerekes az egész, de ez idegesítő! Említettem neki, hogy ez nem jó, de semmi haszna.

Ő ilyen, de ez egy rossz szokása.

Hamarosan jön a pici is, csak ez ilyen vitákat szeretném elkerülni.

Vagy inkább ne is vegyem figyelembe, amit ő csinál?


Nem is értem, hogyan kérhet egy férj olyat, hogy a felesége legyen jóban egy nővel, akit nem bír a feleség?!



#férj #feleség #legyek jóban
2022. febr. 28. 13:57
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
97%
Na ide figyelj! Voltam már szeretője nős pasasnak. A pasi azt akarta, hogy barátkozzak össze a feleségével, hogy ne fogjon gyanút. Nekem ehhez nem volt gyomrom. Véget vetettem a viszonynak. Az a legjobb álca, hogy csak barátok vagyunk. Ráparancsol a nőkre, hogy legyenek barátságban. Megcsal! És a szemed előtt csinálja!
2022. febr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
32%

Barátkozik pasikkal a párod? Vagy csak csajokkal "kaszinózik"?


Tipikus gay boyfriendre (meleg haverre) emlékeztet a szitu. A melegek csajokkal barátkoznak, velük értik meg magukat. Nem lehet, hogy meleg?

2022. febr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
74%
Pont rossz stratégiád van. Teljes jogu párjaként mellette kellene ulnod.
2022. febr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%
De legalább tojsz te is! 🤣🤣🤣 Meg kell 3-4 pulya, hajrá!
2022. febr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
100%
Undorítóak vagytok. Összeilletek.
2022. febr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%

Volt már ez a kérdés, ki írtad egyszer, megismertem.

Tudtam, hogy nem fogsz lépni, mindenki ezt írta pedig ott is. Most erre mit mondjunk meg?

Maradj vele, jó lesz az🤣

2022. febr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%
Marmint leforditva, arra ker, hogy legy olyan jo fej, es vidam arccal viseld a megcsalasnak latszo jeleneteket.
2022. febr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!Ha te el tudod fogadni hogy félremegy,nincs is ezzel semmi probléma.Ha nem akkor csak idő kérdése és boritékolva van a válás!Vagy szépen becsukod a szemed és mosolyogsz….
2022. febr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:
Nem meleg, fiúkkal is haverkodik, csak ott nem kötelező, hogy jó fejt vágjak.
2022. márc. 1. 07:12
 40/47 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam én is, hogy ne fogjak gyanút és azért akarja, hogy jóban legyek azokkal a lányokkal
2022. márc. 1. 07:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!