Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar téged, hogy a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar téged, hogy a párodnak voltak mások is előtted az életében?

Figyelt kérdés

Engem az nem zavar, hogy volt előttem más is, hiszen nekem is voltak más barátaim. Az viszont valamiért rossz érzéssel tölt el, ha véletlen szóba jön valaminek kapcsán az egyik, és elkezd róla mesélni. Pl.: azt mesélte, hogy volt olyan, hogy együtt aludt az exével meg az ex kislányával

Ti hogy vagytok ezzel, túlreagálom vagy ti sem szerettek ilyeneket hallani? Én szándékosan nem akarok ilyeneket megosztani vele, mert tudom, hogy nekem nagyon rosszul esne fordtva, és feltételezem, hogy neki is. Vagy nem vagyok elég "nyitott", rosszul fogom fel?


2022. márc. 6. 11:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Ha téged nem zavarna, ki se írtad volna ezt a kérdést.
2022. márc. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Elolvastad, amit a kérdés alá írtam?
2022. márc. 6. 11:47
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
El. Ha nem tetszik a valaszom, attol en még nem alszom rosszabbul.
2022. márc. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem a kérdésre válaszoltál, de mindegy!
2022. márc. 6. 11:54
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem az nem zavar, hogy mások voltak előttem, sem az, ha mesél róluk. Számomra ez nem tabu: sem a rossz, sem a jó dolgok. Nyilván addig, amíg ez nem kezd ajnározásba menni, vagy nem azért mondja a jó dolgokat, hogy azt mutassa, mennyivel jobb volt az ex nálam, vagy nem a mi intim pillanatunkat töri meg azzal, hogy az exével is ugyanitt nézte a naplementét, stb. Sosem ad rá okot, hogy féltékennyé tegyen, nem áhítozik a régi pillanatok után, pontosan tudom, miért nem az exekkel van, hanem miért velem.
2022. márc. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
Az elején az volt a baj ha vki tapasztalatlan szende és egy emberrel élte le az élete egy részét..akkor nem kellett..ha meg élt és elfelejtett akkor meg az a baj túl sokkal volt.a pasikon se lehet kiigazodni
2022. márc. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem a múlttal van a baj, hanem ha folyamatosan felemlegeti. Ilyenkor angolosan távozom. Hallgassa az ex ezeket a sirámokat, nekem nincsen rá időm és energiám.
2022. márc. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt embereknél természetes, hogy volt az életükben több kapcsolatuk. Nekem is volt. Abban az esetben zavarna, ha mellettem még tartaná a kapcsolatot bármelyikkel is.
2022. márc. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak az zavar, ha aktívan az életében tarja az illető(ke)t és nincs rá nyomós indoka (pl közös gyerek).
2022. márc. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor akinek volt egy hosszú kapcsolata, az nem beszélhet az elmúlt 10 évéről?


Ezt neked kell magadban helyretenni. Egy egészséges lelkű ember olyan kapcsolatban húz le hosszú időt, ami működik. Természetes, hogy vannak szép emlékei. Többek közt ezek motiválták, hogy újra párkapcsolatban legyen. Attól, hogy szakítottak, még nem kell megtagadnia azt az időszakot, mintha nem is lenne. Nálam az indítja be a vészcsengőt, ha valaki egyáltalán nem beszél a múltjáról, vagy csak szidja az exeit.

Normális kereteken belül nincs ezzel gáz. Gondolom, nem napi szinten téma.

2022. márc. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!